Redakce Choice

Co můžete nosit s pánskými podzimními kabáty?

Anonim

S příchodem podzimního nachlazení, potřebou krásného, ​​teplého svrchního oblečení je cítit víc než kdy jindy. Nejlepší volbou pro ženy i muže je kabát. Tento oděv již dlouho vybere většina lidí. Srst dobře zdůrazňuje siluetu (pokud je namontována), chrání před chladným větrem. Vypadá to dobře a jde téměř s jakýmkoliv oblečením, nevyžaduje mnoho úsilí v péči. Pánské podzimní kabáty jsou prezentovány v různých stylech, barvách. Mladý muž, který si oblékl takové oblečení, vypadá působivě a osobně. V souvislosti s takovou relevancí tohoto tématu budou uvažovány aspekty takového pláště a nuance jeho kombinace s dalšími prvky skříně.

Jak to vypadalo?

Coat se objevil ve starověkém Římě. Tam ho nosili muži a chránili se před negativními vlivy počasí. Prototyp byl vyroben ve formě kusu hmoty s otvorem pro hlavu. Nebyly tam žádné rukávy. Určitá variace tohoto stylu a dnes zůstává mexickým pončo. Přeloženo z latiny palla - top šaty.

Pánské podzimní kabáty se staly populárními v Evropě. V době středověku byly v módě dlouhé modely se spinkami, širokým límcem - redingotem. Takováto výzdoba sloužila jako znamení statusu a prestižního postavení ve společnosti, muži ho oblékli.

V polovině XIX století byla popularizace tohoto oděvu neuvěřitelná. Industrializace společnosti dala své výsledky. Různé styly se rozšířily: polo, chesterfield, duffle kabát, krombi. Bylo možné koupit kabát z vlněné, kožené nebo rouškové látky (muži a ženy byly vyrobeny ze stejných materiálů). Některé modely vznikly v souvislosti se začátkem první světové války.

Materiály

Nejběžnější vlněné modely. Tato volba je odůvodněna tím, že takové pánské podzimní kabáty jsou velmi teplé. Tkanina je přírodní a šetrná k životnímu prostředí, estetická a téměř nezničitelná. Pozitivní vlastnosti tohoto materiálu jsou mnohé.

Umělá kůže také dosáhla svého vrcholu popularity. Takový materiál je levný. Vypadá stylově, prodyšně, pružně, měkce, odolný proti větru. Volba by však měla brát v úvahu kvalitu, protože koženka je jiná.

Drap je druh vlněné tkaniny. Je těžký, teplý, má složitou vazbu. Pánský přehozený kabát vás zahřeje na zuřící zima a bude vynikající volbou pro pozdní podzim. Navzdory hustému materiálu vytvářejí návrháři zcela odlišné styly. Péče o tyto šatní skříně není obtížné, pokud budete dodržovat všechna doporučení pro čištění.

Všechny ostatní druhy materiálů - odvozené z vlněných surovin. Zde můžete také zahrnout afgalen, vlněné kolo, plášť a Buret. Je třeba poznamenat, že předmět šatníku by měl být vybrán v závislosti na klimatu a vlastních preferencích.

Populární styly

Duffle kabát je kabát pro muže, kteří preferují sportovní styl oblečení. Taková šatní skříňka vytvoří volný a uvolněný vzhled. Mírně pytlovitý styl. Povinným atributem je kapuce a kapsy našité do reliéfu. Tyto modely jsou často vyráběny v klidných, někdy špinavých odstínech. Mohou to být černé, šedé, hnědé, modré barvy.

Trenchcoat je klasika všech dob. Řez tohoto modelu je komplikovaný. Je vícevrstvý. Na zadní straně je slot, otočný límec, třmen na zádech a pás (opasek). Tento styl je ideální pro obchodní muže. Model dokonale sedí na obrázku a činí celý obraz velmi stylovým. Ona je také nazývána "klasickým dvouřadovým kabátem".

A třetí, neméně populární model je odvozen od klasického stylu armádního dvouřadového kabátu. Mluví o odvaze svého majitele. Tento styl není vhodný pro přísné, obchodní oblečení. Je velmi individuální. Význam tohoto stylu je nestabilní. Kabát se pak stává módním a pak z tohoto rámce vyjde. Kreativní návrháři však tento model dychtivě chrání a na svých módních přehlídkách neustále obnovují zajímavé variace.

