Redakce Choice

High-pasu džínové kraťasy - trend 2013

Anonim

Džínové kraťasy mají dlouhé a pevné místo v šatníku mladých lidí po celém světě. Široká škála různých modelů vám umožní vybrat si šortky pro jakýkoliv typ postavy. Mohou být umístěny na procházku mimo město, na pláži a na klubové párty.

První šortky vznikly na konci minulého století, kdy slavný výrobce džíny, firma Wrangler, představila kolekci oblečení, které téměř nezaznamenaly. Nárůst popularity šortek připadá na osmdesátá léta. V současné době existují mini-šortky, které jsou populární dnes, stejně jako u velmi mladých dívek a starších žen. Ačkoli tento model není pro každého. Dívka, která se rozhodla nosit, by měla mít výrazný štíhlý pas a dlouhé nohy. Jinak tento zákeřný model zdůrazní všechny nedostatky na obrázku.

Džínové kraťasy s vysokým pasem se po dlouhou dobu usadily ve skříních krásné poloviny lidstva spolu s dalšími, neméně důležitými modely. Jsou různorodí ve svém rozhodnutí: s třásněmi, roztrženými, monofonními, s různými potisky, mnohobarevnými.

Vysoce pasované džínové kraťasy milují a

velmi mladé dívky a starší ženy. Starší ženy mohou s jejich pomocí skrývat část přebytku na žaludku a stranách. Vysoké šortky jsou perfektně kombinovány s halenkami a punčochami a výsledkem je, že obraz není jedna pláž, ale přísnější.

Trendem roku 2013 lze považovat všechny oděvy s vysokým pasem: šaty, sukně, sarafany, kalhoty, které postupně ale velmi vytrvale vytlačují oblečení z nízkého pasu z pódií. Jaké je tajemství popularity těchto modelů?

- Džínové šortky s vysokým pasem dávají postavě správný tvar.

- Tento model dělá dívku štíhlejší a vyšší.

- V tomto oblečení můžete jít do práce a na romantické rande za předpokladu, že vytvoříte správný soubor.

Denim šortky 2013 bude vypadat stylově s košili. Pokud zastrčíte světlé hedvábné tričko do šortek, pak se vaše přísné oblečení změní na ženský a romantický.

Navzdory tomu, že šortky milovaného modelu mají poměrně široký pás s tlačítky, stylisté doporučují doplnit je o pásy a popruhy. To dokonale zvýrazní pas.

Boty mohou být vyzvednuty na nízkých podrážkách nebo patách. S přísnější modely, kotníkové boty, vysoké klín boty, platforma boty vypadají dobře.

Šortky jsou vysoce sportovní. Měly by se nosit s tričky, tričkami, topy. A samozřejmě, pamatujte, že tento model není vhodný pro kancelář nebo institut.

V roce 2013 mnoho slavných návrhářů nezanedbalo mužskou polovinu lidstva. Nabídli velký výběr šortek pro každý vkus. Je však třeba poznamenat, že na rozdíl od ženských možností jsou pánské džínové kraťasy (foto - v článku) neformální oblečení a nelze je používat v obchodním stylu. Muži vypadají velmi působivé džínové kraťasy s manžetami, v kombinaci s kostkovanou košili nebo sportovní tričko.

arrow