Redakce Choice

Džíny s krajkou. Trend sezóny

Anonim

Džíny jsou předmětem každodenního nošení. Téměř každý má v šatníku alespoň jeden pár. A džíny s krajkou se staly tak populární, že je lze vidět téměř všude. Naneštěstí se módě vždy nedaří najít vhodný model na volném trhu, to však není důvod, proč by to mělo být rozrušené. Můžete si vytvořit exkluzivní věc na vlastní pěst, přinést k ní minimální úsilí a maximálně svou fantazii.

Výhody denimu

Hlavní výhodu lze považovat za spolehlivost a trvanlivost. To je důvod, proč aktualizovat ležérní oblečení, neměli byste vyhazovat džíny, které jsou docela unavené. Džínovina může dělat různé věci, od položek oblečení, končící elegantním doplňkem, ornamenty, koberci, polštáři a mnoha dalšími detaily.

Roztrhané džíny s krajkou

Pokud se vlastník starých džíny nechce rozloučit s vaší oblíbenou věcí, může být aktualizován. Překvapivě, džíny jsou vždy v trendu. Otvory mohou být velmi různorodé, od malých řezů na povrchu tkaniny až po velké a středně velké otvory, z nichž mohou například vyčnívat kolena. Roztrhané džíny s krajkou budou původní věcí, přitahující vzhled ostatních. Pro práci potřebujete krajky, prodávané v galanterii. Je důležité určit konečný výsledek.

Co lze kombinovat s dekorem džíny

Krajky na džínách by měly být vhodně kombinovány s dalšími doplňky a detaily skříně. Mnoho odborníků v módním průmyslu věří, že džíny lze nosit s téměř jakoukoliv botou. V tomto případě je však nutné dodržovat určitá pravidla, z nichž hlavní je kombinace horní části obrazu se stylem obuvi na nohou.

  • Džíny s krajkou budou zajímavé a stylové, aby vypadaly s halenkou a botami na vysokém podpatku.
  • Pokud mluvíme o každodenním šatníku, pak je věc vyrobená z džínoviny v kombinaci s vrcholem v klasickém stylu a baletní byty na pevné podešvi.
  • Pro výlet do země je ideální volba džíny-šortky s krajkou spolu s prostorným tričkem a teniskami.
  • Na typický letní den mohou být džíny doplněny lehkou šifonovou tunikou a sandály na vysokém klínu.

Jak udělat módní věc vlastními rukama

Chcete-li džíny s krajkou to udělat sami, co potřebujete krajky nebo krajky. Musí být umístěn na místě, kde chce vlastník věci získat obrázek. Je důležité zajistit, aby materiál těsně přiléhal k povrchu tkaniny a nevytvářel mezery. Pak se můžete uchýlit k akrylátové barvě, která byla zakoupena předem v železářství. Barva se nanáší ve vzdálenosti 40 cm od džíny, aby se neroztažila. Po této guipure lze odstranit.

Pokud staré džíny mají odření, pak na vnitřní straně můžete šít krajkové vložky.

Kolik kombinovat džíny s krajkou je věcí osobního vkusu. Totéž platí pro gama. Modré nebo modré džíny jsou úspěšně kombinovány s černou a bílou krajkou.

Kromě nohavic si můžete udělat kapsy šitím guipure. Pokud lemovka vyčnívá nad okraj, opticky prodlouží délku kalhot.

Jak si vyrobit džínové kraťasy s krajkou

Téměř každá dívka, která sleduje módní trendy, má džínové kraťasy s krajkou. Nicméně, oni nemohou koupit. To bude vyžadovat pravidelné šortky vyrobené ze starých džíny a různých střihů krajkové tkaniny. V obchodech, které se specializují na kreativitu, můžete snadno najít krajky, která je připevněna k povrchu tkaniny a žehlena pomocí železa. Tam můžete také najít ve veřejné sféře specializované transparentní lepidlo a opravit řez s jeho použitím. Třetí možností by bylo šití krajek na bočních švech nebo podél okrajů kapes.

Vzhledem k detailu třetí možnost, musíte zásobit dekorativní jehly pro proces vytváření nové věci. Pokud má krajka podložku, musí být odstraněna. S pomocí jehel je na stranách upevněn dekorativní materiál, v tomto případě bude vodítkem boční šev. Steh by měl jít podél vnějších hran krajky. Následně je přebytečná část džínoviny pečlivě vyříznuta zevnitř.

Dalším způsobem je, že spodní část šortek by se měla proměnit v třásně a tenká šňůra guipure nebo krajky je k ní přišita. Původně to bude vypadat na pás.

Šortky v romantickém stylu budou vypadat dobře s ženskými topy a halenkami.

I když ženy nejsou schopny šít, pak ozdobte džíny nebo šortky jednoduchým způsobem. Z krajkové tkaniny jsou řezané ty prvky, které jsou oblíbené a jsou náhodně přilepeny k povrchu tkaniny. Můžete také využít služeb profesionální švadleny ve studiu, které bude schopno přeložit jakýkoliv sen do reality.

arrow