Relevance palety barev

Pánské podzimní kabáty nejsou omezeny barevnými hranicemi. Klasikou je samozřejmě černý tón. Takové kopie budou vždy v módě. Mluví o podnikatelském životním stylu, o vážnosti, o dobrém vkusu. Tato barva je univerzální, je kombinována se všemi ostatními odstíny. Srst může být krátká a dlouhá. Pánský černý kabát se zabalí do oparu tajemství a tajemství. Také v této kategorii barev a šedé, modré, hnědé odstíny.

Pro jasné a odvážné zástupce mužů jsou ideální šťavnaté barvy: hořčice, zelená, modrá a další. Tyto náročné odstíny by se měly nosit opatrně, protože jejich kombinace s jinými oděvy by měla být vhodná.

Návrháři nabízejí řadu nátěrů s potisky a vzory. Pánský kabát v kleci dokonale zdůrazňuje individualitu a stručnost mladého muže. Různé kresby (zvířecí, geometrické atd.) Takového chlapa z davu vyjmou.

Jaké boty nosit?

Módní pánský kabát bude v souladu s botami, které vyhovují stylu svrchního oděvu. Sportovní obuv (například gymnastika) tak bude vypadat dobře s kabátem kabátové bundy. Také v této kategorii by mělo být přičítáno, a americké dvojité-breasted modely. Pod nimi můžete obléknout mokasíny nebo mokasíny.

K klasickým modelům pánských plášťů, samozřejmě, musíte zakoupit boty, které odpovídají stylu. Stručně doplňují celý obraz. V této výzdobě můžete jít do práce, obchodních jednání, restaurací, divadel a zúčastnit se dalších světských, oficiálních akcí.

Závěr tedy zní: boty pod kabátem by měly být vybrány, počínaje jeho stylem. Pokud jde o rozsah barev, v tomto případě si můžete vybrat botu tón nebo dva tmavší / světlejší kabáty. Je také nutné vzít v úvahu možné doplňky (šátek, tašku, klobouk), které by neměly být v rozporu s barvou. Pod kabátem se vzory si nemusíte vybírat sofistikované boty (jak v barvě, tak ve stylu). Jinak bude obraz přetížen.

Jaké oblečení nosit?

Pánské kožichy mají takový střih, že opravdu nenosíte velmi teplé oblečení. Proto by v tomto případě měla být dodržena výše popsaná pravidla (v kategorii s obuví). Pod kabátem musíte nosit oblečení, které odpovídá nebo je ve velkém stylu. Mikina a džíny - pod duffle kabátem. Klasické kalhoty a obchodní košile s kravatou - pod přísným kabátem. Nosit sako pod takovým svrchním oděvem se nedoporučuje. Osoba se bude cítit nepříjemně. A bude to vypadat směšně.

Alternativou k obchodnímu stylu mohou být vesty. Mohou být vyrobeny z kostýmního materiálu a pletené. Zjemní obchodní image a dodají mu kouzlo. Vazby budou také hrát důležitou roli při vytváření harmonického obrazu.

Výběr správného příslušenství

Po dlouhou dobu v módním průmyslu není považován za překvapující, že kluci mají tolik různých dodatků k hlavnímu šatníku jako ženy. Pánské kožichy mohou být vhodně doplněny příslušenstvím. Například, šátek bude sloužit jako ohřívací objekt a jasný akcent. Dlouhý kabát pro muže nebo krátký, sportovní nebo klasický, světlý nebo tmavý model doplní krásný šátek, vhodný pro barvu a texturu. Srst může příznivě ozdobit.

Vak je také dobrým doplňkem a funkčností. V životě jakéhokoli podnikatele musí být přítomna nebo například diplomat. Pokud budeme hovořit o americkém dvouřadovém kabátě nebo duffle kabátu, pak si můžete vyzkoušet batoh.

Náklady na

Pánský kabát, jehož cena se může lišit v závislosti na značce, kvalitě a řadě dalších faktorů, by měla být nejen krásná, ale i kvalitní. A proto není opodstatněné ušetřit peníze na takový nákup. Koneckonců, svrchní oděvy, stejně jako boty, určuje přesnost, stav, chuť osoby. Průměrná cena pánského kabátu z vlny je od 7 000 do 15 000 rublů. Stav, známé značky, samozřejmě, stojí více než kulatý součet.

arrow