Redakce Choice

"Sněhová královna" (Kuzminki): výhodné nabídky zákazníkům

Anonim

Sněhová královna (Kuzminki) je pobočkou největšího ruského obchodu s více značkami módních kožešinových předmětů. První místo se objevilo před téměř dvaceti lety ve městě Moskva. Dnes je téměř v každém městě v Rusku av dalších zemích SNS alespoň jeden obchod.

Historie

„Sněhová královna“ v Kuzminki, jako součást velké společnosti, která úspěšně působí již mnoho let, pokračuje ve vývoji prestižního formátu obchodního domu, který nám umožňuje poskytovat zákazníkům jakýkoli typ pánského nebo dámského oblečení s nejkvalitnějším příslušenstvím v jednom obchodním měřítku. Stylový oděv z kožešin a vrchní část pravé kůže, která je zaručena, že se bude nosit po dlouhou dobu, již dlouho získává pozitivní zpětnou vazbu.

Vlastní značka vznikla díky spolupráci s nejznámějšími modelovými domy, které se dynamicky vyvíjely ve formátu maloobchodu v souladu s mezinárodními trendy, prováděly rozsáhlé reklamní kampaně, umožňující charakterizovat stav obchodu.

Nyní na tržišti ve městě si můžete vyzvednout oblečení a doplňky, abyste mohli vytvořit módní a harmonický obraz pro každou příležitost.

Skvělé nabídky

Sněhová královna v Kuzminki (adresa: maršál Chuikov str., 3) nabízí výhodné podmínky pro platbu. Smlouva o úvěru je vypracována bez přeplatků a počátečních příspěvků do dvou let za nákup jakékoli položky (bez slevy) v hodnotě půl tisíce rublů. Výše úvěru je vypočtena z ceny karet "Royal Club" a dalších marží.

Přeplatky za zboží nelze poskytnout z důvodu dodatečného systému slev na zboží, který je vydán na úvěr ve výši procentního podílu za užívání služby. Skutečně zaplacená hodnota úvěru pro položky životního minima nepřesahuje limity uvedené na cenovkách v procesu nákupu. Tyto výpočty se neberou v úvahu pro bankovní služby zřízené kupujícím (pojištění dlužníka, sms-oznámení apod.).

Jak platit

Sněhová královna (stanice metra Kuzminki) umožňuje svým zákazníkům:

 • zaplatit za zboží ihned po montáži;
 • objednávka kurýrní zásilky, kde je stejná věc prohlížena za chyby, manželství, montáž;
 • Platby v hotovosti nejsou omezeny;
 • možnost použití kreditní karty;
 • Neexistují žádná omezení ve výběru věcí (pro jakoukoliv částku může klient provést nákup).

Máte-li bankovní kartu, jsou zde také následující funkce:

 • možnost nákupu zboží v internetovém obchodě pomocí karty a poté získání věcí ve městě;
 • platba je přijata do hodiny v internetovém obchodě;
 • jako platbu lze použít jakoukoliv bankovní kartu, stejně jako systémy Qiwi a WebMoney.

Akce klubové karty ve sněhové královně (Kuzminki)

 1. Získání karty "Royal Club" je možné při nákupu ve výši více než 5000 rublů. V tomto případě se klient automaticky stává členem obchodu „Royal Club“.
 2. Toto oprávnění vám umožňuje získat slevu na následné nákupy v jiných prodejnách "Snow Queen" v celém státě.
 3. Každý perfektní nákup, počínaje prvním, je zaznamenán v osobní kartě Royal Club po zaplacení. Systém slev je platný v závislosti na vynaloženém množství a typu výrobku (jeho kategorii).

Letos po soutěži pořádané Krajskou veřejnou organizací „Mezinárodní spotřebitelské sdružení“ získala společnost „Snow Queen“ ocenění nejvyššího spotřebitelského ratingu za kvalitu poskytovaných služeb - „Nejlepší služba roku“.

arrow