Redakce Choice

Červený svetr: jak si vybrat, co kombinovat

Anonim

Pokud jde o pohodlí, měkký svetr je vždy nedobrovolně zapamatován. Zajímavé je, že stejná část šatní skříně vás může stylovou a atraktivní dívkou. Samozřejmě, pokud je správně vybrán a dobře kombinován s ostatními prvky obrazu. V tomto ohledu je tedy jednoduchá otázka, jak nosit červený svetr.

Typ barvy

Ve skutečnosti, červená je jedna z nejvšestrannějších barev, které existují. Existuje mnoho důvodů pro to, ale to, co je důležité pro ženy módy je, že červený svetr bude vyhovovat každé dívce. Je pouze důležité zvolit vhodný odstín pleti a vlasů.

  • Jaro Takové dívky se hodí karmínové odstíny nebo fialové. Osvěží její pleť a učiní ji opravdu snadnou.
  • Léto Ženy s tímto typem barvy by měly být opatrné a nosit chladnější tóny této barvy.
  • Podzim Stejně jako v sezóně, tento typ barvy naznačuje jas a červené odstíny. Takové „šťavnaté“ tóny změní podzimní dívku na královnu.
  • Zima To je její tón v některém z jeho odstínů.

Ale kromě určení typu barvy je třeba věnovat zvláštní pozornost výběru svetrů, které jsou určeny pro vaši postavu.

Promluvme si o formách

Samozřejmě, že stín je něco, co buď dává vašemu vzhledu barvu, nebo dělá celý obraz neúspěšný, a vzhled bolestivý. Ale i dobře zvolený odstín červeného svetru může odhalit všechny chyby postavy a dobýt srdce krásou vašich forem. Tak jak si vybrat?

  • Široké boky a tenký pas - hruška. Trojrozměrné pletení nebo kreslení ve výstřihu umožní zaměřit se na vizuálně zvětšený hrudník, přičemž délka oděvu musí být buď nad nebo pod boky.
  • Široká ramena nebo obrácený trojúhelník. Zvláštní výhodou takové postavy je uvažovat tenký pas. Proto je červený svetr nejlépe kombinován s nadýchanou sukní nebo jiným oblečením, které vizuálně zvyšuje boky. Pokud jde o krk, nechť je to výřez ve tvaru latinského písmene "V".
  • Obdélník Nadměrný nebo diagonální styl je přesně to, co potřebujete.
  • Jablko. S takovou postavou, vedle prodloužených svetrů, stojí za to použít lakonické dekorace, které jsou vizuálně štíhlé.

Tak jste si koupili perfektní svetr pro styl a stín. Co je na obrázku? Promluvme si o barvách.

Kompatibilita

Červený svetr vždy vypadá elegantně. Takový je osud tohoto bohatého odstínu. Proto je důležité pochopit, že akcentem bude svetr.

Pokud hovoříme o květinách obecně, mnoho lidí obdivuje, jak skvělý červený a zelený vzhled. Tato možnost je samozřejmě zajímavá, ale pouze pro ty, kteří se nebojí srovnání s vánočním stromem. Na základě toho je třeba chápat, že na papíře v lesklých časopisech to může vypadat zajímavě, ale v práci to bude pro každého vtipné.

Proto, pokud je svetr čistý červeně, stojí za to vybrat více klasických barev pod ním - modrá, černá, bílá, béžová. Zvláště zajímavý je červený a bílý svetr s bílým dnem a dekoracemi. Ten, mimochodem, je vybrat si tvář.

Při výběru oblečení nezapomeňte, že červená je luxus a bohatství. Proto dělejte vše tak, aby kombinace, kterou si vyberete, nebyla fantastická, vulgární nebo vulgární.

Některé nápady

Když jsme hovořili o typech tvarů, již jsme uvažovali o zajímavých souborech, které překonají nedostatky. Nyní budeme zvažovat několik možností, které si žena módy může vyzkoušet sama na sobě.

Pletený červený svetr a oříznutá sukně z džínoviny nebo kůže. Tato klasická verze je již dlouho populární na internetu a neztrácí význam pro současnost.

Stejný svetr bude vypadat dobře se sukněmi na podlahu nebo klasickými kalhotami v tmavých barvách. A pokud si také sbíráte vlasy v neopatrném svazku, nebudete si odtrhávat oči.

Červený nebo červený a černý svetr zkrátil cestu pro ženy módy díky jemné kombinaci s pevnými džíny nebo legíny. K dobrým možnostem lze přičíst i zkrácený model kalhot.

Dlouhé svetry jsou běžně považovány za krátké šaty nebo tuniky. Proto je logické, že by měly být nošeny s legíny. Je pravda, že tato možnost je optimální pro mladé dámy. Pro starší dívky, módní návrháři doporučují džíny nebo kalhoty.

Při nákupu

Konečně stojí za povšimnutí, že červený svetr je obecným pojmem. Proč Červená má mnoho odstínů a svetry mají formy. Proto, když budete tuto nenahraditelnou část skříně v obchodě kupovat, nezapomeňte, že si ji musíte vybrat a zaměřit se pouze na sebe: typ postavy, typ barvy, výška, chuť. Co vaše přítelkyně nebo maminky neznamená, že je to přesně to, co potřebujete.

Nebojte se červených svetrů. Pro ty, kteří jsou stále mladí a svěží, vám tato část obrazu umožní vyjádřit svou eleganci a sexualitu. Dospělé dámy by měly nosit červený svetr alespoň proto, aby vyzařovaly teplo a energii. Hlavní je správně kombinovat barevná řešení a příslušenství. Riziko, kombinovat prvky, hledat svou verzi a nebojte se. Vaše krása je ve vašich rukou!

arrow