Redakce Choice

Tašky Braccialini v Moskvě: popularita vzrostla na oblohu

Anonim

Pokud jde o módu a styl, první věc, o které si myslíte, je Itálie. Právě tato země s nenapodobitelným temperamentem spolu s romantickou Francií zaujímá první místa ve světě módy. Výstavy nových kolekcí slavných italských a francouzských návrhářů jsou vždy vyprodány!

Značka

Název Braccialini se stal známým v 60. letech minulého století. Historie této značky začala ve Florencii. Mladý pár Brachiallini zabývající se výrobou sáčků. První kopie byly vytvořeny ze slámy, později Karla začala stříhat tašky s kůží a semišem.

Případ se vyvíjel, pár stal se známý daleko za hranicemi Itálie. Braccialini tašky jsou stále sofistikovanější a získávají stále více fanoušků.

Dnes má značka Braccialini po celém světě síť butiků. Kolekce tašek a doplňků jsou nakupovány módy po celém světě s rychlostí blesku.

Dnes, značkové výrobky lze nalézt v šatníku mnoha celebrit. Naomi Campbell, Kira Chaplin, Olga Kabo ... Tento seznam pokračuje dál a dál. Vydání nové kolekce sáčků Braccialini se vždy stává významnou událostí ve světě módy.

Kreativní

V celé historii značky je těžké najít dva identické sáčky Braccialini.

Kromě unikátních barevných kombinací, Braccialini mistrovská díla ohromují různými tvary. Bag-akordeon, bag-bus, celá sbírka sáčkových domů činí obraz jejich majitelů opravdu jedinečným.

Carla se vždy snažila zdůraznit svou značku. Barvy sáčků Braccialini vždy ostře kontrastovaly s módními odstíny sezóny. Kromě neobvyklého designu vyniknou tašky značky Carla pro světlé aplikace, které jsou zdobeny drahokamy a polodrahokamy. Neomezená italská fantazie byla kombinací různých materiálů, jako je samet a sláma, semiš a hedvábí.

Kvalita

Jaká je jedinečnost této značky, kromě jedinečného designu? Kupující přitahuje kvalitu. Navzdory velkému objemu výroby jsou tašky Braccialini stále vyráběny ručně pomocí starých technologií. Pro výrobek je vybrána pouze ta nejlepší kůže, nebo spíše nejlepší kus, který je řezán stejným způsobem ručně. Mistr může z jednoho týdne na měsíc udělat jeden pytel.

Sortiment

Nejen sáčky Braccialini potěší fanoušky této značky, ale také pásy, brýle, peněženky a boty. A můžete si je koupit nejen v Itálii. Naštěstí je nyní snadné si objednat jakýkoliv produkt, který se vám líbí přímo na stránkách Braccialini.

Je-li pro Vás důležité, abyste se s výrobkem pečlivě seznámili, pak je možné zakoupit tašky Braccialini v Moskvě a nejen v saloncích Via Borsa.

Cena

Náklady na exkluzivní tašku Braccialini mohou dosáhnout až 5 tisíc eur. Samozřejmě, ne každý fanoušek stylu si může takové příslušenství dovolit. Ale stojí za to pečlivě studovat reakce na takový vynikající výrobek, jako jsou dámské tašky Braccialini. Recenze umístí je jako originální a stavový produkt. Carla Brachiallini se ujistila, že každá žena si může dovolit být jedinečná. Spolu se sběratelskými taškami si můžete vybrat ne příliš drahou variantu, která zdůrazní vaši individualitu. Jediná rada - vzít v úvahu hodnocení zákazníků a nezapomeňte, že tašky jsou šité v Itálii, kde není žádný sníh a náhlé změny teploty. Mnohé z materiálů, ze kterých se tato mistrovská díla vyrábějí, nejsou určeny pro těžké mrazy a měly by se s nimi zacházet mnohem opatrněji než s taškami šitými například v moskevské oblasti. Některé recenze jsou velmi kritické: mnoho ruských fanoušků značky, nebo ti, kteří si sáček poprvé koupili, dali velmi nízké hodnocení kvality. Nezapomeňte ale, že koncept dámských kabelek v Evropě a Rusku je poněkud odlišný. Taška není určena k přepravě předmětů, knih a výrobků z obchodu, ale za účelem zdůraznění stylu jejího majitele.

arrow