Redakce Choice

Helena Christensen - slavný modelka, herečka, fotografka. Biografie Heleny Christensenové

Anonim

Krásné ženy vždy přitahují pozornost ostatních. A pokud jsou také veřejnými lidmi, chci o nich vědět co nejvíce. Helena Christensen je dánská supermodelka, která v 90. letech zářila svou krásou na módních přehlídkách a obálkách lesklých časopisů. Tento článek je o ní napsán. Po přečtení se dozvíte mnoho zajímavých životopisných faktů o známé kráse. Zde můžete obdivovat její fotografie.

Dětství

Helena Christensen se narodila 25. prosince 1968. Její rodina v té době žila v Kodani. Její otec je podle národnosti Dane a peruánská krev tekla v matčině krvi. Od raného dětství měla Helena ráda hudbu. Ve snech viděla sama sebe jako herečku, takže strávila spoustu času studiem hudby, studiem klasické literatury a pravidel etikety. Když jí bylo 9 let, pokusila se ruku na stupních vítězů. Tato okupace byla pro ni velmi fascinující a následně se stala otázkou života.

Mládež Začátek hvězdné kariéry

Helena Christensen (foto potvrzení) - velmi krásná žena. V roce 1986 se osmnáctiletý mladý model zúčastnil soutěže krásy "Miss Denmark". A vyhrála hlavní cenu. Po tomto úspěchu se pevně rozhodla věnovat svůj život modelovacímu podnikání. Helena se stěhuje do trvalého bydliště v Paříži. Tam začíná pracovat s fotografem Friedemannem Houseem. Tato spolupráce přinesla dobré výsledky. Dívka je v modelářských kruzích všimnuta, získává stále více lukrativních nabídek.

Helena Christensen: životopis. Model hvězdy

Začátkem 90. let padá vrchol Heleny. Její pozvání k účasti na módě ukazuje nejznámější značky: Chanel, Gianni Versace, Karl Lagerfeld, Nina Ricci a mnoho dalších. Lesklé časopisy bojovaly za právo tisknout fotografie známého modelu. Její obrazy lze vidět na hlavních stránkách publikací jako Cosmopolitan, Maxim, Vogue.

Značka Victoria's Secret si vybrala Helenu jako jednoho ze svých andělů. Byla tváří společnosti, reprezentovala produkty této značky v katalozích, výstavách, výstavách.

V roce 1991 se Christensen podílel na natáčení hudebníka Chris Isaac za píseň "Wicked Game". Toto video bylo velmi oblíbené u diváků a bylo zařazeno do seznamu oblíbených MTV klipů.

V roce 1994, dívka nabídla, že se stáhne do kalendáře Pirelli. Stránky tohoto legendárního vydání mají jen ty nejznámější lidi. To je další fakt uznání popularity křesťanské společnosti.

Slavný modelka se stala známou také jako herečka. V letech 1992 až 2010 hrála v 17 filmech. Žánr těchto pásek je různorodý: melodrama, fantazie, krátký film. V díle "Herečka" hraje sama. Můžete to vidět také ve filmech "Allegro", "Divadlo stínů Antona Corbijna".

Obchod

Helena Christensen je majitelkou obchodu se starožitnostmi. Nachází se v New Yorku na Manhattanu. Model spolu se svým přítelem Leaf Siegerem vytvořili ochrannou známku Christensen & Sigersen. Navrhují, šijí a prodávají módní oblečení. V New Yorku je butik, kde si můžete koupit díla Heleny.

Jako tvůrčí člověk se Christensen stále vyvíjí. Snaží se o fotografování. Ona to dělá. Modelové práce se objevují v publikacích ELLE, Marie Claire. V Londýně se konala její samostatná výstava. Sama žena říká, že se nemůže rozhodnout, v jakém žánru fotografie ráda pracuje více. Miluje střílet naprosto všechno: příroda, ptáci, lidé.

Osobní život

Helen měla dlouhé setkání s Michaelem Hutchensem, vůdcem skupiny INXS. Ale tento vztah nevedl k manželství. Později měl Christensen aféru s americkým hercem Normanem Reedusem. V důsledku této lásky se narodilo dítě. Syna Helena volal Mingus. Jeho datum narození je 13. října 1999. Pravda, vztahy s Reedusem byly krátké. Pár se rozdělí. Později se žena začíná setkávat s Paulem Banksem - organizátorem americké hudební skupiny "Interpol".

Koníček

Helena Christensen - modelka, herečka, fotografka, designérka. Ale stejně jako každá žena má i jednoduché koníčky. Jedním z nich je vaření. V ojedinělých volných dnech miluje sama sebe a svého syna k chutným pokrmům z vlastních rukou. Kromě toho, bývalý supermodelka má rád interiérový design. Ozdobu svého domova, konkrétně design interiéru, se osobně podílela. A tam je místo, kde se otočit, protože Christensen má apartmány v Miami, Kodani a New Yorku.

Helena je velmi přátelský a pohostinný člověk, takže se v jejím domě často scházejí hlučné společnosti. Většinu svého volného času se však snaží věnovat svému synovi a cestovat.

„Nejkrásnější tělo na světě“ - to je to, co Gianni Versace vyprávěl o Heleně Christensenové. A má pravdu. A i dnes, ve svém věku, může bývalá supermodelka vypadat atraktivně a okouzlující. Je zdravá, energická, plná síly pro práci a kreativitu.

arrow