Redakce Choice

Nakupování v Miláně: funkce, doporučení a zajímavé nápady

Anonim

Milán je jedním z největších měst módy. To má nejlepší obchody, trhy, butiky, pulty a mnoho dalších míst pro nezapomenutelné nakupování. Den co den přicházejí do tohoto města ambiciózní ženy módy, aby si kupovaly věci od známých značek nebo levných hadrů vonících po milánské vysoké módě. Miláno je hlavním městem nakupování, kde turističtí průvodci vedou pouze do butiků a obchodů. Rozhodli jsme se udělat nákup? Jdi do Milána! Obchody v Miláně vás budou fascinovat a určitě nebudete bez nakupování.

V Miláně, každý vypadá jako model na obálce módního časopisu. Všichni věnují zvláštní pozornost jejich stylu a vzhledu. Hlavním principem Italů je vypadat stylově a bezvadně.

5 pravidel "začátečník italština"

1. Pokud Ital neví, co má dnes nosit - obléká si oblek. Kostýmy v Itálii byly vždy a budou prioritou.

2. Charakteristickým rysem italského stylu je jas a extravagance. Nebojte se změnit svůj styl, to je vždy ve vysoké úctě.

3. V šatníku by měla být obrovská paleta bot, protože to je ona, kdo vytváří celý obraz.

4. Noste na sobě několik vrstev oblečení, to je praktické.

5. Vytvořte si vlastní jedinečný obraz, který se bude lišit od ostatních. To nám pomůže stát se neodolatelným.

Pokud se rozhodnete pro nezapomenutelný zážitek z nakupování a již jste dorazili do Milána, postarejte se o svého osobního stylistu, protože vám to pomůže, abyste se nemýlili s nákupy.

Kam jít?

Když turista touží po nakupování a přijíždí do Milána, často vzniká otázka: kam jít nakupovat? Než začnete vzrušující nákupní cestu v Miláně, musíte vědět, kde jsou. Nákupní ulice v Miláně budou schopny plně vyhovět vašim potřebám. Nejzajímavější z nich, které přitahuje prodejce a kupující - Via Montenapoleone. Tato ulice je hlavním městem světové módy. Mnoho couturiers sní o pronájmu alespoň malý obchod zde, ale ceny jsou přemrštěné. Pronájem malého obchodu bude stát 60 tisíc eur měsíčně. Pokud jste fanouškem nákupu různých věcí v různých obchodech - tato ulice vám ukáže nezbytné silnice.

Fanoušci „všeho a najednou“ jsou posláni do nádherného konceptového obchodu Excelsior, který se nachází na Galerii del Corso, 4. 4. Zde si můžete koupit vše najednou, jak se říká, aniž by opustili pokladnu. Nezapomeňte však, že se jedná pouze o všeobecný názor, takže můžete vždy prozkoumat Milán a případně najít něco vlastního.

Kostým - klasika všech dob

Italští muži - standard krásy a stylu. Každý muž v Itálii má přirozený dar pro dobrý styl, a to není, aby mu odnesl. Příslušenství - hlavní součásti dobrého oblečení. Boty by měly být ve velkém množství, protože to je ona, kdo určuje náladu na celý obraz. I Italové jsou blázni do béžové barvy - to jsou boty, kalhoty, bundy a celé obleky. Styloví Italové si nikdy nedovolí nosit tričko. Nikdy! Dokonce i když stačí vyndat odpadky nebo se projít se psem - jen košili.

V Miláně se na každém kroku můžete setkat s muži v oblecích. A to není v kanceláři. Je to jen, že Italové vědí, že obchodní oblek zcela mění vnímání lidí. Jedním z butiků, které mohou poskytnout kvalitní kostýmy, je Keaton na Via Ges Джеu, 11.

