Redakce Choice

Co nosit s parkem vypadat stylově?

Anonim

V této sezóně jsou velmi důležité parky. Jedná se o takové prodloužené bundy. Ale co si obléknout s parkem, jsme někdy nejasní. Tato bunda se zdá mnoho dívek příliš specifický ve svém stylu. V některých ohledech mají pravdu, park je docela jasná věc s velmi specifickou stylistickou orientací. To však neznamená, že ho můžeme nosit pouze se sportovním nebo vojenským oblečením.

Dnes se budeme snažit odpovědět na otázku, co se s parkem nosí. Tak, jak dělat sady s chutí, které vypadají relevantní? Jak se lišit od ostatních?

Možnosti výběru stylu

Všechny způsoby nošení parku lze rozdělit do několika hlavních skupin:

  1. Shoda.
  2. Kontrast.
  3. Řekněme to eklekticky. Ačkoli v módě, to je voláno Bizarre, nebo, jednoduše řečeno, šílenství.

Odpovídající

V prvním provedení by věci v soupravě měly co nejvíce odpovídat stylu a směru. To je místo, kde sportovní šatník položky nebo vojenské oblečení bude relevantní. Nejvhodnější džíny, těsné kalhoty, legíny, košile a svetry, boty, boty, boty, boty na malém klínu. "A co si s parkem, kromě vojenského stylu?" O tom - dále.

Kontrast

Vytvářet takový obraz, musíte vyzvednout pár dalších věcí do parku. Džíny se mění na maxi sukně, namísto svetrů a košile si vezmeme sofistikovanější vrcholy nebo alespoň jasnější barvy. Jaké boty nosit s parkem, aby kontrast? Volba v tomto případě se stává širší. Perfektní kombinace parků a kotníku s podpatky nebo s kožešinou. K tomu potřebujeme dlouhé sukně, halenky, svetry a topy. Boty musí být s kožešinou nebo patami.

Hlavním cílem těchto sestav je vytvořit velmi ženský, neobvyklý obraz prostřednictvím kombinace poměrně hrubých a velmi delikátních věcí. Nebojte se experimentovat v tomto případě s krajkou a sametem, určitě se pokuste zředit jemné barvy světlými kovovými dekoracemi. Jakou tašku mám nosit? Všechno je zde jednodušší. Může být velmi ženská a podobná tašce.

Další možnost - Bizarní

A konečně poslední cestou - Bizarní. To budou nejjasnější, výbušné, zajímavé sestavy! Neváhejte kombinovat hrubou parku a předměty s flitry, neobvyklými potisky a šifonovými volánky. Můžete nahradit šátek s peří boa, nosit sukni tutu místo těsné kalhoty, a vybrat krajky top nebo plot tisk místo svetr nebo košile. K tomu potřebujete vrcholy, legíny, bundy, džíny a mnoho dalších doplňků, pokud se třpytí a upoutají. Šaty z velmi delikátního šifonu, sukně z pštrosího peří nebo se světlou výšivkou, boty, vyberou ty nejzajímavější a neobvyklé tvary. Jediným požadavkem pro ni je, že přichází do soupravy v barvě a struktuře.

Několik posledních slov

Doufáme, že nyní chápete, co si s parkem budete nosit. Být trend, ale nezapomeňte na chuť, protože je to také důležité. Vše, co jste nejvíce módní!

arrow