Redakce Choice

Vyacheslav Zaitsev: životopis módního znalce

Anonim

Víte, kdo je Vyacheslav Zaitsev? Biografie tohoto muže byla nedávno známa omezenému okruhu lidí - těm, kteří se zajímají o módu. Po zveřejnění přehlídky „Módní věta“ na televizních obrazovkách se laureátovi líbila široká veřejnost. Jeho vedení bylo Vyacheslav Zaitsev. Biografie módního specialisty uvádí, že není jen couturier, ale také básník, umělec, čestný umělecký pracovník Ruské federace, prezident Moskevského módního domu. Regalia a zásluhy této osoby mohou být uvedeny na dlouhou dobu. Ale pojďme se dozvědět lépe, kdo je Zaitsev Vyacheslav.

Biografie jeho zpráv, že budoucí módní trendsetter se narodil v roce 1938. Stalo se to 2. března ve městě Ivanovo. Vyacheslav se narodil v rodině dělnické třídy. Jeho vzpomínky na dětství jsou zahaleny válkou. Ale v roce 1956, ten úspěšně, s vyznamenáním, absolvoval místní chemickou školu. Získává kvalifikaci a stává se umělcem pro malování tkanin. Ale to se nezastaví Vyacheslav Zaitsev. Jeho životopis pokračuje se skutečností, že chlap absolvuje Textilní institut v Moskvě 6 let po předchozí vzdělávací instituci. Pak začne pracovat v továrně na oděvy, která byla experimentální.

Již v roce 1965 proběhlo seznámení se se známými módními návrháři Markem Bohanem a Pierrem Cardinem, který zanechal ve Vyacheslavově duši moře jasných dojmů.

Na konci úspěchu na konci 70. let, Zaitsev opouští svět oficiální módy. Chce začít znovu a otevírá malý ateliér, který byl předurčen k proměně v Moskevský módní dům.

Co ještě dělá Vyacheslav Zaitsev? Jeho životopis nám říká, že v roce 1980 dvě jeho knihy viděly světlo: první se jmenoval „Tento mnohostranný svět módy“, druhý - „Taková proměnlivá móda“. Nadaný člověk pokrývá mnoho různých oblastí činnosti. Kostýmy účastníků moskevských olympijských her jsou také prací Zaitseva. Od roku 1988 je Vyacheslav prezidentem (a volen) Fashion House.

Ale couturier není omezen na domácí expanze. Stává se prvním ruským umělcem, který je poctěn účastí na výstavě sbírek v Paříži. Je uznáván jako čestný občan francouzského hlavního města.

1991 byl poznamenán v životě Zaitsev tím, že to byl on, kdo byl pověřen vytvořením uniformy pro policisty. A právě v tomto období se stal nositelem titulu "Ctihodný umělec".

Znáte kosmetiku L'Oreal? Určitě. Věděli jste však, že v roce 1992 zahájila pobočka této známé firmy výrobu Zaitsevova parfému nazvaného „Marusya“. Tato iniciativa se stala řadou kosmetiky. Byly vyrobeny deodoranty, krémy, mýdla, pleťové vody „Marusya“.

Vyacheslav vytváří experimentální dávku židlí, která byla později podle belgických náčrtků vydána v Belgii. Konzultuje s umělci, mluví na seminářích. Jeho život je bohatý a mnohostranný. Zaitsev je velmi zaneprázdněný muž. To mu však nebrání v práci s mladými módními návrháři, umělci, pomáhá jim a vyučuje je.

Co je to, Vyacheslav Zaitsev? Jeho životopis ukazuje, že je to muž s jemnou, zranitelnou duší, oddanou láskou ke své rodné zemi, mimořádnou a hluboce morální. Se svou tvořivostí ukazuje, že lidé mohou nejen vytvářet krásu, ale také příklady nádherného světa. Bylo to díky úsilí tohoto úžasného člověka, že ruská móda byla rozpoznána po celém světě. Životopis Vyacheslav Zaitsev - je příklad, který následovat.

arrow