Redakce Choice

Obchod "Adidas" v Moskvě. Adresy obchodů, stanice metra

Anonim

Obchod "Adidas" v Moskvě je považován za jeden z nejnavštěvovanějších. To je obzvláště populární mezi mladými lidmi, nicméně, a starší lidé často se stanou kupci pohodlné boty nebo oblečení této značky.

Historie společnosti

Adidas se datuje do roku 1920, kdy se německá rodina Dassler rozhodla založit malou firmu. Zabývali se přizpůsobením ortopedické obuvi pro sportovce se zdravotním postižením a po první světové válce jich bylo poměrně málo. Postupem času se jejich produkce stala stále větší velikostí, takže bratři Dasslerové se rozhodli založit vlastní firmu s názvem "Shoe Factory". V roce 1925 vynalezl Rudolf špičaté boty (ideální pro profesionální fotbalisty). Staly se hlavními produkty továrny. Atrhur Johnat obsadil na olympijských hrách v roce 1932 třetí místo v závodě na 100 metrů a skutečnost, že měl boty od bratrů Dasslerů, byla obrovským úspěchem reklamní kampaně.

Ohromné ​​tempo rozvoje společnosti se v záblesku zpomalilo s nástupem druhé světové války. Po jeho skončení se bratři opět pokoušeli navázat rodinnou produkci, ale v důsledku hádky se rozhodli odejít. Každý z nich vzal jednu továrnu pro sebe, starší Adolph nazval svou společnost Adidas (od Adi Dassler) a Rudolph zvaný Ruda, o něco později byl přejmenován na Puma.

Kde najít obchod "Adidas"?

V Moskvě je nyní asi 75 značkových butiků, z nichž každý představuje širokou škálu nejen oděvů, ale také všech druhů vybavení. Navzdory tomu, že se zpočátku společnost zaměřovala pouze na profesionální sportovce, jsou v současné době její produkty určeny pro nejrůznější segmenty obyvatelstva.

Snad nejznámější sportovní značkou na světě je právě „Adidas“. Obchody v Moskvě (adresy budou uvedeny níže) jsou ve většině případů umístěny ve velkých nákupních centrech. Obvykle zaujímají poměrně rozsáhlou oblast, protože hlavní ideologie společnosti je spojena s pojetím sportu a pohybu, což znamená, že otevřený prostor a měřítko jsou konstantními součástmi této značky.

Hlavní výhodou umístění metropolitních butiků je, že bez ohledu na oblast, ve které se osoba nachází, může do nejbližší prodejny dorazit do 1 hodiny. V roce 2005 byl v obchodním centru Olimp na Krasnaya Presnya otevřen první obchod Adidas.

Obchody v Moskvě: adresy a památky

Pokud se rozhodnete nakupovat v hlavním městě, doporučujeme navštívit nejprve největší nákupní a zábavní centra, protože v nich bude prezentována široká nabídka zboží.

Níže jsou uvedena jména nákupních komplexů, ve kterých se nacházejí sportovní butiky.

Za prvé, nákupní centrum "Gagarinsky" na ulici. Vavilova, d. 3. Ve druhém patře budovy je jedna z největších značkových prodejen.

Za druhé, nákupní centrum Metropolis na stanici metra Voikovskaya. Prodejna značky Adidas Originals se nachází ve 3. patře.

Za třetí, nákupní centrum Sokolniki mezi Rusakovskaya Street a Sokolnicheskaya náměstí.

Nejnavštěvovanějším komplexem je Evropské nákupní a zábavní centrum. Stojí přímo na náměstí stanice Kyjev. Každý den sem přijde více než 150 tisíc lidí. Najdete v něm naprosto vše, počínaje oblečením známých značek až po domácí spotřebiče a sportovní vybavení. Ve složitých chodbách vedle obchodů se nachází obchod Adidas. Je poměrně těžké najít levné oblečení v Moskvě, takže tato značka je velmi žádaná. Nabízí vysoce kvalitní sportovní potřeby za relativně přijatelné ceny.

Jeden z největších maloobchodních prodejen se nachází ve východní části města, v nákupním centru "Zlatý Babylon". Můžete se tam dostat buď soukromým autem nebo veřejnou dopravou (například na metro), než se dostanete na stanici "Prospect Mira".

Můžete také najít všechny obchody Adidas v Moskvě (adresy a stanice metra) na mapě nebo na oficiálních stránkách společnosti.

Střediska slev

V hlavním městě, mnoho rozpočtových obchodů, které prodávají zboží z minulých sezón. Jak to funguje? Je to velmi jednoduché: globální značky prodávají své poslední sbírky do akcií nebo diskontních center za velmi nízké ceny.

Diskontní centrum najdete téměř pro každou vyjednávací značku. Zpočátku se na okraji města otevíraly diskontní prodejny a byly sdružením, ve kterém bylo zákazníkům nabízeno oblečení, obuv a doplňky různých značek. Hlavním plusem je samozřejmě nízká cena zboží, která je 3-4krát nižší než původní. V této formě nakupování je nevýhoda. Například není vždy možné najít požadovanou velikost modelu, který se vám líbí. Nicméně, velký výběr a rozmanitost značek nepřestávají přitahovat metropolitní kupce. Uvidíme, kde se nachází obchod Adidas (sleva) v Moskvě a jak se k němu dostat.

Poloha

DC "Ordzhonikidze" - je jedním z největších a nejoblíbenějších diskontních center hlavního města, která se nachází v jedné z módních oblastí města - na Leninsky Prospekt. To má největší množství značkových butiků, mezi kterého je “Adidas” -discount (Moskva). Adresy obchodů, kde si můžete také zakoupit značkové zboží s obrovskou slevou, naleznete níže. Prodejny jsou roztroušeny ve všech okresech, takže se každý může rychle dostat do požadovaného diskontního centra. Mnoho DC je v docházkové vzdálenosti od metra a veřejné dopravy. Zde jsou největší:

  • DC "Olympic" (nachází se vedle stanice metra "Prospekt Mira", adresa: Olympic Avenue, 16, s. 1);
  • DC "Savelovsky" (to je místo, kde nejpříznivější ceny sportovních položek z Adidas, adresa: Suschevsky Val, 5, s. 1);
  • DC Avtozavodskaya (kromě sportovních značek existuje obrovský výběr oblečení pro volný čas od firmy Zolla, Ostin, Gloria Jeans, GAP a další, adresa: Masterkova ul., 4).

Sortiment a ceny

Společnost má v současné době dvě oblasti oblečení a doplňků - to je Adidas Perfomance a Adidas Originals (Sportovní dědictví). Každý z nich má svůj vlastní koncept a vydává vlastní sbírku zboží. Obchod "Adidas" v Moskvě nabízí výběr modelů z následujících druhů oděvů a obuvi:

  • Adidas Adilibria - dámská kolekce, určená pro fitness;
  • Trasa Adidas - pro turistiku a rekreaci;
  • Predator - uvolňuje vybavení pro fotbalové týmy;
  • Soutěž Adidas je kolekce bot pro profesionální hráče tenisu.

Obecně platí, že poměr cena-kvalita je zde perfektní. Například cena tepláky pro ženy se pohybuje v rozmezí 3-5 tisíc. Ale tenisky a tenisky od firmy Adidas - to je drahé. Pro jeden pár, můžete vyložit z 5 až 30 tisíc rublů. Vynikající kvalita zboží, které se stalo legendárním, však plně platí za vynaložené peníze.

arrow