Redakce Choice

Co mohu nosit s bavlněnými blůzy?

Anonim

Bavlněné halenky se staly jedním z praktických a pohodlných typů oblečení v dámském šatníku. Díky přírodnímu materiálu jsou tyto oděvy příjemné na tělo. Dokáže jemně zdůraznit důstojnost postavy a zároveň účinně skrýt její nedostatky.

Bavlněné výrobky

Dnes jsou modely bavlněných halen prezentovány ve velkém sortimentu. Mohou se lišit ve stylu, tvaru límce, typech rukávů, barvách, přítomnosti dekorativních prvků. Nosí se v létě i mimo sezónu. Produkty harmonicky kombinované s řadou věcí a doplňků. S pomocí bavlněné blůzy můžete vytvořit celou řadu luky, které jsou vhodné pro každodenní život a obchodní styl dámy.

Co nosit s blůzy v létě?

V horkém počasí jsou zvláště vhodné letní bavlněné halenky. Tkanina je schopna procházet vzduchem a vytvářet tak další pohodlí. Existuje mnoho možností pro letní produkty, charakteristické rysy řezu. Jsou ideální pro kalhoty, rovné a volné, džíny, úzké a oříznuté, šortky, legíny, sukně různých délek, styly.

Variace s džíny a kalhoty pro každý den

Pro každodenní procházky nebo nakupování si můžete vytvořit jednoduché, ale zajímavé obrázky. Modely bavlněných halen jsou používány a osazovány a široce, v jakémkoliv požadovaném odstínu, s potiskem.

  1. Pro rovnou blůzu s krátkými rukávy, kulatým výstřihem v oblasti dekoltu, jsou vybrány zúžené džíny a boty na podpatku. Přídavkem bude příslušenství: velký náramek, dlouhý řetízek.
  2. Neméně zajímavá je kombinace rovných džíny a krátkého modelu s trojčtvrtečním rukávem, malými knoflíky, náplastmi na hrudi. Obraz může být doplněn sandály na platformě nebo boty při nízké rychlosti.
  3. Pro letní sezónu, obraz, kde je bílá bavlněná halenka v harmonii s lehkými rovnými kalhotami, bude vypadat obzvláště působivě. Přednost se dává topu bez rukávů s malým límcem, zdobeným výšivkou. Šperky jsou vybrány pro tuto kombinaci: zlatý tenký náramek, malé náušnice.
  4. Dobrým řešením pro každodenní život bude kombinace tenkých džíny a uzavřené blůzy, bez rukávů, opatřených pásem.
  5. Model vypadá původně s rukávy-lucerny, široký výstřih kolem výstřihu a světle barevné kalhoty, low-slung. Halenka může být úhledně zastrčena do kalhot, což bude obraz harmoničtější.
  6. Oblékání v bílé je skvělý tah pro letní sezónu. Při této příležitosti uděláte bílou bavlněnou blůzu s tříčtvrtinovým límcem, tříčtvrtečním rukávem pro kalhoty stejné barvy. Soubor by měl být zdoben náhrdelníkem, perlovým náramkem. A boty a tašky by se neměly slučovat s obecným pozadím oblečení. Takové příslušenství přináší jasu vytvořenému obrazu.

Pokud jde o šperky, aby soubor v sytých barvách by měl vyzvednout náušnice a náramky ve více omezené barvy. Světlé příslušenství bude vyhovovat obrazu ve světlých barvách. Těsně přiléhající halenky se hodí k nadýchaným sukním, volným kalhotám.

Variace se sukně pro každý den

Letní bavlněné blůzy se dobře kombinují se sukně jakékoliv délky.

  1. Vynikající řešení by bylo kombinací hubeného vrcholu a svěžího dna. To může být krátká sukně. Kromě toho by měl vyzvednout baletní boty, malý sáček, šperky.
  2. Obruba maximální délky se přiblíží k rozšířené halence přímého řezu. Široký kožený opasek, taška, čepice, sluneční brýle vám pomohou vytvořit obraz velkolepého vzhledu. Boty mohou být na platformě.
  3. Široký top s volnými rukávy je dobře kombinován s krátkou sukní. Takové šaty mohou být doplněny sandály na malém patě, malým batohem, korálky, náramkem.

Při výběru vhodného modelu a jeho slučitelnosti s jinými věcmi byste měli pamatovat na zvláštnosti své vlastní postavy. Volné bavlněné blůzy zakrývají určité tělesné vady, výstřih z V vizuálně vytáhne siluetu, hladce sestupný šev plných rukávů může vizuálně zužovat ramena. Než si koupíte, musíte vyzkoušet na halenku, zjistit, jak to vypadá na obrázku, zda je vhodné v barvě.

Variace s oblečením pro ženy v podnikání

Pro obchodní ženu budou letní bavlněné halenky v diskrétních barvách a lakonických stylech vynikajícím řešením. Jedná se většinou o klasické modely přísného řezu. Při vytváření obchodní image vítáme minimalismus a zdrženlivost ve výzdobě.
Kromě klasické možnosti podnikání žena by se měla snažit nosit výrobky s krátkým rukávem, přítomnost lemu nebo volán, malý výstřih. Barva zvoleného monochromatického světla nebo tlumeného světla. Povolené modely v kleci a pásu.

Noste bílou bavlněnou halenku a černé kalhoty se šipkami. Tento obrázek je doplněn o pytel nebo jiný model geometrického tvaru. Boty by měly být vybírány pouze na patě. Šperky by neměly být moc.

Obchodní dáma bude vyhovovat všem monotónním halenkovým košili. Měla by se nosit se středně dlouhou tužkovou sukní. Pokud přidáte elegantní koženou tašku, boty na vysokém podpatku, bude obraz kompletní.

Pánské kalhoty se obzvláště hodí do obchodního stylu žen. Blůza je volena pro jakýkoliv klidný nebo tmavý odstín, bunda je reprezentována zkrácenou délkou.

Oblek je vhodný i pro kancelář, kde jsou halenka a bunda zvýrazněny bílou barvou a tužkovou sukní v černé barvě. Takový soubor vypadá nestandardně a atraktivně.

Zajímavé kombinace v mimosezóně

Blůzy, tuniky, bavlněné košile jsou perfektně kombinovány s vrchním oděvem. Jsou ideálně kombinovány s vestami, demi-sezonními kabáty, kabáty, bundami a bundami.

V chladných dnech se neobejděte bez svrchních oděvů. Na barevnou bavlněnou košili, sukni na tužky, botách s podpatky stojí na ramenou pláštěnka, jejíž délka odpovídá délce sukně.

Chcete-li vytvořit vícevrstvý efekt, vyberte si jasnou halenku s límcem, přes který se nosí vesta nebo sako. Obraz je doplněn džíny nebo kožené těsné kalhoty. Nádherná bunda.

Bavlněná halenka pomůže každé dívce vytvořit nejzajímavější vzhled.

arrow