Redakce Choice

Skica na téma: pareo na pláži

Anonim

Pareo na pláž: pohled do historie je zábava

Přísně vzato, čas vzniku tohoto předmětu ženského šatníku historiky není určen, ale je spolehlivě známo, že v XIX. Století byly tahitské ženy zabaleny do šátků. Ale pokud se podíváte na otázku zábavnější a nedostanete se připojí k textilní složce, jeskyně lidé všechny hlasování šel k nim. A co, Pithecanthropus oblečení je pareo v pravěku. Srovnání je komické, ale živě ukazuje všestrannost tohoto oděvu.

Díky práci všech generací před námi, nashromážděným znalostem a dovednostem, moderním technologiím již nemusíme chodit do kůže, ale nestojí za to zcela odmítnout myšlenky předků. Historie prokázala, že neexistuje jednodušší, univerzálnější a praktičtější pro letní oblečení než šátek kolem těla. Některé varianty jeho nastavení jsou docela vhodné pro město, ale obecně nejoblíbenější je stále pareo na pláž.

Co je to pareo?

Moderní pareo je kus látky svázaný kolem těla různými způsoby. Jeho velikost je velmi odlišná: od malého šálu, vázaného na kyčle nebo hrudníku až po docela slušnou, kterou můžete zabalit, jak se říká, „od hlavy až k patě“.

Pareo na pláži je zcela neomezené barvy. Můžete si pro něj vybrat tkaninu jakéhokoliv odstínu, monofonní nebo se vzorem, korelovat pouze se svými vlastními touhami, chutí a smyslem pro styl. Není nutné si ho ani vyzvednout, aby odpovídal plavkám. Klasickým příkladem takové kombinace je nejtenčí černá nebo popelavá krajka nad bílými plavkami. Tento šál - cenově nejdostupnější oblečení na pláž. Zde se jen rozhodujete: vaše odvaha a váš vkus rozhodnou všechno.

Jak mohu nosit pareo?

Nejjednodušší a nejběžnější způsob, jak nosit pláž pareo, je udělat z ní sukni. Stačí, když zabalíme šátek kolem boků a svázáme konce v uzlu, ponecháme zbývající ocasy volně tekoucí a můžete je naplnit uvnitř výsledné sukně.

Další verze pláže pareo je podobná té předchozí. Je vhodné, když potřebujete získat předchozí verzi velkého šálu. Je ovinut kolem boků, dlouhé konce se překrývají na boku nebo ve středu a svázané v uzlu na zadní straně. Vhodné jsou pouze šifónové nebo jemné hedvábné tkaniny.

Pláž pareo imitující letní šaty

Tato varianta se často nazývá „samoa“ a je svázána s použitím poměrně velkého protáhlého obdélníku látky, přičemž si vzpomíná, že čím je užší, tím kratší budou šaty. Zabalíme šátek zezadu, překrýváme hrudník a uzel ho v krku zezadu.

Pokud tkanina umožňuje (jak tenká je a jak snadno je přehozena), pak můžete provést několik přesahů přes hrudník, což vede k originálnímu postroji. A zde může být dokončení jiné: můžete začít oba konce odděleně kolem krku a kravatu uzel k zádům; a můžete otočit svazek krkem a upevnit ho na hrudi.

To jsou jen tři nejoblíbenější možnosti. Ale po představení fantazie si jistě vymyslíte svůj vlastní originální a jedinečný způsob nošení tohoto nádherného šálu.

arrow