Redakce Choice

Kotníkové boty na platformě - módní a pohodlné

Anonim

Kotníkové boty na platformě - to je skutečný nález pro moderní designéry. Tento model obuvi splňuje téměř všechny požadavky módy. Kromě toho, že vaše nohy jsou štíhlejší, a platforma, nahrazující patu, silueta je vyšší, procházka v nich zůstává snadná a uvolněná. Proto jsou ženy tak milované. Pár si můžete vyzvednout jak v létě, tak v chladném období. Zimní verze poskytuje stabilitu, útulnost a pohodlí a zároveň umožňuje majiteli zůstat ženský a cítit se sebejistě. Různé letní modely splňují řadu oblastí a stylů.

Jaké oblečení je nejlepší nosit kotníkové boty na platformě?

Tyto boty budou vypadat skvěle s dlouhým legíny nebo populární hubené džíny s několika kotníku délka harmoniky. Obzvláště výhodné vzhledové baterie na platformě s otevřenou špičkou a patou (nezapomeňte na dokonalou pedikúru a samozřejmě žádný nylon sledkov, golfiki atd.).

V chladném období můžete nosit pevné pevné punčochy v barvě bot. Vizuálně to bude mít nohy štíhlejší.

Vrchol oblečení může být prakticky jakýkoliv: kabáty na kolena, krátké bundy a svetry, košile, kožené bundy, tuniky, svetry, stejně jako krátké kalhoty střední délky.

Pro ty, kteří jsou vysoké, mohou být platforma a paty kombinovány bez přestávky s úzkými, oříznutými kalhotami s pásem, v této sezóně módní, košili nebo halenkou.

No, tyto boty budou vypadat s tužkovou sukní uprostřed kolena nebo oblečeným svetrem.

Stručně řečeno, pokud se rozhodnete koupit kotníkové boty, vždy najdete, co s nimi budete nosit.

Zvažte některé z funkcí: čím vyšší jsou kotníkové boty (zavřete kotník), tím kratší by měly být šaty. Délka midi (do středu lýtka) zkrátí nohy a nikdo to nepotřebuje. A přesto, letní boty na platformě, nosí na štíhlé holé nohy, vypadají velmi pikantní a sexy.

Kdo a jak se nedoporučuje nosit kotníkové boty

První věc, kterou byste nikdy neměli nosit s takovými botami, jsou široké sukně a šaty na koleno. Vzhledem k tomu, že boty jsou již samy o sobě masivní, postava bude vypadat nepřiměřeně.

Dívky, které mají tenké kotníky, je lepší zvolit kotníkové boty s vysokými podpatky a platformou. Pokud jsou telata příliš plná, pak zvedněte boty s výřezy, jinak bude obraz vypadat ještě kratší a těžší.

Ne docela vhodné, takové boty vypadají s slavnostním oblečením, navzdory všem různým modelům, je to spíše denní možnost. Pro večerní šaty je lepší vyzvednout si boty, sandály.

Je důležité, abyste nechodili přes palubu s detaily, pokud si vyberete modely s jakoukoliv úpravou: šperky, nýty, kamínky, atd. Jinak bude obraz přetížen.

Pokud mluvíme o barevné paletě, pak všechna stejná pravidla fungují jako u jiných bot: bylo by hezké, kdyby se boty na platformě kombinovaly s alespoň jedním prvkem v oblečení.

Výběr kotníku boty, můžete vytvořit svůj vlastní individuální a jedinečný styl. Nezapomeňte vzít v úvahu nejen nové módní trendy, ale také rysy vaší postavy, přemýšlet všemi detaily do nejmenšího detailu.

arrow