Redakce Choice

Nový trend: pantofle - klony domácích mazlíčků, s nimiž majitelé vyjadřují svou lásku

Anonim

Někteří lidé se tak připojují ke svým domácím mazlíčkům, že bez nich nemohou strávit alespoň jeden den. Téměř před deseti lety byla založena společnost ve městě Louisville v americkém státě Kentucky, která nabídla neobvyklé řešení tohoto problému. Nyní si můžete vzít svou oblíbenou kočku nebo psa na jakoukoli cestu. Nepotřebuje žádné další informace pro dlouhé cesty a bude možné se vyrovnat s "klonovaným" zvířetem i v těch hotelech, kde je zakázán vstup se zvířaty.

S mazlíčkem na každé noze

Společnost Cuddle Clones se specializuje na výrobu měkkých pantoflí ve tvaru zvířecích náhubků. Bát se dlouhého odloučení, majitel zvířete si může objednat svůj plyšový "klon". Chcete-li to provést, je třeba nahrát fotografii z webu společnosti a doprovázet snímek s popisem jeho charakteristických rysů.

Čekání na realizaci zakázky bude trvat poměrně dlouho - obvykle trvá cca 8 týdnů. Pro dodání bude zapotřebí více času. Ale zákazníci jsou obvykle s výsledkem spokojeni. V ruční reprodukci domácích mazlíčků ve formě pantoflí, řemeslníci pracující pro Cuddle Clones dosahují výrazné podobnosti.

Fotografie identických dvojčat ukazují, jak se liší

Robbie Williams nahrál první fotku do Instagrammu se všemi svými dětmi.

První dáma - první feministka: Život a boj Abigail Adams

Kromě pantoflí od Cuddle Clones si můžete objednat vánoční ponožky s plyšovou kopií hlavy svého milovaného mazlíčka, kabelky nebo jen měkké hračky, která kopíruje vzhled zvířete.

Jediná zajímavá věc je, jak skuteční psi a kočky reagují, když vidí, že majitel vytáhne své přesné kopie na nohy?

arrow