Redakce Choice

Mistrovská díla pravé pařížské elegance Elie Saab

Anonim

Jméno jednoho z nejznámějších návrhářů ženských šatů se v roce 2002 stalo všeobecně známým. Stalo se tak poté, co se vítězem nominace "Nejlepší herečka" v Halle Berry dostalo zlaté oscarové sošky ve velkolepém oblečení, které ohromilo jak náročné publikum v sále, tak miliony diváků, kteří sledovali filmové ceny na televizních obrazovkách. Americká herečka si pro obřad vybrala Elie Saab a vybrala si večerní šaty bez rukávů, které se skládají z průhledného živůtku s luxusní květinovou výšivkou, burgundské taftové dlouhé sukně a vlaku ze stejného materiálu.

Tyto šaty byly nejluxusnějším a nejjasnějším oděvem obřadu. To také dělal módní návrhářka Elie Saab, jehož cesta k úspěchu trvala více než 20 let, být opravdu slavný.

Rodák z Libanonu, Elie Saab, začal projevovat zájem o svou budoucí profesi jako dítě av roce 1981 začal studovat designové dovednosti v Paříži. O rok později se 18letý chlapec vrátil do Bejrútu, kde otevřel malý ateliér, který se stal prvním krokem k výšinám High Fashion. Brzy byla vydána debutová kolekce Elie Saab, jejíž šaty byly určeny zástupcům vysoké společnosti. Exkluzivní materiály, ruční výšivky, kolekce krajky, perly a další bohatá výzdoba - to vše přitahovalo nejznámější módy v zemi. Začátkem devadesátých let začaly na bižuterní dílně běžet pravidelné objednávky francouzských a švýcarských obdivovatelů kreativity mladého designéra.

Mimo Libanon byla první kolekce Elie Saab uvedena v hlavním městě Itálie (1997). V roce 1998 byla v Miláně spuštěna kolekce pre-a-porter. Ukázka děl krále libanonské módy v Monaku doplnila obdivovatele jeho nadání princezny Stephanie Poté následovalo dobytí pokušení Paříže a celého světa módy. První arabský designový salon v Paříži byl otevřen v roce 2000.

O něco později se Elie Saab House stala plnoprávným členem High Fashion Syndicate - nejprestižnější a autoritativní evropské organizace módního průmyslu. Potom v Paříži, v samém centru evropské módy, představil libanonský designér jednu ze svých nejbrilantnějších sbírek.

Dnes je Elie Saab jedním z nejpopulárnějších couturierů mezi princeznami ze Středního východu a prvotřídními hvězdami jako Christina Aguilera, Beyonce, Catherine Zeta-Jones, Sarah Jessica Parker a další.

Je to kouzelník, který vytváří světlé, tajemné a neuvěřitelně krásné svatební šaty Elie Saab.

Díky sofistikované siluetě těchto skutečně elegantních outfitů dokonale zvýrazní všechny výhody ženské postavy. Navrženy pro svatební obřady, elegantní a romantické šaty jsou opravdová umělecká díla a dělají nadšený povzdech všech, kteří jsou předurčeni k odchodu nevěsty. Asi 1 tisíc večerních šatů a asi 200 svatebních šatů od Eli Saab se každoročně prodává svému světu. Značka Elie Saab je úspěšně prosazována na módním trhu díky svůdné brilanci klenotů, nejbohatšímu kaleidoskopu barev, kaskádě luxusních tkanin, šikovné ruční práci a samozřejmě nezastavitelné představivosti, inspiraci a jedinečnému talentu svého zakladatele.

arrow