Redakce Choice

Co dát na výročí? Nápady na dárky pro muže a ženy

Anonim

Nejste si jisti, co dát na výročí? S dárkem na tento svátek nemusí být originální. Lepší dávejte přednost standardním dárkovým možnostem. Výročí je však jednou za pět let, takže se nemusíte experimentovat, protože můžete být pronásledováni. Vyberte si užitečné věci, které budou věrně sloužit svému majiteli. A můžete se také rozhodnout ve směru zábavy, kterou hrdina dne určitě rád. Tipy a nápady, co dát k výročí, naleznete níže.

Technika

Uvažujete o tom, co dát na výročí? Prezentujte techniku. Bude to dobrý dárek pro osobu, pokud přesně víte, co potřebuje. Někteří lidé například chtějí koupit nový model mikrovlnné trouby nebo vysavače. Ano, tyto „hračky“ nejsou příliš drahé, ale z nějakého důvodu nemá hrdina dne dostatek času jít do obchodu a vybrat si vhodný model pro sebe. Proto můžete usnadnit známý úkol a provést volbu sami. Pokud také nemůžete rozhodnout o technologii, kupte si dárkový certifikát.

Starožitnosti

Jste zmateni nad otázkou "co dát na výročí"? Jděte do obchodu se starožitnostmi. Pokud se hrdina dne nadšeně snaží o zdobení svého domu, jistě se mu líbí stylové rytiny minulých století. Můžete si vybrat zajímavé hodinky, nestandardní konferenční stolek nebo dokonce retro telefon. Samozřejmě, výběr dárku, měli byste se zaměřit na interiér narozenin. Nemůžete jen dát žádnou položku se vám líbí, protože to může vypadat cizinec v místnosti hrdiny dne. Budete se muset rozhodnout nejen barvou starožitnosti, ale také stylem.

Sběratelské předměty

Pokud váš přítel v průběhu let něco sbírá, prostě byste neměli mít otázku "co dát na výročí." Představte mu další exponát pro jeho sbírku. S věkem, mnoho lidí přijde k myšlence, že by bylo hezké nechat něco za sebou. A bohaté osobnosti si vybírají sbírky. Mohou sbírat elitní vína, sochy, obrazy, hudební záznamy. Zjistit, co přesně člověk sbírá, bude snadné. Stačí jen povědět téma koníčků a všimnete si, jak vám narozeninový muž rád poradí o nových akvizicích pro svou sbírku.

Simulátor

Říká váš přítel často, že chce zlepšit svou fyzickou zdatnost? Pak byste neměli dlouho přemýšlet o tom, co dát člověku na výročí. Dejte mu simulátor. Můžete si vybrat běžecký pás, kolo nebo činku. I činky budou dělat. Před nákupem takového dárku budete muset s mužem objasnit, jaký druh sportu se na něj odvolává. Udělej si svůj výběr na základě obdržených informací. To může snížit na minimum šanci, že za půl roku bude simulátor pokryt prachem a přestěhovat se na balkon.

Předplatné

Co dělat, když vaši blízcí chtějí zhubnout, ale nemají sílu vůle dělat doma? V tomto případě může být zodpovězena otázka „co dát mámě na výročí“: předplatné fitness klubu. Mnoho žen chce jít na jógu nebo Pilates, a někteří najdou potěšení v tanci nebo stepi. Skupinové třídy pomáhají člověku, aby byl motivován, a nenechte si ujít cvičení. Pokud vaše matka nemá rád aktivní sport, kde musíte běžet nebo házet nohy za hlavu, můžete jí předplatit bazén. Plavání posiluje všechny svalové skupiny a pomáhá udržet tělo v dobrém stavu. A ke snížení myšlenek ženy na minimum, vedle předplatného, ​​můžete předložit všechny související materiály, jako je gumová čepice nebo jóga mat.

Masážní certifikát

Co dát na výročí 50 let? V tomto věku je člověk velkým břemenem odpovědnosti. Jde do práce, pomáhá dětem, vychovává vnoučata a snaží se najít čas i pro svůj vlastní koníček. V takovém těžkém životním období bude certifikát pro masáž velmi vhodný pro osobu. Odborníci budou moci uvolnit fyzické napětí, následované všemi druhy svalových svorek, a člověk se bude cítit lépe nejen svým tělem, ale i svou duší. Mělo by však být chápáno, že masáž je jiná. Někteří odborníci jen lehce mrtvého člověka, zatímco jiní squash všechny svaly tak, že jim bolí několik dalších dnů po zasedání. Vyberte si tedy střední půdu a zaměřte se na pozitivní zpětnou vazbu o specialistovi.

Sada kávy nebo čaje

Nemůžete vymyslet dárek pro 60letého? Solidní lidé ve stáří něco zřídka potřebují. Nemají zájem o drahé hračky a mají dost peněz na cestování. Takže je těžké si představit, jak je možné takovou osobu překvapit. Prezentujte osobu s dárkovým košem špičkové kávy nebo čaje. Narozeniny potěší takový dar. Koneckonců, elitní káva je problematické najít a koupit, a dobrý čaj dnes stojí za jeho váhu ve zlatě. Ale aby se vám opravdu darovalo, je vhodné si koupit dárek, který není v nejbližší prodejně, ale objednat si produkt ze zahraničí.

BBQ gril

Pokud chcete překvapit svého přítele, představte jí něco neobvyklého. Co dát ženě na výročí? Můžete obrátit svou pozornost na BBQ. Toto zařízení má malé rozměry, a proto dobře zapadá do prostoru i velmi malé kuchyně. Jaká je výhoda takového zařízení? Yubilyarsha bude moci vařit kebab ve svém bytě. A maso bude smažené s absolutně bez oleje. Tento dárek je vhodný pro lidi, kteří mají velkou rodinu, nebo ty, kteří často sbírají hosty. Pro každou ženu bude příjemné překvapit příbuzné a přátele neobvyklou večeří.

