Redakce Choice

Pojďme si vybrat, co džínové kraťasy nosit s denim!

Anonim

Džínové kraťasy jsou univerzální. Vzhledem k univerzálnosti stylů, barev a stylů, toto běžné nošení drží sebevědomé vedení v letním arzenálu jakékoli módní ženy. Mohou být vybrány pro jakýkoliv styl oblečení, přičemž se mění délka a šířka. Ale s tím, co denim nosí džínové kraťasy?

Samozřejmě všichni chápeme, že díky asociaci džíny se svobodou bude nejlepším doplňkem k oblečení z této tkaniny volný triko nebo tričko. Američané obecně nemají žádné problémy s otázkou: "Co je denim nosit džínové kraťasy?" Jejich odpověď bude: "S tím, s čím jste spokojeni." Ale když se podíváte na to, jak se tento národ obléká, je jasné, že to není naše volba. Potřebujeme něco elegantního, protože i když jsou šortky džínové, musíte v nich vypadat krásně, žensky a sexy. Stojí za to udělat pravidlo.

Podívejme se tedy přes šatní skříň, odložíme si trička a určíme, jaké džíny nosí džínové kraťasy. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je pravidlo moderního stylu: není nutné vybírat věci tak, aby dokonale zapadly do barvy, kvality látky nebo stylu. Je to lepší, pokud ve vašem snímku bude malá nedbalost - to je to, co odlišuje skutečnou eleganci stylových a bohatých dam. Podívejme se například na vzhled hollywoodských hvězd, které nejsou před kamerou - všichni jsou trochu bezstarostně oblečeni: kučery vyšly z paprsku, bunda byla lehce natažená, džíny a džínové bundy nebyly stejné barvy. Toto a být veden při výběru dvojice na vaše šortky.

První a univerzální volbou pro jakýkoliv model kraťasů bude košile. Samozřejmě, Denim. Je lepší, když je vyrobena z tenké tkaniny, a pokud jsou šortky tmavé, pak si můžete vybrat košile bělené do modra. Naopak budou vypadat výhodněji. Pokud jsou šortky na pláži možnost, s třásněmi kolem okraje nebo jen velmi krátké, je lepší uvázat košili pod bustou.

Druhé číslo v seznamu "s tím, co džíny nosit džínové kraťasy" bude vesta. A také zde neexistují žádná omezení ve stylu. Pro cyklisty nebo na pláži si můžete vyzvednout malou vestu, která se nosí přímo na nahém těle nebo přes bílé tričko. Pro kancelářskou verzi šortek na kolena si můžete vybrat model připomínající vesty z třídílných obleků, kombinovaných například z džínoviny a hedvábí, a tenká džínová vesta s délkou o něco lepší než stehna se dokonale hodí k dlouhým šortkám capri.

Nezapomeňte, že nyní je téměř všechno vyrobeno z džínoviny, a proto, pokud se chystáte koupit džínové kraťasy, ale nemají rádi košile nebo vesty z tohoto materiálu, pak můžete kombinovat svůj nákup se všemi druhy příslušenství: džínové tašky různých stylů, pásy z tohoto materiálu, džínové korzet nebo dokonce s kloboukem nebo panama. Je také dobře doplněn takovým volným šatníkem, jako jsou šortky, džínové espadrily nebo tenisky různých délek a povrchů. Takže volba příslušenství je opravdu skvělá. Také mějte na paměti, ruční šperky. Dobrým doplňkem k džínové kraťasy na party budou náušnice s přívěšky z džínoviny, zdobené peřím a korálky, nebo podobný náhrdelník.

arrow