Redakce Choice

"Uts Major": recenze o továrně na boty a výrobky, velikosti, fotografie

Anonim

Každý chce mít v arzenálu svého šatníku kvalitní boty, ale ne každý ví, kde lze takový „skutečný poklad“ koupit. Názor, že domácí výrobce se ještě nenaučil, jak vyrobit boty, které nebudou ve všech ohledech přinášet dovezené verze, je nesprávný. Pozoruhodným příkladem je továrna Uts Majorsky, jejíž hodnocení výrobků s nadšením se stává stále častějším.

Velkým sortimentem, použitím pouze vysoce kvalitních a přírodních materiálů ve výrobě, stejně jako velkou láskou k jejich práci se stalo klíčem k úspěchu značky získávání hybnosti. A pokud stále pochybujete o tom, zda vaše pozornost stojí za výrobky této továrny na boty, doporučujeme prozkoumat s námi reakce skutečných zákazníků, a to jak o samotném podniku, tak o jednotlivých výrobkových jednotkách.

Poměr hodnoty a ceny funguje ve prospěch kupujícího

Bohužel, většina moderních výrobců zimní obuvi nám nabízí takové možnosti, které jsou sotva dostačující pro jednu sezónu, a opět s příchodem zimy musíme přemýšlet o koupi nové obuvi nebo bot. Pokud se chcete stát majitelem boty, která bude zahřívat nohy na příští zimu - buďte připraveni zaplatit úhlednou sumu za pár takových bot.

Ale "Uts Major" (továrna na boty) je značka, která se podařilo zahájit výrobu zimní obuvi, jejíž cena je k dispozici i našim krajanům s úrovní příjmů pod průměrem. Všechny recenze o tomto produktu se shodují na jedné věci: kvalita těchto bot je úžasná, nohy budou teplé i v těch nejtěžších mrazech. A protože značka nabízí vysoké kožešinové boty pro ženy, pro muže a dokonce i pro malé zákazníky, celá rodina se nyní může pobavit v závěji a nebát se namočit nohy nebo zamrznout.

Malé tajemství vysoké kvality - zaměstnanci dělají každou dvojici rukou ručně, což znamená, že pro ně není těžké kontrolovat kvalitu každé jednotlivé položky a na policích jsou vždy jen dobré a vytrvalé boty. A pokud jste někde slyšeli, že boty z továrny starosty Unts zvlhnou, pak snad tito spotřebitelé prostě nevědí, jak se o to postarat a po každém nošení to nevysušují.

Jaký výrobce materiálů preferuje?

Vysoce kvalitní „major“ recenze jsou obdivovány nejčastěji, protože kupující jako skutečnost, že taková zimní obuv je vyrobena výhradně z přírodních materiálů, které, jak víte, jsou lépe než nejmodernější umělé protějšky v teple.

Vezmeme-li v úvahu jednotlivé komponenty jednotlivých bot, potěší i ty nejnáročnější kritiky. Vnější úprava obuvi v podniku je vyrobena pouze z pravé kůže nebo semiše. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobky pro zimu, dává výrobce přednost pouze dostatečně husté kůži, jejíž tloušťka přesahuje 2, 5 mm, takže teplo je lépe chráněno uvnitř boty. Kromě toho se nikdo ještě nestěžoval, že vysoké boty vyrobené pod značkou Mayorsky zvlhnou.

Zevně je každý model ozdoben buď úhledným okrajem (také z přírodní kožešiny) nebo stylovou semišovou aplikací. Jak různorodé jsou modely, je jasně viditelný pro ty, kteří se zajímají o tento produkt, studují reálné show předložené zákazníky. Unts "Mayorskiye" mají dodatečnou izolační vrstvu skrytou před očima, to je tepelný materiál, který je umístěn po celé výšce šachty. Nachází se mezi vnější koženou vrstvou a vnitřní izolací - přírodní kožešinou.

Tato vícevrstvost také umožňuje dokonale udržet tvar vysoké kožešiny, to znamená, že ani nejaktivnější procházky jim v žádném případě neublíží, a příští zimou budete připraveni, protože budete mít veškerý krásný vzhled a velmi teplou obuv.

