Redakce Choice

Chanel Trendy Espadrilles

Anonim

Espadrilles, tyto bezohledné, beztížné pantofle na lanové podešvi, dnes na samém vrcholu popularity. V této sezóně módní návrháři nabízejí různé variace na téma - makrame modely, krajkové espadrily, s aplikací a kovovými výplňovými můstky, slunnými chodníky a výlohami obchodů.

Espadrily jsou neuvěřitelně měkké, lehké boty s lanem nebo jutovou podešví, které se objevily ve Španělsku. Samozřejmě, dnešní chanel espadrilles se liší od svých předků, i když mají společné rysy. Jsou neuvěřitelně pohodlné, lehké a vhodné pro léto. Výběr chanel espadrilles, musíte pochopit, že se vyznačují vysoce kvalitní materiály a elegantní design!

První modely byly vynalezeny v XIV století. Jejich hlavními vlastnostmi byly výjimečná dostupnost, pohodlí a jednoduchost - vzhledem k tomu, že k jejich výrobě byly použity levné materiály, byly prodávány velmi levně. Takové boty si mohl dovolit téměř každý obyvatel.

V současné době ztratily kanadské espadrily své užitkové funkce. Teď to není jen letní pohodlné boty, je to prvek stylu. Světlé, krásné, módní boty mohou ozdobit šatní skříň každé ženy!

Proč si dívky vybírají chlébové espadrily ?

Odpověď je jednoduchá - protože jsou neuvěřitelně krásné a pohodlné! Jsou nošeny na bosých nohách a díky použití přírodních materiálů ve výrobě jsou neuvěřitelně pohodlné. Kromě toho poskytují příležitost vyjádřit svůj individuální styl. Je třeba poznamenat, že Chanel espadrilles (originál) jsou hitem sezóny, že lisované zbytek letní lehké dámské boty, včetně "věčné" balet byty.

Často se stává, že k nám přišel nový trend z Evropy, ve kterém móda pro některé věci dosáhla svého vrcholu před několika lety. Tak espadrilles dnes produkují různé slavné módní domy, včetně slavné společnosti Chanel.

Chanel espadrilles : cena a rozmanitost stylu

Poslední hit této sezóny je logo espadrilles. Samozřejmě, že vděčí za svou popularitu společnosti Chanel - lehké pantofle vyrobené z opotřebovaného různobarevného plátna se všemi rozpoznatelnými prstenci na špičce. Olivia Palermo a Miley Cyrus dnes jezdí na tato místa, kromě pravidelných módních přehlídek a gala večerů.

Pohodlné espadrilles přicházejí v různých barvách, stejně jako síťovina, určená pro letní teplo. Jiné modely rychle přidané do svých sbírek s těmito modely - Tory Burch letní pantofle s jasnými odstíny jsou zdobeny logem přezky, zatímco Christian Louboutin, stejně jako Chanel, má logo aplikace.

Jaké jsou nejoblíbenější modely? Kožené espadrily, vytvořené v módních monochromatických barvách, jsou neuvěřitelně žádané. Tiskové modely jsou velmi žádané. Kromě toho, na vrcholu módních modelů se všemi druhy dekorací: výšivky, nášivky atd.

Espadrily postupně přestávají být každodenními botami. Stále častěji se nacházejí v kancelářích, na stranách, na akcích nejvyšší úrovně. Díky své všestrannosti mohou být nošeny téměř s jakýmkoliv oblečením - jak s džíny, tak s šaty nebo sukní.

arrow