Redakce Choice

Thomas Berger - jakou značku?

Anonim

Neznáte značku Thomase Bergera? Jedná se o tzv. Německou značku pánského oblečení. Thomas Berger nabízí spotřebiteli širokou škálu šatních skříní a doplňků. Zároveň je cena výrobku poměrně cenově dostupná. A také značka je pravidelně spokojena se všemi druhy slev.

Thomas Berger - Brand Werewolf

A teď víc. Thomas Berger je jednou z těch značek oblečení, které lidé na ruském trhu nazývali „vlkodlaky“. To znamená, že jejich tvůrci hledají iluze od zákazníka o západním původu. Někdy dokonce o prémii.

Tyto značky jsou rozděleny do dvou typů. První neskrývá svůj ruský původ. Tyto produkty se vyznačují rozumnými cenami a poměrně dobrou kvalitou. Majitelé druhé kategorie, zpravidla tvoří velmi vážné legendy o zahraniční produkci. Tyto věci obvykle nejsou levné. Ale kvalita není potěšena.

Thomas Berger je na současném trhu jednou ze značek v první kategorii. Ve skutečnosti v Evropě o této značce nevědí. Nemá ani původní místo, je tam jen ruština. Takové věci dělají hlavně v Turecku. Jejich kvalita je docela dobrá, ale je těžké ji nazvat prémií.

Plný rozsah oděvu a doplňků

Tato značka v zásadě dává člověku možnost koupit vše, co potřebuje. Obchodní klasické obleky, kabáty, pláštěnky, saka a boty Thomas Berger. Značka navíc nabízí moderní ležérní oblečení. Stejně jako sbírky patří klobouky, košile, kalhoty, atd.

Hlavní rozdíl mezi sbírkami v poctě tradic v kombinaci s nejnovějšími módními trendy. Doplnění šatních skříní této značky může být jen nekonečné. Obleky z některých sbírek jsou například dokonale kombinovány s doplňky a košile od ostatních. Všechny jsou „průřezové“, což umožňuje kombinovat a kombinovat produkty i z různých ročních období. Pouze styl zůstane nezměněn. Oblečení dává svému majiteli individualitu a mužnost, zdůrazňuje tvrdé linie.

Značnou pozornost věnují designéři následujícím materiálům: přírodní kožešina, semiš, kůže, textil, high-tech tkaniny s přídavkem kovových vláken. Různé materiály a textury používané výrobcem umožňují, aby tato značka byla velmi oblíbená mezi zástupci silnějšího pohlaví.

Recenze kvality

Při výběru oblečení však buďte opatrní. Ne každý kupující je spokojen s kvalitou zakoupených předmětů. Například zakoupená košile nebo sako Thomas Berger vás mohou zklamat, když z nití vyčnívají nitě. Ale někteří kupující se domnívali, že se snaží zapálit je. Štítek označuje 100% bavlnu ve složení, po vypálení, které by nemělo zůstat nic než zápach spáleného peří. V tomto případě však zůstane pouze upečená kulička, která jasně ukazuje polyester přidaný do kompozice. Šití věci, s největší pravděpodobností, podle spotřebitele, podle německých vzorů, ale rozhodně ne v Německu. Cena těchto výrobků je příliš vysoká.

Výsledky

Jakékoliv oblečení, které si koupíte, jsou značky Thomas Berger - bundy, pánské košile, obleky, boty nebo doplňky, pečlivě je prozkoumejte před nákupem. To může být docela hodné prvky šatníku. I když existují i ​​výjimky. Například po opláchnutí vodou kapalným prostředkem (i při mytí jemných tkanin) se na límcích a manžetách košile mohou objevit tzv. Malé bubliny. Po tomhle nechci ani experimentovat se žehlením a nestojí to za to. V některých případech, obojky jsou dokonce, ale oni se objeví rozvod. Stručně řečeno, můžete někdy narazit na problémy. I když ne tak často. Ve většině případů se značka stále dobře doporučuje.

Thomas Berger je poměrně populární značkou pánského oblečení. Každý zákazník si může jednoduše koupit přesně to, co potřebuje. Stačí si jen zapamatovat kvalitu zakoupených produktů. Bohužel se ne vždy ospravedlňuje. Vzácné případy však zdaleka nejsou záminkou k tomu, aby jste si popřáli stylové, módní, atraktivní oblečení. Ujistěte se, že správné věci vás v žádném případě nemohou zklamat. Hodně štěstí a užijte si nakupování!

arrow