Redakce Choice

Jak si vybrat dobré boty pro dívky do školy? Užitečné tipy

Anonim

Hodně záleží na povaze školní obuvi pro dívky. Dnes je výběr dětí a rodičů prezentován jako výrobky s podpatky a standardní modely na nízké obrátce. Co si vybrat boty do školy pro dívky ve věku 12 let?

Jak rozhodnout o vhodné variantě?

Vychovávání dětí, které jsou ve stádiu přechodného věku, se pro rodiče ukazuje jako poměrně těžké období. V této době se osobní názor aktivně formuje ve vztahu k okolním věcem. Volba školního oblečení, zejména obuvi, není výjimkou.

Boty pro dívky do školy mohou mít všechny známky módních trendů. To však neznamená, že by měly být upřednostňovány vysoké podpatky. Docela atraktivní a stylový vzhled boty, boty s nízkým lichoběžníkovým patem. Určitá něha a dokonce i kouzlo dává těmto výrobkům přítomnost různých drahokamů, luky a dalších dekorativních prvků.

Při pohledu přes boty pro školy pro dívky, fotky populárních možností, zvláštní pozornost by měla být věnována modelům s rovnou podešví, které mají ortopedické vložky. Pokud školačka s tímto rozhodnutím nesouhlasí a nechce zaostávat za pokročilejšími vrstevníky, pak je možnost nákupu bot na stabilní patě střední výšky přijatelná.

Kvalita

Školní obuv bude na nohou dítěte, minimálně 5-7 hodin denně. Proto je první prioritou vysoce kvalitní zpracování.

Dětská obuv pro dívčí školu musí „dýchat“. Když se dítě zahřeje, má schopnost odstranit přebytečné oblečení. Nechat nohy odpočívat, zůstávat jen v jejich ponožkách, je problematické, dokonce sedět u stolu během lekce, nemluvě o pohybu v takové cestě během přestávky.

Jsou-li při nákupu první úspory, alternativa k produktu vyrobenému z přírodních materiálů může sloužit jako model dobré koženky s přírodními vložkami a jemnými ventilačními otvory. Kvalitní boty nikdy nepáchnou jako chemikálie. Přípustný je pouze mírný zápach kůže nebo příjemná náhradní vůně.

Komfort

Dobré boty pro dívky do školy by měly být pro dítě v první řadě pohodlné. Neměli byste dávat přednost příliš úzkým nebo stísněným možnostem, i když výrobek způsobuje skutečný zájem od malé módy. Proto je důležité naučit se nalézt kompromis mezi komfortem a přitažlivostí.

Měli byste věnovat pozornost tomu, jak snadné se dítě pohybuje, ohýbá nohu, nosí vybrané boty. Podešev musí mít stabilní patu, relativně volnou špičku pro prsty, být plastová a ne kluzká.

S ohledem na boty pro dívky ve škole nabízené v obchodech, stojí za to důkladně prozkoumat jejich vnitřní části pro vyčnívající švy, nepravidelnosti, které budou třít nohu po celý den. Ze stejného důvodu je lepší nekupovat boty hned vedle ní. Současně nákup boty pro růst je plná zranění.

Barva

Jako ve všech veřejných institucích, ve škole jsou vítané oblečení, které splňuje poměrně přísný styl. Na základě toho by boty pro dívky do školy neměly mít barvu, která by odvedla studenty od vnímání materiálu. Výhodné jsou zde diskrétní odstíny modré, kaštanové, tmavě zelené, tradiční černé. Není vítán modely s množstvím dekorativních prvků, lesklé šperky.

Nezapomeňte, že děti, a zejména škola, boty rychle znečišťují. Proto je nutné ještě jednou přemýšlet o tom, kolik trpělivosti stačí, aby se denně postaraly o lehké nebo semišové výrobky.

Boty do školy pro dívky v patách

S věkem se výrazně zvyšují požadavky na jejich vlastní vzhled mezi mladými ženami módy. Samozřejmě, že každá školačka chce mezi svými vrstevníky působit působivěji, a proto se snaží vybrat boty s vyšším podpatkem. Dívkám ve věku 12 let se však doporučuje, aby tuto možnost opustili, protože v této době dochází k aktivní tvorbě držení těla. Pokud rodiče nemají na výběr, můžete se omezit na nákup bot s nízkou, stabilní patou řádu 3-5 cm.

Tipy pro výběr

Než půjdete nakupovat, musíte se konečně rozhodnout pro typ vhodného modelu, ať už jde o klasické lodě, sandály, boty na platformě a tak dále. Je také vhodné odhadnout, v kombinaci s jakým oblečením ze stávajícího šatníku, upřednostňovaná varianta bude vypadat harmonicky.

Co se týče hlavních výběrových kritérií, nezmění se pro boty jakéhokoliv druhu. Praktičnost, vysoká kvalita, hygiena a pohodlí se dostanou do popředí.

Doporučuje se nakupovat se svým dítětem. V žádném případě byste si neměli vybírat boty okem, nebo se pokusit vybrat správný model s použitím lepenkového vzoru jako šablony. V tomto případě můžete udělat chybu nejen velikostí, ale i tvarem, výškou a dalšími důležitými parametry.

Nemělo by se také očekávat, že se v průběhu času šíří relativně těsné boty. Noha některých školaček roste dostatečně rychle, což může způsobit značné nepohodlí.

arrow