Prodejny v Miláně

Stojí za to zdůraznit, že pronájem osobní stylista a nákup od značkových obchodů bude trvat hodně peněz, takže pokud jste stále touží po nakupování a již dorazili do Milána dávno, ale ve vaší kapse je jen malá částka v eurech, budete muset ušetřit hodně. Ale hlavní město módy skladovalo levné obchody pro turisty, aby si mohli dovolit levné nákupy v Miláně. Tam jsou odbytiště pro chudé turisty, kde věci jsou mnohem levnější než v buticích. To vám umožní výrazně ušetřit peníze a užívat si nakupování. Jeden z těchto prodejen je Serravalle. V něm si můžete koupit značkové předměty za pouhé haléře.

K dispozici je také další možnost levného nakupování - na trhu. Někdy na trhu jsou značkové předměty ještě levnější než v prodejnách. Ale vzhledem k nízké ceně, může kvalita výrobku často zklamat kupujícího.

Jak jíst levné v Miláně?

Milán je velmi drahé město. Jíst sendvič a pít kávu bude stát 15 eur. Ale i zde existují způsoby, jak nakupovat levně. Mezi poměrně chudými turisty je populární patty jako panzerotti. Dělají dost vydatné a docela levné koláče. Kromě toho najdete mnoho dalších restaurací, které jsou hluboko v uličkách, stačí se podívat nebo požádat místní obyvatele. Tak levné nakupování v Miláně je nejen levné prodejny, ale i restaurace.

Kde koupit kvalitní kožich v tomto městě?

Po příjezdu do Milána, samozřejmě, najdete mnoho různých obchodů s kožešinami, butiky a oddělení na trhu. To je všechno velmi dobré, ale nejzajímavější je ukryt na zcela nenápadných místech - v showroomech. Prodávají stejný výrobek jako v obyčejných buticích a obchodech, ale cena je mnohem nižší (dvakrát až třikrát). Z toho můžeme usuzovat, že si můžete dovolit a obléct si v Miláně.

Co potřebujete pro lepší nakupování?

Každý potřebuje něco jiného pro lepší nakupování: peníze, drahé butiky, levné trhy nebo jen dobrou náladu. Vše záleží na kupujícím a jeho přáních. Pokud milujete hodně a levně - váš ráj na trhu a prodejnách, pokud máte rádi drahé a vysoce kvalitní - jistě, jděte do nejlepších butiků v Miláně, ale pokud vám peníze, cena a kvalita nezáleží, ušetříte si dobrou náladu celý den Odtud můžeme vyvodit závěr: vy sami vytvoříte nejlepší nákupy v Miláně.

O historii hlavního města módy

Každý mluví bez pochyb o nakupování v Miláně, že je hlavním městem vysoké módy a je to právě toto město, které je přímo spojeno s módním průmyslem, ale nikdo se nikdy nezeptal: proč, přesně, Milan? Ve skutečnosti boj o status hlavního města módy trvá déle než jeden rok. New York a Paříž ho také žádají. Nikdo se nemůže rozhodnout, které město je opravdovým hlavním městem módy, protože každý z nich má své vlastní preference v módním průmyslu. Například v Paříži jsou názory výhradně konzervativní, ale New York je známý pro odvážné experimenty. Ale Milan dal světu luxusní značky jako Dolce & Gabbana nebo Armani. On je známý pro jeho chic, toto je jeho hlavní převaha nad jinými městy. A proto je hlavním městem módy z pohledu mnoha lidí právě toto město.

Kde je nejlepší místo na nákup oblečení?

Turisté stále mají stejnou otázku: kde je nejlepší nakupování v Miláně? Jakmile přijde do tohoto města, chce vědět všechno jen o svých nejlepších ulicích a buticích. V Miláně, obrovské množství ulic a obchodů, ve kterých najdete něco, co vás zcela uspokojí. Jak bylo uvedeno výše, každý má své vlastní preference: trhy, butiky, prodejny, showroomy. Tady se rozhoduje sám turista, kde podle jeho názoru budou nejlepší nákupy. Není třeba pronásledovat názor mnoha, měli byste si poslechnout sami - a sám Milan vám řekne správnou cestu.

Jak ušetřit na nakupování?