Vstupenky

Na narozeniny nemůžete dát žádný hmotný dar, ale dojmy. Co to mohlo být? Vstupenka na koncert. Lidé jen zřídka dovolují jít na představení svých oblíbených herců a zpěváků. Ale takové události zvyšují náladu a nabíjí člověka energií. A co dělat, když vaši přátelé nemají oblíbenou kapelu nebo oblíbeného herce? Co v tomto případě můžete dát k výročí? Prezentační vstupenky. Můžete například poslat své přátele do cirkusového představení. Pokud jsou vaši přátelé intelektuálové, představte jim cestu do divadla, do baletu nebo do opery. Zvláště lidé budou rádi, když obdrží lístek na novou sezónu, kterou chtěli vidět.

Poukaz

Chcete překvapit milovaného člověka, ale nevíte, co dát svému manželovi na výročí? Získejte lístek od cestovní kanceláře. Cestování je nejlepším dárkem pro většinu lidí v naší zemi. Lidé mají zájem seznámit se s kulturou jiných národů, podívat se na památky a obdivovat nádherný výhled. Ale krásná místa najdete nejen v zahraničí, ale i v naší zemi. Svému manželovi můžete dát lístek do sanatoria, které se nachází v horách nebo na břehu jezera. To může být váš společný svátek, opakování líbánky. Mimochodem, jako možnost, můžete si koupit jízdenku na místo, kde jste nejprve odpočíval se svým manželem jako manželský pár.

Šperky

Pokud chcete prezentovat cenný dárek k výročí, představte něco ze šperků. Pro ženu budou náušnice, přívěsky, řetízky a náramky perfektním dárkem. Kroužky jsou lepší dát, protože nemůžete odhadnout, s velikostí. Ale pokud jde o stylistickou výzdobu šperků, měli byste si vybrat výrobky podobné těm, které již mají narozeninovou dívku. Není třeba experimentovat a vyzvednout masivní náramek, pokud obvykle nosí tenké řetízky.

Člověk může dát drahé hodinky. Takový dárek k výročí ocení každý zástupce silnějšího pohlaví. Aby nedošlo ke ztrátě se stylem, měli byste si vybrat klasické věci.

Alkohol

Co dát tátovi na výročí? Pokud nemůžete přijít s originálním nápadem, stačí předložit láhev dobrého alkoholu. To může být koňak nebo whisky s dlouhou expozicí. Muži jako tento dárek. Ten mu bude moci dát na prázdninový stůl, čímž ušetří na nákupu alkoholických nápojů.

Pokud jdete na výročí pro ženu, můžete jí dát láhev šampaňského nebo dobré stárnutí vína. Ale v případě ženy je alkoholický nápoj vnímán spíše jako doplněk k daru, než jako hlavní dar.

Stříbrné příbory

U výročí je obvyklé dávat užitečné dárky. Takže pokud jdete na dovolenou k dámě, můžete jí dát sadu stříbra. Ano, samozřejmě, každá hospodyně v domě má vidličky a lžíce, ale ne všichni lidé mají stříbro. Stříbro má však schopnost dezinfikovat a dezinfikovat potraviny. Ano, a takové příbory vypadají mnohem reprezentativněji než jejich protějšky ze základních kovů. Pokud chcete hrdinu dne překvapit, můžete si vybrat stříbro s originálními držadly. Můžete dokonce udělat to rodina, pokud jdete do klenotník a dát monogram na rukojeti lžíce a vidličky. Je pravda, že s takovými dary by měla být opatrná. Mnozí lidé jsou pověrčiví a nesmějí se radovat z množiny, ve které jsou pronikavé objekty.

Servisní sada

Dnes se tradice pití rodinného čaje stává opět populární. Blízcí lidé se shromažďují u kuchyňského stolu, vypráví si navzájem vtipné životní situace a sdílejí své problémy, naděje a radosti. A aby atmosféra byla pohodlnější, všichni členové rodiny pijí čaj. Ale ne každý má krásnou a velkou službu. Pokud víte, že to žena nemá, předložte jí k výročí jídla. Krásně zdobený stůl je pýchou každé hostesky. Proto bude žena s potěšením sbírat hosty a nalít jim čaj do stejně krásných šálků.

Aranžování květin

Nemáte-li vůbec žádné představy o současnosti, můžete předložit standard v nestandardním tvaru. Dejte ženám květiny, ale ne jako kytice, ale jako kompozice. Dnes se floristická móda pohybuje směrem ke komplikacím forem. Květiny v takovém dekorativním prostředku již nehrají významnou roli. Velká pozornost je věnována rámu, který vytváří fantastický tvar celé kytice. Chcete-li překvapit ženu, můžete si objednat složení ne ze standardních růží, ale koupit exotické květiny zdobené v komplexním vícevrstvé struktuře.

Akvárium

Hrdina dne chtěl mít mazlíčka, ale nemá čas se o něj postarat? Můžete dát akvárium s rybami. Takový dar bude zcela originální, užitečný a co je nejdůležitější - krásný. U ryb nevyžaduje komplexní péči. Bude stačit pravidelně čistit bazén a denně je krmit. A jaké potěšení bude mít člověk, když se po náročném pracovním dni vrátí domů a posadí se na pohovku. Nebude muset zapnout televizor, aby naplnil hlavu vnějším hlukem. Můžete klidně rozjímat ryby a relaxovat. To lze přirovnat k jedné z metod meditace. Takže můžete dát akvárium člověku, který nemá harmonii a klid v životě.

arrow