Redakce Choice

Dárek s vlastními rukama učiteli na jeho narozeniny, v den učitele, na poslední zvon, na promoce

Anonim

Učitel má důležité místo v životě každého dítěte. Když je naplánována určitá příležitost - začátek nebo konec roku, narozeniny nebo promoce, jejich rodiče jsou zaneprázdněni otázkou výběru dárku. Někdy se rozhoduje celá třída. Velkou příležitostí k vyjádření vděčnosti učiteli za jeho pozornost je to, že učitel udělá dárek vlastníma rukama. Takový dar zůstane dlouho v paměti a potěší oko.

Kytice neobvyklých květin

Zvažte, jaké dary můžete udělat učiteli na posledním zvonu vlastníma rukama. Skvělý nápad je kytice neobvyklých květin. Pro výrobu bude potřeba:

  • barevný papír nebo tenká lepenka;
  • lepidlo;
  • nůžky;
  • fotografie studentů v miniaturním formátu;
  • středně dlouhé špejle a dekorativní hrnec.

Jak udělat dar učiteli vlastníma rukama? Teď řekni. Nejdříve musíte udělat květiny (rámy): dívky mohou být ve formě sedmikrásek a chlapci - v podobě pampelišek. Na papíře je nutné nakreslit obrys květiny, okvětní lístky budou efektivnější v několika vrstvách. Chcete-li to udělat, stejně prázdný, stačí, aby jeden na druhého a lepidlo. Jádrem bude malá fotografie vyříznutá v kruhu. Naložil také lepidlo uprostřed květu. Stojan může být vyroben z dlouhého zkosení, natřený zeleně. Přilepte ji ze zadní strany květu.

Když budou všechny fotografie aplikovány tímto způsobem, kytice může být fixována v hrnci. K tomuto účelu můžete použít skleněnou průhlednou vázu ve tvaru čtverce s malou výškou, proutěný koš nebo jinou dekorativní nádobu. Aby stonky byly stále v hrnci, musí být pevné. K tomu je třeba nádobu naplnit skleněnými nebo silikonovými kuličkami, gumou, barevnou hlínou atd. Tyto dary učitelům na poslední výzvu mohou být provedeny celou třídou několika způsoby.

Váza s květinami

Pokud je nadcházející příležitostí narozeniny učitele, pak na první pohled mohou být velmi zajímavě prezentovány běžné dárky. Například, je lepší dát tradiční čerstvé květiny ne v banální kytici, ale ve váze zdobené vlastními rukama. To bude znamenat, že se dítě zvláštním způsobem připravovalo na tento den a snažilo se investovat maximum svého tepla. Chcete-li udělat hezký dárek k narozeninám pro učitele s vlastními rukama, musíte si koupit vázu vhodného průměru a výšky v závislosti na odhadované velikosti kytice v obchodě. Měli byste také koupit silikonové lepidlo a dekorativní prvky. Mohou to být korálky, korálky, stuhy, knoflíky, kameny atd.

Váza by měla být ošetřena odmašťovacím prostředkem tak, aby lepidlo pevně drželo celý dekor. Pak načrtněte budoucí vzor tak, aby učitel udělal dar s vlastními rukama exkluzivně. Korálky mohou rozložit celý obraz, stejně jako malé korálky. Pokud se taková malá práce jeví jako obtížná, můžete úkol trochu zjednodušit. Za tímto účelem je možné zakoupit hotové korálky a také fixovat na vázu. Když je výzdoba kompletní, je třeba dát produkt na suché, pak dát houbu namočenou ve vodě na dně a dát květiny. Z vázy tedy nevyteče nic a kytice bude v době dodání čerstvá.

Nástěnný kalendář

Jaký dar udělat den učitele vlastníma rukama? Můžete si vytvořit nástěnný kalendář. Každý měsíc by měla být umístěna fotografie ze života třídy. Takový kalendář může být vytištěn v tiskárně, nebo na hotovém, zakoupeném v obchodě. Podobná myšlenka osloví celou třídu. Koneckonců smutně visící kalendář na zdi se změní na ostrov vzpomínek na vtipné okamžiky školního života. Takový dar bude obzvláště oblíbený třídním učitelem, který si ho po skončení roku pravděpodobně uchová jako památku.

Učiteli udělíme dar vlastníma rukama

Když nejde jen o příští rok, ale také o školní vzdělání jako celek, musíte se připravit na promoci. Kromě pořádání slavnostního večera je ještě něco o čem přemýšlet. Musíte například darovat učiteli na plesu vlastními rukama. Takové příjemné věci mohou učiteli vyjádřit hlubokou vděčnost za jeho tvrdou práci a nekonečnou trpělivost. Spektakulární bude video, které může být namontováno nezávisle na fotografiích pořízených v průběhu studia. Takový dárek bude pro učitele, který doprovázel dospělé děti na cestě, nezapomenutelný a skutečně drahý.

Kytice z bonbónů

Jak udělat dárek pro postgraduálního učitele vlastníma rukama? Můžete si udělat kytici sladkostí. K tomu budete potřebovat vlnitý papír, barevnou fólii, lepidlo, drát, nůžky. Dívky, které vědí, jak háčkovat, mohou udělat pupeny ručně z nití. Ve středu každého květu budou bonbóny. Výroba papírových polotovarů lístků a fólie a drátu - pro stonky, pokračujte do sestavy.

Candy je lepší, aby se kulatý tvar, protože je snazší zabalit s vlnitostí. Výsledné vícebarevné pupeny by měly být připevněny ke stopce. Nejdříve musíte drát změřit a zabalit zelenou fólií. K tomu se může pupen navíjet nebo lepit. Pokud uspořádáte pod každou květinou krásně spojenou základnu, bude z toho mít prospěch pouze kytice. Aranžování květin může být shora zabaleno na plátno, na kterém každý student napíše pozdrav nebo přání. To je všechno, dárek pro učitele na promoce, hotový vlastními rukama, je připraven.

Ručně dělané karty

Kromě významných termínů ve školním roce existuje mnoho dalších důvodů, kdy můžete dát učitelům dárek. To může být den narozenin nebo andělů, Nový rok, jiné svátky. Dělat dárek učiteli vlastníma rukama není obtížné, ale věnovaná pozornost přinese mnoho pozitivních emocí.

Z menších důvodů můžete prezentovat ručně vyrobené karty. A vzrůstající popularita jejich každodenního života má zvláštní vzhled. Takzvané vyskakovací okno - to jsou karty, které se při otevření otevřou. Pro jejich výrobu vyžaduje papír různých textur a barev, stejně jako dekorativní předměty.

Zvažte možnost provedení blahopřání s balónky. Za prvé, A4 list je ohnutý na polovinu, uprostřed jsme lepidlo spousta kruhů na vrcholu až polovinu obrázku, ve středu dole jsme opravit kus nitě. Jednu stránku do druhé lze kombinovat s papírovým věncem s nápisem na dovolenou. V dolní části závitu se váže. Takový dar pro učitele vlastníma rukama je snadné. Takový dar je také potěšením dát. Konec konců jste to udělali sami, což znamená, že jste investovali kus duše.

Závěr

Teď už víte, jak udělat dar svým vlastním učitelům. V kterýkoli den můžete tuto věc potěšit, a to bez jakéhokoliv zvláštního důvodu.

arrow