Redakce Choice

Pánské módní doplňky: nový 2019

Anonim

Elegantní a výstižné příslušenství - nedílná součást obrazu moderního člověka se smyslem pro styl. Pečlivě vybrané části ji doplňují a pomáhají zdůrazňovat individualitu jejich majitele. Hodnotu příslušenství v šatníku moderního člověka nelze přeceňovat. Jaké příslušenství by mělo být primárně považováno za doplněk k vašemu obrazu v nadcházejícím roce 2019?

Hodinky

Hodinky jsou nedílnou součástí obrazu moderního sebevědomého muže, který chce vypadat esteticky, elegantně a stylově. Stejně jako v minulých a dokonce i stoletých letech hovoří o postavení svého majitele a jejich postavení v sociální hierarchii. V roce 2019 by neměly být dopravníky, i když jsou velmi nákladné, nové produkty pronásledovány - zaměřují se na exkluzivní multifunkční modely: v nich najdete požadovaný poměr praktičnosti a elegance, abyste mohli zastínit svou individualitu.

Pro sportovní a dlouhé výlety budou užitečné superstrongové sportovní hodinky s vícebarevnými pásky. Hlavní volbou by měla být otázka funkčnosti v kombinaci se stylem.

V obchodních vztazích v klasickém módě: bez ohledu na to, jakou formu bude ciferník, ale pás je nejlepší zvolit tuhou kůži. Barevné pásy v roce 2019 nebudou oceněny.

Jednoduché, ale velkolepé účesy hvězd, které si můžete vypůjčit (foto)

Noční můra: potápěči natáčeli největšího bílého žraloka (video)

A hudba zní novým způsobem: žena mistrovsky hraje na lžíce (video)

Pás

Stejně důležité jako hodinky jsou pánské doplňky řemeny. Moderní člověk v roce 2019 bude potřebovat alespoň dva: klasické a příležitostné.

Klasický pás musí být nezbytně monofonní, bez sebemenšího náznaku otisků nebo vzorů, a vyrobený z kůže. Jako pravidlo, černá je považována za výšku elegance a stylu, ale odstíny hnědé jsou také povoleny.

Neformální verze nabízí mnohem větší bohatství výběru. Šířka pásu může být jak standardní, tak i větší než u klasické verze, a přezka - světlá, ve formě jakýchkoli předmětů nebo geometrických tvarů. Barva a odstín každodenní verze pásu jsou dovoleny absolutně.

Sluneční brýle

Sledování nových slunečních brýlí, věnujte pozornost jejich velikosti a tvaru: v roce 2019, pohybující se za hranicemi oválu tváře - pohybem. Pole pro experimentování zůstává ve výběru barev a materiálu rámu. Další pravidlo stylových moderních mužů: brýle by měly odpovídat tváři tváře.

Pánská taška

Moderní člověk s sebou musí nést spoustu věcí. Samozřejmě, že si můžete vymyslet svou vlastní verzi nebo zapadnout do kapes, ale pokud chcete v roce 2019 vypadat opravdu stylově, měli byste přemýšlet o koupi elegantní pánské tašky. Designéři nabízejí velký výběr modelů, velikostí a barev: dáváte přednost tašce spojky nebo batohu?

Tam jsou malé pánské tašky na pasy a dokumenty. Kromě klasické verze z černé kůže by vaše pozornost mohla přilákat i jasné vzory a výtisky.

Pokud se vám nelíbí malé tašky, peněženky, mezi novými výrobky v roce 2019 jsou stylové aktovky. Klasika je věčná. Jsou velmi pohodlné pro přenášení papírů, časopisů a jen některé z vašich ne tak malých věcí ve velikosti.

Sportovní batohy se mohou cítit pohodlněji s batohem nebo cestovní taškou. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, například z kůže nebo z tkaniny. Kromě toho mohou být ozdobné zipy, sportovní potisky, další kapsy. Nebo si můžete vybrat něco ve vojenském stylu.

arrow