Redakce Choice

K čemu je potřebná dětská dimenzionální obuv?

Anonim

Někdy, nákup oblečení nebo boty, čelíme řadě konkrétních problémů. Jedním z nich je rozdíl mezi velikostí oblečení pro šatní skříň od různých výrobců. I když znáte přesně velikost a velikost, nedoporučujeme nakupovat oblečení bez kování. Nejtěžší věc s věcmi pro děti. Každá matka souhlasí s tím, že vzít si dítě s vámi vybrat roztomilé a pohodlné boty nebo zimní bundu není snadný test.

Harm úspory

To je důvod, proč nakupovat věci pro děti, musíte mít s nimi jejich velikost. Tato data budou užitečná nejen pro osvobození dítěte od mučení v obchodě, ale i pro chvíle, kdy dítě chybí.

Stojí za zmínku, že dětská rozměrovou botu pro každého výrobce má své vlastní. Na první pohled se tyto rozdíly nezdají být významné. Ale i rozdíl půl centimetru může značně poškodit tvorbu nohou dítěte. Když se například rozhodnou ušetřit a koupit boty „za růst“, rodiče nevyhnutelně uvidí výsledek svých úspor: šmírování chůze svých milovaných potomků. V Evropě je v mnoha obchodech zakázáno prodávat boty, které jsou blízko sebe nebo velké o více než 1, 5 cm za předpokladu, že dítě, které si kupuje boty nebo boty, je v obchodě.

Výběr bot

Jakákoli správná dětská rozměrová síťka (bez ohledu na výrobce) bere v úvahu, že délka stélky musí být o několik milimetrů delší než noha dítěte. Mimochodem, to platí nejen pro děti. Mnozí dospělí také rádi vyzkoušejí boty své velikosti, spoléhají pouze na centimetrovou hodnotu podešve obuvi, bot nebo tenisek. Stojí za zmínku, že nesprávně zvolená obuv může způsobit rozvoj další ploché nohy u dítěte. To se týká především stísněných bot. Také tvorba nebo správná chůze dítěte je ovlivněna přítomností nebo nepřítomností paty. Touha mnoha dívek nosit boty „jako matka“ může mít také negativní vliv nejen na vývoj budoucí dámy, ale také na její postoj. V současné době jsou dětské dimenzionální boty a její dospělý protějšek nezměněné atributy v každém obchodě, který respektuje své zákazníky.

S ohledem na všechny výše uvedené faktory by mělo být pevně zapamatováno, že i když je známa přesná délka nohy dítěte od palce k patě, výběr bot by měl být stále veden takovým zařízením, jako je dětská rozměrná bota.

Na nohu "vydechla"

Jak bylo uvedeno výše, různí výrobci mají různé velikosti výrobků. Aby bylo možné přesně pochopit, jakou velikost boty by měly být zakoupeny, je nutné znát délku nohy dítěte. V případě, že dítě nemůže být přítomno na přímé montáži, musí být hodnota tohoto ukazatele počítána předem. Ve večerních hodinách, kdy jsou nohy dítěte už unavené a napařené, jsme na něj položili ponožky a položili je na kus lepenky nebo silného papíru. Pak opatrně zakroužkujte nohy. Poté změříme vzdálenost od palce do krajního bodu paty. To je délka nohy. Současně bude jakákoliv rozměrová síťka dětské obuvi („Bambini“, „Kuoma“ atd.) Ukazovat shodu tohoto ukazatele s velikostí boty, včetně dalších 0, 5-1, 5 cm, vzdálenost, která je uložena v délce boty „shora“ nezbytně nutné. Je navržen tak, aby noha nevedla, může „dýchat“ a dítě se cítí dobře.

Naštěstí pro rodiče existují výrobci zboží pro nejmenší členy společnosti, jejichž vyráběné boty mají stejný rozsah velikostí než jiná společnost. To usnadňuje život maminkám a tatínkům. Rozměrová síťka dětské obuvi „Zebra“ je tedy podobná mřížkám firem „Kotofey“ a „Kapika“.

arrow