Redakce Choice

Kostroma šperky továrna "Alkor": historie, produkty a recenze o tom

Anonim

Kostroma šperky továrna "Alkor" je jedním z největších a nejznámějších výrobců šperků. To je známé pro svou dokonalou pověst a vysoce kvalitní produkty. V sortimentu továrny jsou prezentovány různé brože, náramky, prsteny, náušnice, piercing, náhrdelníky, přívěsky, doplňky a náboženské výrobky. Podrobněji o tomto výrobci budeme hovořit dále.

Trochu výlet do minulosti

Historie továrny na šperky Kostroma "Alkor" začala v roce 1939. Zpočátku společnost neměla takové velké velikosti. Zpočátku to byla malá dílna, ve které pracovalo několik lidí. Vyráběly pouze omezený počet výrobků.

Později, když vzrostla popularita produktů společnosti, získala dílna vlastní výrobní halu. Ještě později - a dvě továrny, z nichž jedna se specializuje na výrobu zlata a další - stříbrné výrobky.

Podnikové aktivity dnes

Zaměstnanci továrny na šperky Kostroma "Alkor" dnes zaměstnávají více než 500 zaměstnanců, kteří se starají o výrobní proces. Společnost vyrábí přes 300 sbírek měsíčně. Reprezentativní kanceláře jsou nejen v Kostromě, ale také v Astaně, Krasnodaru, Jekatěrinburgu, Chabarovsku a Novosibirsku. Má poměrně rozvinutou distribuční síť, virtuální a stacionární klenotnictví.

Tvorba kreativních produktů

Zkušení návrháři, klenotníci, designéři a diamantové frézy pracují v továrně na šperky Alkor Kostroma. Díky kompetentnímu kreativnímu přístupu vytvářejí nové kolekce. Ve většině případů jsou všechny produkty v nich exkluzivní. Podle samotných odborníků jsou v procesu tvorby konkrétní sbírky šperků zohledňovány chutě domácího spotřebitele.

Exkluzivní produkty na objednávku

Podle řady recenzí, továrna na šperky Kostroma "Alcor" aktivně sleduje módní trendy a pravidelně zlepšuje techniku ​​své výroby. Aktualizuje, modernizuje své vlastní vybavení a zvyšuje dovednosti svých zaměstnanců.

Díky takové dobře koordinované práci v továrně na šperky Kostroma "Alkor" se vyrábí nejen masově vyráběné zboží, ale i zcela exkluzivní zboží pro jednotlivé zakázky.

Podnik s plným výrobním cyklem

V Rusku je klenotnická továrna Alkor Kostroma považována za jeden z největších podniků s plnohodnotným výrobním cyklem. V první etapě kreslí a kreslí model. Pak je zde jeho „kultivace“ nebo její objemný tvar. Pro budoucí produkt je vytvořena šablona.

Pro tento účel je vyvíjen speciální 3D soubor tohoto virtuálního modelu. V další fázi je převeden do služby prototypování. Zde se vytváří vysoce přesný objemový model výrobku. Tiskne se speciální tiskárnou a voskovou formou.

Dále jsou objemové armatury odlévány z kovu. Poté se zpracuje a vyjme z formy. Výsledným modelem bude prototyp budoucího produktu a jeho kopií, vyráběných v klenotnické továrně Alkor Kostroma. Země výroby každého hotového výrobku - Rusko.

Odlévání, montáž a leštění výrobků

Po dokončení odlévání je vytvořen dlouhý a objemný voskový strom. V kontaktu s horkým kovovým voskem se taví. A místo toho, tam jsou stříbrné a zlaté výrobky. Výsledné kovové vánoční stromky se obvykle umývají pod silným tlakem vody. Jsou důkladně sušené a řezané kovovými nůžkami. A teprve potom se řezané výrobky dostanou do horského oddělení.

V montážním oddělení je pájeno několik částí budoucího hotového výrobku. Poté je hotový model zkontrolován v oddělení kontroly kvality a předán do prostoru pro upevnění. Podle příběhů zaměstnanců společnosti je tento proces považován za časově nejnáročnější. Je to dlouhotrvající práce v oblasti šperků, protože se musíte zabývat malými detaily, vložkami a to vše je upevněno mikroskopickými ventily.

A v poslední fázi, produkt továrny na šperky Kostroma "Alkor" (země původu je Rusko) dostane do leštění. Dávají mu lesk a zář. Kromě toho jsou výrobky společnosti pro nejlepší efekt pokryty tenkou vrstvou rhodia.

Vysoce kvalitní klenot řez

Mnozí znalci krásných šperků zdůrazňují kvalitu drahých kamenů používaných v špercích Alcor. A to vše díky přítomnosti ve výrobě své gemologické služby. Pracovníci tohoto oddělení provádějí profesionální řezání s přihlédnutím k optickým vlastnostem a vlastnostem domácích diamantů.

Je pozoruhodné, že na všech diamantech je značka inspekce kontrolního testu. Produkty společnosti jsou opatřeny certifikáty kvality.

Ocenění a ceny společnosti

Během své práce získala společnost Alkor Production and Trade Company vynikající pověst, obrovské množství pozitivních recenzí, ocenění a ocenění. Organizace tak opakovaně obdržela cenu prestižní domácí soutěže „100 nejlepších výrobků Ruska“.

Velký výběr produktů

V sortimentu firmy je velký výběr výrobků ze zlata a stříbra. Patří mezi ně prsteny, náušnice, náhrdelníky, náboženské předměty, řetízky, náramky, náhlavní soupravy, odznaky, brože, manžetové knoflíčky, přívěsky na platinu, náušnice, piercing náušnice, zlaté doplňky, kravaty a dokonce i hodinky.

Pravidelně aktualizované sbírky jsou velmi oblíbené mezi milovníky šperků. Mají hotové sestavy vyrobené ve stejném stylu. Jsou dokonale kombinovány a vytvářejí jedinečný tandem. Například v jedné z kolekcí jsou zásnubní prsteny. Jsou vyrobeny z bílého zlata a jsou vybaveny jasně bílým diamantem. K nim jsou připevněny kulaté náušnice s podobnými kameny ve tvaru čepů.

Jak zákazníci mají rádi produkty?

Podle četných recenzí jsou produkty rostliny vysoké kvality a poptávky mezi lidmi s různou úrovní bohatství. Skutečně, mnoho výrobků ze sbírek klenotnické továrny jsou plnohodnotnými uměleckými díly. A to vše proto, že jsou vyráběny v omezeném množství a individuálním designem.

Kromě toho má společnost dobře rozvinutou masovou výrobu. To vám umožní snížit ceny a přilákat ještě více zákazníků. Tento přístup navíc umožňuje rozšířit počet kategorií, které mají zákazníci k dispozici.

Ve většině případů jsou zákazníci společnosti spokojeni s kvalitou, cenou a sortimentem.

arrow