Redakce Choice

Svatební šaty Papilio: popisy a fotografie

Anonim

Papilio je módní značka, která vytváří oblečení pro zvláštní příležitosti. Již několik let v řadě pracují designéři Papilio se sbírkami svatebních šatů, které kombinují nejnovější módní trendy ve své práci. Svatební šaty Papilio - je vždy velmi ženský, elegantní, elegantní. Některé modely jsou spíš jako oblečení gotických princezny, starověkých řeckých bohyň, pohádkových elfů. V takových šatech můžete skutečně splnit nejdůležitější den v životě.

Pár slov o společnosti

Hlavní designér módního domu evropské úrovně je běloruská Alena Goretskaya. Byla to ona, kdo udává tón pro každou novou sbírku svatebních a obřadních šatů, zúčastnila se také založení Papilia. Dnes působí v mnoha velkých městech Ruska, pobaltských států, Polska, České republiky a Řecka. Papilio svatební šaty jsou také v poptávce v USA. Navíc lze s jistotou říci, že oblečení této značky v zahraničí je mnohem populárnější než v jejich rodném Bělorusku.

Cenový segment

Módní dům "Papilio" vyrábí nejen svatební šaty, ale také oblečení. Existuje několik směrů v jeho práci: jedná se o ležérní oblečení, úchvatné jevištní oblečení a šaty pro slavnostní východy, a dokonce i dětskou linku. Veškeré oblečení této značky patří do prvotřídní třídy. Volání k dispozici nemůže. Snad to částečně vysvětluje převahu spotřebitelského segmentu směrem k Evropě a USA.

Sbírky

Svatební sbírky byly vydány k dnešnímu dni:

  • "Poezie krystalů", oslnivě krásná.
  • "Edenská zahrada", vzdušná a nádherná.
  • "Nálada", smyslná a proměnlivá.
  • "Nymfa", rafinovaná a jemná.
  • "Lesní sny", mystické a klidné.
  • "Květinový koktejl", oslňující květy.
  • Sole Mio, s italským charakterem.
  • „Na cestě do Hollywoodu“, limitovaná edice pro skutečné celebrity.
  • "Hellas", v řeckém slunci.
  • "The Swan Princess", fantastická a lyrická.

Prezentace

Při tvorbě adresářů a online zdrojů značky se používají jednoduše neuvěřitelné fotografie. Vysoce roztrhaná prkna má mnoho povinností a vedení módního domu Papilio nepřijímá ani poloviční opatření, ani úspory na maličkostech. Dobré jméno a dobrá pověst jsou však neocenitelné. Taková pozornost je věnována i fotografování. Značka spolupracuje s několika fotografy a fotografickými umělci, díky kterým vidíme svatební šaty Papilio v celé své kráse. Fotografie některých z nich samy o sobě mohly zaujmout hodná místa na světových výstavách fotografického umění.

Tkaniny, materiály

Svatební šaty Papilio jsou vyrobeny pouze z drahých designových tkanin od nejlepších světových výrobců. V některých sbírkách jsou široce používány krajkové plátno a ušlechtilý guipure. Oblíbený designér lze nazvat satén, hedvábí, tyl. Všechny použité materiály jsou velmi kvalitní.

Pro dokončení Alyona Goretskaya si vybere Swarovski krystaly, perly, polodrahokamy, kamínky, umělé květiny, drahé krajky.

Jedinečný styl Papilia

Ve všech kolekcích vidíme bílé svatební šaty Papilio. Je to tato barva, která dominuje všem ostatním. To není překvapující, protože bílá je na jedné straně poctou tradici a na straně druhé symbolem nevinnosti, čistoty, čistoty - jedním slovem všeho, co obraz nevěsty musí ztělesňovat. Celá řada svatebních šatů kombinuje jedinečný styl, nejvyšší standardy kvality, sofistikovaný design. Nelze však říci, že návrháři usilovali o některé stereotypy a vzorce. V různých sbírkách můžeme najít různé siluety: od rafinovaného mini až po ohromující smyčky. Například, "Suzanne" z "Hollywood" kolekce, které lze vidět na fotografii níže.

Značná sláva získala svatební šaty Papilio "Begonia", jako by se skládala z různých tenkých ozdob. To, plynoucí, hodí se na postavu, ale je nutné udělat krok, jak se sukně otevře, otočí se do nádherného stanu (vidíte to také na fotografii v článku).

Transformátory ohromují představivost. Například, slavnostní načechrané šaty, ve kterém nevěsta zdobí obřad, ve večerních hodinách může proměnit v malé koktejlové šaty.

Papilio svatební šaty jsou tak rozmanité a jedinečné, že každá nevěsta si může vybrat, o čem sní. A protože se jedná o šaty, které nastavují tón pro celý obraz, zbytek příslušenství jsou vybrány pod ním: boty, šperky, závoje.

arrow