Redakce Choice

Transparentní oblečení: foto, jak se nosit?

Anonim

Sexualita ženy není bez vhodných atributů. Transparentní oblečení je přesně to, co je vyžadováno pro ty, kteří chtějí zdůraznit eleganci, lehkost a ženskost. Bohužel, pár dívek se odváží nosit takové věci a obávat se odsouzení v očích lidí. Aby nedošlo k omylu s volbou, je nutné vědět: jak as čím nosit průhledné oblečení.

Determinanty

Postava žen a dívek, věk a postavení ve společnosti většinou určují styl a styl vybraných oděvů. Jaké vlastnosti by neměly vypadat, že by nosily transparentní dámské oblečení?

 • Přesná váha, jak víte, je nejhorším nepřítelem obrazů s holou kůží. Průhledné oblečení otevírá pohled na všechny záhyby a pomerančové slupky, takže ženy v těle by se měly zdržet nákupu.
 • Poruchy kůže. Stejné sluneční skvrny, jizvy a vředy dostatečně kazí nejen vzhled, ale i sebeúctu.
 • Věk je také základním kritériem, podle statusu ženy nemají nosit transparentní košile a šaty, vypadá to vulgárně. Starší člověk, tím volnější a volnější kůže, samozřejmě existuje mnoho výjimek, ale spíše pravidlo potvrzují.

Jak "otevřít" tělo

Výběr šatníku, který obsahuje průhledné oblečení, určuje také denní dobu, ve které by tyto šaty měly být ve snímku přítomny. Úplně otevřené tělo je také považováno za špatný tón. Stylisté doporučují při přípravě obrazu otevřít pro veřejnost pouze jednu část těla.

Základ

Omezení uvalená na vzhled pravidel slušnosti a módy, vytvořit zcela přijatelný rámec. V letních měsících jsou fotografie průhledného oblečení obzvláště oblíbené na různých zdrojích, je to lehké, umožňuje vám cítit se pohodlně v jakémkoliv horku a snižuje možnost spálení sluncem. Chcete-li vytvořit kompletní a slušný obraz, v první řadě, měli byste se věnovat výběru a získání vhodného spodního prádla.

 • Je nutné vyzvednout spodní prádlo kompetentně, například pro kancelářskou práci se doporučuje získat jednoduché, nenáročné podprsenky, neutrální barvy.
 • Výrobky s kameny a jasnou výšivkou budou vhodné pro vytvoření jasného obrazu.
 • Pod průhlednou sukni lze nasadit jako hladké jednoduché spodní prádlo a více uzavřené modely.
 • Některé dívky raději nosí speciální šortky pod průhlednou sukní.

Styl "Nu"

Je těžké si představit styl, který by tělo více holil, ale zároveň zdůrazňoval ženskost a krásu hostesky. Ženy v průhledném oblečení jsou jeho personifikací. Než si koupíte věc, která se vám líbí, měli byste o tom přemýšlet, protože nový kus oblečení by neměl být ve skříni, naopak, je třeba znovu vytvořit svůj vlastní styl, postupně vybírat nové komponenty. Styl a elegance dívky mohou být vytvořeny ve stylu "nahé", ale zároveň není třeba otevírat celé tělo k recenzi.

Tvorba obrazu

Kritéria pro výběr položek transparentního šatníku jsou následující:

 • Štíhlé tělo není zárukou úspěchu, věci z průsvitných tkanin by měly zdůraznit postavu na maximum, tento efekt můžete dosáhnout díky osazeným siluetám. Plně těsné oblečení naopak vytvoří iluzi nahého těla, což značně přispěje k obrazu vulgárnosti.
 • Různé tkaniny jsou transparentní, některé z nich jsou nepříjemné pro tělo, což není vhodné pro vytváření obrazu. Pozornost by měla být věnována materiálům, které současně kombinují hustotu, transparentnost a odolnost proti vzniku záhybů.
 • Při vytváření jemného obrazu je také vhodné věnovat pozornost odstínům, světlé barvy nepřispívají k vzhledu lehkosti. Stylisté doporučují používat béžové, bílé, pevné a broskvové odstíny. Ale když kreslíte přísný nebo večerní obraz, můžete použít tmavé vínové, modré a zelené odstíny, které dodají tajemství.

Tento styl do značné míry určuje správný výběr šatníku a téměř úplnou absenci šperků a doplňků. Oživuje jen málo žen módy.

Pravidla výběru šatníku pro průhledné oblečení

Jak již bylo zmíněno, doporučuje se pečlivě vybírat nejen příslušenství k obrazu, ale i všechny ostatní komponenty až po spodní prádlo. Následující tipy pomohou začínajícím módy vytvořit krásný obraz i bez zvláštních znalostí:

 1. Spodní prádlo - zákeřná věc, vyzvednutí by mělo být velmi opatrné. Například krajkové podprsenky nebo jejich "bratři" s trojrozměrným vzorem mohou pokazit celý obraz, pokud se jako vrch používá tenká tenká tkanina. Výkresy a ozdoby se objevují ve formě ošklivých hrbolů. Doporučuje se zvolit stručné, matné barvy v bílé, béžové a černé barvě. Pod průsvitnou blůzou se dostane béžová, ne bílá. Bílá podprsenka bude viditelná a velmi znatelná, ale krémové a béžové tóny přinesou na obraz trochu slušnosti. Pokud hovoříme o zcela průhledném vrcholu, pak je béžové plátno tabu, vytváří iluzi „nahého těla“.
 2. V návaznosti na popularitu věcí z průhledné textilie se populární sety skládající se z několika předmětů, například transparentní košile jsou dokonale doplněny stejně transparentním tričkem.
 3. Pokud tělo nebo věk nedovolí být holé, a jemné průhledné maličkosti a tah, můžete použít tradiční metodu - kombinaci transparentní a husté, ne průsvitné věci. V tomto scénáři, hustá věc, nosí pod transparentní, vypadá elegantní a krásné. Příkladem může být běžné bavlněné tričko a svetr vyrobený z guipure, krajky a dalších tkanin.

Jak nosit průhledné oblečení, málo lidí si myslí. Stanovisko mnoha fashionistas se shodují na tom, co vypadá krásně, to nepokazí vzhled. Všechno je poněkud komplikovanější, správná chůze a držení těla mohou učinit i nejpozoruhodnější dívku královnu míče a srdce mužů. Každá dívka sama určuje, kdo by měl být, bez ohledu na její postavení ve společnosti a vzhledu, není třeba zoufat, pokud počáteční vnější data nechají hodně žádoucí. Moderní metody korekce a kosmetiky v množství správné skříně mohou opravit, ne-li všechny, pak většina z nich určitě.

arrow