Redakce Choice

Co dát dvanáctileté dívce: nápady na dárky, překvapení a úspěšné příklady

Anonim

Výběr dárek není snadný úkol. Zvláště pokud je to dárek pro dítě. Moderní děti jsou velmi pokročilé a sofistikované, pokud jde o hračky, zábavu, kreativitu, pomůcky a tak dále. Proto, aby potěšil malý moudrý člověk není tak jednoduché. Co dát dvanáctileté dívce? Jak ji překvapit a potěšit?

Věková specifičnost

Chcete-li vybrat nejlepší možnost odpovědět na otázku, co dát 12-rok-stará dívka, musíte pochopit vlastnosti této generace. Dospívající je stále dítě, ale hračky ji nesou mnohem méně než dříve. Vzdělávání, koníčky a vlastní rozvoj jsou pro ni stále důležitější.

Také 12leté dívky začínají trávit více času ve společnosti svých vrstevníků. Pro ně je důležitá nejen skutečnost komunikace. Pro ně je důležitý dojem. V tomto ohledu se dívky stále více obávají o svůj vzhled.

Je také důležité poznamenat, že pro teenagery je nesmírně důležité sledovat trendy a být horší než ostatní. To znamená, že pokud každý má nějaký gadget nebo módní věci, 12letá dívka se necítí dobře, pokud nemá něco takového. Mějte to na paměti, když hledáte překvapení.

Dárky pro osobní péči

Co dát dvanáctileté dívce? V tomto věku se dívky snaží vypadat krásněji a starší. Pachatelem dovolené proto bude nevídaně potěšen soubor kosmetických prostředků vhodných pro její věk. Konkrétně:

 1. Sada přírodní péče kosmetiky - sprchy, kůže a vlasové přípravky.
 2. Sada pro vlastní výrobu kosmetiky. Mohou to být parfémy, vany, šampony a mnoho dalšího.
 3. Sada dětské dekorativní kosmetiky.
 4. Dětský parfém s čerstvou světlou vůní (květinovou nebo ovocnou).
 5. Nastavit vytvořit kreativní manikúru.
 6. Pastelky na vlasy. Originální dárek pro vytvoření neobvyklých obrazů s vícebarevnými prameny.

Dívka by však neměla dostat finanční prostředky na citlivou pokožku a mastné vlasy (populární problémy mezi teenagery), protože by mohla být uražena. Nechte to na svých rodičích.

Oblečení a doplňky

Dospívající dívky jsou neuvěřitelné ženy módy. To by mělo být cenným vodítkem pro to, abyste dali 12letou dívku. Zde jsou možnosti, které jsou považovány za nejvýhodnější:

 1. Šperky Teenager si může koupit elegantní řetěz.
 2. Sada originálních náušnic. Dívky milují světlé šperky. Zvláště pokud je to hodně.
 3. Sada pružin a vlásenek. Tento dárek je zvláště vhodný pro dlouhé vlasy dívky.
 4. Originální taška. Také mezi teenagery jsou nyní populární batohy.
 5. Módní šátek. Moderní dívky jako volumetrické příslušenství. Kostkované a pruhované šály jsou nyní nejoblíbenější.
 6. Neobvyklý deštník. Transparentní, s výrazným vzorem, s neobvyklým perem a dokonce i osvětleným - existuje spousta zajímavých možností.

Pokud máte špatnou představu o chuti dospívající dívky, jednoduše jí předložte certifikát za určitou částku v obchodě s oděvy a obuví. Nechte ji aktualizovat svůj šatník sama.

Kreativita a koníčky

Dospívající dívky mají zpravidla nějaký koníček, mnoho z nich se věnuje klubům a sekcím. To by mělo být pro vás dobrým tipem, jak dát 12leté dívce nový rok, narozeniny nebo jinou dovolenou. Mezi teenagery patří v současné době k nejoblíbenějším koníčkům:

 1. Polymerní jíl. Z jejích mladých švadlen si vyrobila originální šperky a barevné figurky.
 2. Soupravy pro vyšívání. Vyzvednout nějaké barevné originální schéma se sadou nezbytného příslušenství pro vyšívání, nitě nebo korálky. Alternativně můžete darovat diamantové výšivky.
 3. Sada pro scrapbooking. Vícebarevná lepenka, papír, stuhy nebo luky, kamínky, samolepky, krajky a mnoho dalšího - vše, co potřebujete k vytvoření originálních exkluzivních karet.
 4. Skicář. Pokud se dívka vážně zajímá o kreslení, takový dárek ji určitě potěší. Můžete jej přidat štětcem a barvou.
 5. Nastavení pro kreslení podle čísel. I když dívka nesnívá o tom, že by se stala umělkyní, bude velmi ráda, že vytvoří vlastní obraz vlastními obrazy.
 6. Šicí stroj. Miniaturní modely jsou ideální pro mladé designéry.
 7. Sportovní uniforma nebo inventář. Pokud dívka vede aktivní životní styl a užívá si sport, takové věci jsou pro ni ideální.
 8. Certifikát pro účast na kreativní třídě master. Můžete si také zakoupit celý trénink pro dívku spojenou s jejím koníčkem.