Je třeba poznamenat, že výrobce zachází s výzdobou svých výrobků neméně vážně než s výběrem vysoce kvalitních materiálů, takže recenze „Unt Mayor“ obdivují také proto, že splňují všechna očekávání skutečných módy.

Oteplování zevnitř - slib pohodlí v nejvíc ledové době!

Nejen exteriérový design potěší kupující, je zde také mnoho recenzí zaměřených na kvalitu „vnitřního světa“. Uts "Major" (fotografie výrobků to potvrzují) jsou izolovány pouze přírodní vlnou, která je schopna udržet teplo a absorbovat přebytečnou vlhkost, to znamená, že v takových botách to nemůže být nepříjemné.

Polstrovaná stélka, která je také vyráběna v této továrně, není jen součástí obuvi, je to dodatečná izolace, protože její vnější strana se také skládá z přírodní vlny. Je poměrně tlustý díky druhé vrstvě - je to porézní materiál, který dokonale absorbuje veškerou přebytečnou vlhkost uvolněnou chodidly. Spodní vrstva celulózy také udržuje tuto vlhkost.

Od některých zákazníků dostává továrna „Unts Mayor“ trochu kritickou zpětnou vazbu, protože by chtěla, aby stélka v takových botách byla ortopedická. Nelze říci, že se jedná o obrovský mínus, kvůli kterému stojí za to odmítnout kupovat takové boty, protože pro koho se stélka nabízená výrobcem jeví jako nepohodlná, nikdo se neobtěžuje kupovat také pár ortopedických bot.

Tyto boty se vyznačují kvalitní podešví z litého materiálu.

Mnozí z našich krajanů, kteří žijí v oblastech, kde zimní období často „pampers“ s těžkými mrazy, jsou si dobře vědomi, že boty by měly být zakoupeny pouze na litých nebo plstěných podrážkách. Teprve pak se vaše boty nesklouznou ani nad ledem a teplo nebude tak daleko přes spodní část boty. To je důvod, proč starosta Uts továrny preferuje pouze takové varianty podešve, a pokud některý výrobce nabízí výrobky pod touto značkou, ale ne s takovou podešví, buďte si jisti - to je falešný.

Nejen, že nás netami činí šťastná továrna

Každý z nás má jiný vkus, takže je logické, že různí kupci dávají přednost různým typům obuvi. Pro uspokojení potřeb většího segmentu trhu nabízí výrobce další vynikající a velmi teplou variantu obuvi, která se prodává pod značkou „Major shoes“ - Mongolians. Je to také zimní verze obuvi, která není kvalitnější než kožené boty a ve skutečnosti se liší pouze designem. Pokud jsou boty s vysokou kožešinou boty, opláštěné na vrcholcích exteriéru s kožešinou, pak výrobky Mongols zdobí aplikace z pravé kůže, ze semiše, na které lze také umístit zajímavé, světlé doplňky. "Starosta" Mongolské vysoké boty recenze a doporučení od zákazníků také dostávají pozitivní, protože jejich kvalita je vynikající, a vzhled je stylový.

Takže, často podnikatelé dávají přednost Mongolům, protože jsou více blízcí klasické myšlence zimních bot a skutečným módy, kteří se nebojí být světlí, se radují z nově získaných bot. Uts Majorsky Factory recenze, chlubí se od obou kategorií zákazníků, a neotřesitelné statistiky potvrzuje, že jsou všichni více než spokojeni.

Pokud máte vysoký vzestup, pak na zimu stojí za to koupit pouze vysoké kozačky nebo Mongoly!

Jakýkoliv model ze sortimentu, který nabízí továrna Uts Majorsky, se perfektně hodí pro vysoký výtah. Dokonce i lidé s plnýma nohama a vysokou výškou preferují takové zimní boty, protože jen v nich se cítí pohodlně. Pokud si myslíte, že recenze od lidí s podobným problémem, příliš těsné boty nedovolují, aby krev normálně tekla na nohu, což znamená, že noha rychle zamrzne a nemůžeme mluvit o pohodlných dlouhých procházkách. Vysoké boty s kožešinami a Mongols jsou ale spíše populární varianty zimní obuvi, navíc vzhledem k tomu, že všechny materiály jsou přirozené, po několika ponožkách má každá bota podobu nohy svého majitele.