Pokud se rozhodnete jít do Milána za nezapomenutelným nákupem, ale nemáte spoustu peněz, pak musíte hodně ušetřit. Leden, únor, červenec, srpen ... Všechny tyto měsíce jsou časem obrovských slev v Miláně, na které čekají i místní lidé, ne jako cizinci. Všichni víme, že slevy jsou nejziskovějším způsobem, jak ušetřit peníze, takže pokud je vaším cílem koupit co nejvíce, ale utratit co nejméně, v těchto měsících jděte do Milána. V tomto případě je nakupování v Miláně poměrně dostupné. Také několik dní před cestou byste se měli rozhodnout, kolik plánujete utratit, co přesně letíte do Milána a jaké obchody plánujete navštívit. To vše vám pomůže ušetřit peníze.

Nuance nakupování v Miláně

Navzdory tomu, jak moc bylo řečeno, že nakupování v tomto městě je levné, vždy budou nějaké nuance. V každém sudu medu je létat v masti, volný sýr - pouze v past na myši. To vše se nachází v Miláně. Turisté potřebují vědět, že v Miláně jsou nějaké nuance nakupování a že ne všechno je na první pohled tak sladké, jak se zdálo.

První a možná nejvýznamnější nuance je vysoká cena věcí. Milán je město luxusu a ceny jsou vhodné, takže pokud se rozhodnete nakupovat v Miláně, ušetříte více peněz. Přijeli do hlavního města vysoké módy - buďte připraveni vyklopit. Druhá nuance je nestabilita v rozpisu butiků a obchodů. Pokud se rozhodnete zařídit nákupy, pak se připravte na to, že mnoho obchodů bude během dne uzavřeno, a v pondělí se obvykle otevřou ve 3 - 4 hodiny odpoledne. Jde o to, že majitel obchodu sám rozhoduje, kdy se má otevřít a kdy zavřít. Třetí nuance je uzavřené obchody v letní sezóně. Od poloviny července, téměř všechny obchody jsou uzavřeny kvůli státní svátek, takže buďte připraveni na to, pokud se rozhodnete jít do Milána v létě. Ale pokud se nebojíte některých nuancí nakupování v Miláně, pak se můžete vydat na výlet.

Ale jedna věc - nesmyslná slova, a další - když jsou recenze turistů, kteří zkoumali Milana na vlastní zkušenosti.

Recenze turistů o nakupování v Miláně

Každý turista bude pochybovat o pestrých a pozitivních příbězích neznámých zdrojů, dokud nebudou přesvědčeni o jejich pravdivosti na sto procent. Pokud nevěříte neovereným informacím, pak se předem zeptejte - možná od svých známých, už někdo letěl do Paříže a s vámi se s vámi podělí o své vlastní zkušenosti. Tyto podrobné recenze o nakupování v Miláně budou velkým přínosem. Pak se nemusíte obávat a plýtvat vlastními nervy a časem. Ale pokud jste riskantní turista a amatér, který vše zkontroluje na základě pokusu a omylu sám, můžete tento krok bezpečně přeskočit a číst dál.

Na základě všech informací, které byly poskytnuty dříve, a recenzí turistů, kteří navštívili toto město, existuje pět důvodů, proč je nakupování v Miláně vhodné pro každého:

1. Pokud budete kopat, můžete najít značky pro pouhé haléře. Jak již bylo zmíněno dříve, v prodejnách jsou showroomy a trhy takových věcí plné.

2. Shubny nakupování v Miláně - ziskové. Nicméně, pouze pokud si koupíte kožichy ve velkém.

3. Pro nákupy v Miláně nejsou peníze tak důležité jako velká touha po úspěšných nákupech.

4. V Miláně se nemůžete starat o kvalitu zboží, protože v tomto městě rozhodně není spotřební zboží.

5. Pokud jste téměř vyčerpali peníze, pak můžete dokonce mít kousnutí jíst levné a chutné, hlavní věc je být schopen komunikovat s místními obyvateli.

Doufáme, že informace uvedené v článku budou pro vás užitečné na cestě.

arrow