Studujte a znovu studujte

V tomto věku je školní život v plném proudu. Proto jsou školní potřeby vítězstvím pro dárek dvanáctileté dívce na Nový rok nebo narozeniny. Zde je to, co může být potřeba pro školu mladé princezny:

 1. Sada originálních tiskovin. Dívky potěší pera, tužky, pravítka původní podoby, barevné tužkové tužky, neobvyklé notebooky a tak dále.
 2. Dalekohled. Který teenager nechce sledovat hvězdy?
 3. Série encyklopedií. Pokud dívka zvlášť miluje určitý školní předmět, zkuste sbírat informativní literaturu s ním spojenou.
 4. Beletrie. Kvalitní edice s klasickými kousky jsou skvělým dárkem pro školačku.
 5. Originální stolní lampa. Předmět může mít nějakou neobvyklou formu nebo další funkce.
 6. Neobvyklý oběd box. V tom může školačka oběd do školy.

Hračky

Při pohledu přes možnosti, které můžete dát 12-rok-stará dívka, nezapomeňte, že je stále skutečné dítě (i když se snaží vypadat více dospělých). Proto, možnost hraček nestojí za zametání pryč. Zde jsou nejúspěšnější možnosti prezentace:

 1. Zářící měkká hračka. Dívky jsou potěšeny plyšovými hračkami v každém věku. Zvláště, pokud tento lehký bavlněný předmět začne svítit barevnými světly.
 2. Kytice z měkkých hraček. Pokud jsou malé měkké figurky prezentovány ve formě kytice květin, střídající se se sladkostí, povede to dívku k opravdovému požitku.
 3. Taneční podložka. Zařízení, které se připojuje k monitoru nebo televizoru a provádí opakované pohyby. Skvělá zábava pro dívku a její přátele.
 4. Panenky To není o Barbies a štěňata, a krásné sběratelské předměty. Můžete také zvážit možnost tkanin tild panenky.

Miniaplikace

Přístroje pevně vstoupily do života moderních dětí, zejména teenagerů. Jako dárek pro dvanáctiletou dívku si tedy můžete vybrat z následujících možností:

 1. MP3 přehrávač. Výhra pro mladé milovníky hudby.
 2. Bezdrátová sluchátka. Módní technická novinka pro ty, kteří si nedokážou představit svůj život bez hudby.
 3. Smartphone. Jeden z nejvíce potřebných přístrojů. Nezapomeňte si vyzvednout pár originálních obalů.
 4. Tablet nebo notebook. Nepostradatelná věc pro studium a komunikaci.
 5. E-knihy. Dobrá alternativa k papírovým publikacím, které jsou dnes poměrně drahé.
 6. Neobvykle tvarovaný flash disk. USB disk bude užitečný pro studium a světlý design z něj činí vynikající příslušenství.
 7. Elektronický fotorámeček. Teenageři milují být fotografován, zaznamenat jasné okamžiky strávené s přáteli.

Další originální nápady

Pokud si myslíte, že je málo, ukazuje se, že existuje nespočet možností, jak darovat dvanáctiletou dívku NG nebo DR. Zde jsou některé další možnosti, které moderní teenager určitě ocení:

 1. Okamžitý tisk fotoaparátu. Jedná se o moderní miniaturní analog kdysi populárního Polaroidu.
 2. Sady pro pěstování rostlin. Bude to velmi zajímavé pro dívku sledovat krásné dekorativní květiny rostou z malého semena. Později si vyzdobí svůj pokoj.
 3. Deník se zámkem. Věřte mi, mladá dáma má spoustu tajemství, které by chtěla nahrát a zavřít klíčem.
 4. Elektronické prasátko. Jedná se o zařízení, které může nejen ukládat, ale také počítat peníze. Velmi užitečná věc pro moderní praktické teenagery.
 5. Alarm Projector. Užitečný dárek, který vám pomůže vstávat včas a užívat si hvězdnou oblohu na stropě v noci.
 6. Taška na křeslo. To je velmi pohodlná a kreativní věc. Dobře doplní interiér dívčí dívčí místnosti.

Představuje dojmy

Pro dvanáctiletou dívku může být novoroční dárek nebo překvapení k narozeninám nejen přírodou. Teens opravdu ocení dojmy, rád se o ně podělit se svými přáteli na sociálních sítích. Zde jsou možnosti, které jsou pro mladé dámy nejdůležitější:

 1. Foto session. Série snímků v originálních obrazech je prostě povinná být s každou mladou princeznou.
 2. Vstupenka na koncert vašeho oblíbeného umělce. Dívka bude potěšena, když uvidí a poslouchá svou oblíbenou zpěvačku živě.
 3. Návštěva zábavního parku. Dejte svému dítěti možnost pobavit se ze srdce.
 4. Zůstaňte v dětském táboře. Dívka bude nesmírně ráda, že bude mít příležitost relaxovat a najít nové přátele.
 5. Překvapení strany. Motivovaná dovolená s animátory, světlý design, kostýmy na dlouhou dobu si bude pamatovat teenager.

Měl bych dát peníze?

Při výběru dárku pro dvanáctiletou dívku na narozeniny nebo jinou dovolenou si mnoho lidí myslí, že by představovali bankovky jako překvapení. Moderní teenageři jsou samozřejmě velmi praktičtí. Ale nezapomeňte, že 12 let je stále dítě. A děti, jak víte, jsou rádi, že dostávají dary. Dát peníze, prosím, rodiče více než hrdina této příležitosti.

Pokud budete trávit na dárek poměrně velké množství, ale nevíte, co dát, může být lepší skutečně dát peníze. Také, ostré účty jsou relevantní, pokud je známo, že dívka je úspora na velký nákup nebo výlet.

Pokud se rozhodnete darovat peníze, zamyslete se nad tím, jak je prezentovat originálním způsobem. Například to může být peníze kytice (řemeslníci dělat růže, tulipány a tak dále z účtů). Pokud jim dáte jen v obálce, nezapomeňte k překvapení připojit krabičku sladkostí nebo měkkou hračku.

arrow