Nákup bez předchozí montáže

Moderní člověk musí zachránit svůj čas, takže nemáme vždy několik volných hodin, abychom se mohli procházet po městských obchodech a kupovat si boty pro sebe. Velkou možností je objednat takové nákupy online. Ale může existovat problém s obuví, protože není možné jej předem měřit.

Jak jsme řekli, jak hodnocení zákazníků, tak i informace od samotného výrobce potvrzují, že je skutečně reálné koupit takovou novou věc, která zná jen jeden parametr - délku nohy.

Převážná většina recenzí od zákazníků potvrzuje: tyto nákupy jsou bezpečné a vždy úspěšné, můžete si koupit vysoké boty i jako dárek pro blízké a blízké a ujistěte se, že budou s novým oblečením spokojeni.

Průvodce velikostmi

Výrobce laskavě poskytl rozměrové mřížky, na kterých bude i nováček, který takové nákupy nikdy neučinil, nepochybně najít svou velikost a správně nakupovat.

Je třeba poznamenat, že existuje rozměrná mřížka pro dětské vysoké kozačky, vysoké kožené boty pro muže a vysoké kožené boty pro ženy. Liší se od sebe, takže při výběru produktu pro dámy byste se neměli zaměřovat na pánské velikosti ani na dětskou síť, protože boty by neměly být těsné ani příliš velké.

Výběr boty pro děti, znát délku nohy

Pro své mladé zákazníky nabízí továrna vysoké kožené boty a mongolské boty od 24. do 36. velikosti.

Rozměrová mřížka má následující formulář:

- má-li dítě nohu asi 15 cm - dávejte přednost 24. velikosti;

- délka nohy 15, 5 cm - pak si koupíme 25. velikost;

- 16 cm je 26. velikost;

- má-li dítě délku asi 17 cm - je bezpečné kupovat netopýry nebo mongoly 27.

- délka boty 18 cm se bude cítit pohodlně v botách 28. velikosti;

- no, pokud už noha dosáhla 19 cm, pak je nutné zvolit alespoň 29. velikost unnt;

- výrobce vyrábí dětské boty a Mongoly a velikost 30 cm na stopu ve 20 cm;

- 31. velikost je největší z řad dětské obuvi a je vhodná pro adolescenty, kteří mají nohu do 21 cm.

Vyberte si stylové boty pro krásné dámy!

Výrobce Uts Majorskiye velikost mřížky pro ženy vypadá docela specificky, takže byste se neměli zaměřit na obvyklou velikost boty dovážené možnosti, které si vždy koupit, je lepší strávit několik minut měřit nohu a zkontrolovat výsledek s následujícími údaji:

- 42 ženská velikost je vhodná pro ženy, jejichž nohy jsou do 27, 5 cm;

- Velikost 41 bude nejlépe sedět na noze dlouhé 27 cm a nic víc;

- Velikost 40 je pro nohu ve 26, 5 cm;

- 39. velikost kupují dámy, jejichž nohy mají 25, 5 cm;

- Velikost 38 je mezi našimi krajany nejžádanější, dokonale sedí na noze 25 cm;

- Velikost 37 je poměrně malá a vejde se na nohu do 24, 5 cm;

- pokud máte nohu jako Popelka a noha je dlouhá pouze 24 cm - neváhejte si vybrat 36. velikost.

Můžeme snadno najít ten správný pár pro skutečné muže.

Krátká charakteristika rozměrové sítě pánské obuvi:

- noha 26 cm - velikost 39;

- noha 26, 5 cm - velikost 40;

- noha 27, 5 cm - velikost 41;

- noha 28 cm - velikost 42;

- noha 28, 5 cm - velikost 43;

- noha 29, 5 cm - velikost 44;

- noha 30 cm - velikost 45;

- noha 31 cm - velikost 46;

- noha 31, 5 cm - velikost 47.

Vzhledem k tomu, že současné trendy ve světě módy jsou již zaměřeny na zajištění toho, aby kupující upřednostňoval pouze vysoce kvalitní obuv, ve které bude pohodlný a nejen krásný, pak je docela možné, že v blízké budoucnosti společnost Unty Majorskiye začne získávat více zpětné vazby je aktivní.

arrow