Redakce Choice

Teplé sukně na chladnou zimu

Anonim

V některých módních mladých dámách jsou teplé sukně spojeny s otupělým sovětským dědictvím: pichlavými tkaninami, ponurými barvami - obecně úplnými antestetiky. Jiní jsou přesvědčeni, že sukně nelze v zimě nosit vůbec: říkají, že je snadné v nich chytit chlad, to je to, co se děje s džíny! Oba pohledy nejsou pravdivé. Za prvé, teplá sukně v této sezoně jsou na vrcholu popularity: krátká a dlouhá, s vůní nebo bez zápachu, prostá as potiskem ... Za druhé, v chladném období je mnohem příjemnější je nosit než kalhoty, zejména úzké, zejména v kombinaci s těsnými punčochami a pletenými ponožkami. Narozdíl od těsných džíny, nezasahují do krevního oběhu a nebrání pohybu.

Co nosit teplé sukně?

Pokud jde o výkladní skříň, není divu se ptát: "A co můžu zkombinovat tuto věc s mým šatníkem?" Je těžké dát jednoznačnou odpověď - záleží na řadě faktorů. Za prvé, materiál. Teplé sukně mohou být šity z různých tkanin, jako je vlna, tvíd, pletené zboží, manšestr, kůže, denim, polyester a dokonce samet. Navíc se musíte zaměřit na délku výrobku. Souhlasím, alyapisty sukně v podlaze ve stylu "hippie-chic" bude vypadat směšně s klasickým zimním kabátem, ale je ideální pro kratší monochromatické sako. Dlouhou klasickou sukni lze nosit s kožichem nebo vybaveným kožichem. Pokud je načechraný a světlý, omezený vrchol může být vyvážen objemným šátkem nebo legrační baretem. Pokud jde o midi, zde můžete také dát spoustu fantazie: bundy, vesty, vesty, krátké kabáty - všechny tyto kombinace budou více než úspěšné. Sukně v kleci lze porazit jinak: pokud se vám líbí styl dospívající dívky, nosit pletené legíny k ní (samozřejmě, že by měly být tlusté punčocháče nebo legíny pod nimi), ale pokud dáváte přednost klasice - přestat vybrat přísný rolák s krkem, jednoduchý svetr nebo sako.

Délka

Dokonce ani za chladného počasí se nedokážete vzdát minisukní? Tento problém je vyřešen. Kombinujte krátkou tartanovou sukni se stylovou mikinou a položte si termální prádlo. V této formě se můžete vydat na nejdelší zimní procházku, nebojíte se zmrazit. Pokud jde o boty, doporučuje se opustit paty - jinak riskujete, že vypadáte vulgárně. Ale ploché boty, žokej a kovbojské boty, klínové boty nebo hrubé „vojenské“ boty jsou dokonalé. Pokud se rozhodnete nosit svůj oblíbený vlásenka, nezapomeňte na zlaté pravidlo: paty by měly být pokryty lemem.

Model

Není žádným tajemstvím, že různé dlouhé teplé sukně vyhovují dívkám s různými typy tvarů. Fotografie modelů si můžete prohlédnout v tematických časopisech. Vezměme si stručně nejběžnější: tužková sukně s vysokým pasem pomáhá skrýt vystupující bříško; "Slunce-vzplanul", naopak, vizuálně, aby boky více svěží (skvělé pro tenké), "zvon" vyváží masivní horní, a rovnou maxi-sukně bude vyhovovat naprosto každému. Hlavní věc - vybrat správné příslušenství.

arrow