Redakce Choice

Keramické prsteny s diamanty

Anonim

Dříve byla high-tech keramika používána pouze k vytváření částí ve vesmírném poli a medicíně. V posledních letech se významně rozšířil její rozsah. Keramika se používá při výrobě hodinek a dokonce i šperků. Stále častěji můžeme vidět na prodej prsteny z keramiky.

Výrobní metoda

High-tech keramika, která se používá k výrobě prstenců pro ženy a muže, se získává v procesu slinování různých kompozic. To může být oxid zirkoničitý nebo jiné pojivové materiály.

Barva keramiky

Samotná keramika je zpočátku tmavě zbarvená. Keramické prsteny však mají jinou barvu, včetně čisté bílé. Získává se zavedením barviv.

Výhody keramiky

 • Je tvrdý jako diamant nebo karbid wolframu.
 • Není poškrábaný, nevytváří čipy, není vymazán během ponožek.
 • Nezpůsobuje alergie.
 • Velmi lehké. Hmotnost je nižší než wolfram, což činí nošení těchto prstenců pohodlným a téměř nepostřehnutelným.
 • Odolné, odolné.
 • Krásné. Matný lesk, možnost barvení v různých barvách vám umožní vytvořit celou řadu modelů. Zatímco nejčastěji jsou prsteny vyrobeny z bílé a černé, ale v budoucnu můžete vstoupit do složení směsi pro výrobu prstenců pigmentů různých barev a odstínů. Keramika nezmizí, nezmění barvu.
 • Keramické prstence jsou levnější než u drahých kovů.

Tento materiál je považován za jeden z nejslibnějších. Rozsah jeho uplatnění se v průběhu let rozšiřuje.

Nevýhody

Na světě není nic dokonalého. To platí i pro keramické prstence. Mají své nevýhody. Prsten ze zlata, stříbra, můžete "roll out" zvětšením velikosti. V případě keramiky to nebude úspěšné.

Pokud prstenec spadne z výšky na tvrdý povrch, může prasknout nebo se dokonce zlomit.

Co na sebe

Klenoty z keramiky lze nosit kdekoli: v divadle, v práci, na párty.

Prsteny a náušnice se nosí na obleku, džínách, večerních šatech. Tyto výrobky jsou dobře přizpůsobeny stylu oděvu a každý z nich vypadá vhodně a moderně.

Slavné značky

 • "Chanel".
 • Guy Laroche.
 • Cartier.
 • "Dior".
 • Damiani.
 • "Lancaster".
 • Adajio.
 • Okami (Japonsko).
 • Baraka (Itálie).

Módní dům "Chanel" udělal revoluci ve světě módy v roce 2000, kdy začal používat keramiku k vytvoření šperků. Řada Ultra se skládá z černých a bílých keramických kroužků s pavé diamanty. Oblíbené prvky Coco Chanel, hvězdy, jiskra proti nečekanému pozadí - sněhově bílá nebo černá, zvyšující třpytivý efekt drahých kamenů.

Guy Laroche používá drahokamy k vytvoření Ceramic line, které jsou původně kombinovány s keramickou základnou. Citriny, ametysty nebo topaz vypadají elegantní a originální.

Francouzská společnost "Cartier" vydala řadu keramických kroužků pro muže Mailon Panthure Ceramic. Všechny výrobky jsou vytvořeny ve stylu art deco. Přítomnost takového prstence na ruce je známkou dobré chuti.

Francouzská společnost "Dior" také používá keramické díly pro výrobu hodinek a šperků.

Italská značka Damiani je vždy před módními trendy. Na jejich výrobcích z bílé a černé keramiky stojí logo, písmeno D, zdobené drahými kameny. Existují dvě možnosti: zlatá vložka s jedním diamantem nebo dlažbou.

Americká značka Adajio, která je známá svými produkty z kobaltu, vyrábí kroužky z keramiky. Najdete je v černé keramické sbírce Black Diamonds.

Italská společnost "Baraka", která vyrábí výrobky pro muže, sleduje nové produkty v oblasti moderních technologií. Proto jeho návrháři nemohli ignorovat nové složení. Do své sbírky uvedli více než jeden keramický kroužek.

Recenze

Recenze prstenů z černé keramiky naznačují, že výrobky jsou velmi pohodlné na nošení. Teplý, příjemný na dotek. Velmi hladký uvnitř. Není to překvapující, protože jsou pečlivě vyleštěny. Jejich barva připomíná hematitový kámen, ale tmavší o několik tónů. Uživatelům se doporučuje nosit takové prsteny, které jsou doplněny jinými černými šperky.

Na prstenci je obvykle stříbrná nebo zlatá vložka, ve které je umístěn jeden nebo více drahokamů nebo polodrahokamů. Kupující se obávají o pevnost připojení této trysky, která zdobí kruh keramiky. Recenze některých kupujících říkají, že z dálky se keramické kroužky podobají dospívajícím výrobkům z doby jejich mládí. Rozdíl mezi nimi a skutečnými výrobky z kvalitní keramiky je samozřejmě obrovský. Ale ne každý podle jeho názoru rozlišuje diamant od skla, keramiku z plastu. Kvalitní věci nejsou vždy chytlavé. A šperky vyrobené ze zlata s rubíny, na které byly pyšné babičky moderních módních žen a stylových mladých mužů, se pomalu vzdalovaly s novými materiály a technologiemi. Stejný zlatý nebo stříbrný vzhled s keramickými vložkami. Jsou trvanlivé, nejsou vymazány, nespadají.

Zpětná vazba uživatele naznačuje, že kroužky neztrácejí svůj vzhled při nošení. Na straně takové originální šperky vypadají skvěle. Uživatelé doporučují koupit prsteny z keramiky každému, kdo miluje něco originálního. Říká se, že zvýšený zájem o vaše šperky je zaručen. Ale je to pro to, že šperky jsou koupeny, aby se majitel vyčnívat z davu, aby ho znát.

Formulář

Keramické prsteny se liší ve tvaru, ale můžete poukázat na některé znatelné trendy. Nejčastěji mají pro nás obvyklý tvar, šířka je 8 mm. Mnoho společností, jako je Damiani, zanechává uvnitř kruhu logo.

Často jsou prsteny zdobeny po obvodu. Někdy jsou vložky umístěny paralelně v několika řadách.

Můžete vidět dekorace, skládající se ze dvou tenkých keramických kroužků. Jsou propojeny speciálním klipem. Při nošení se skrývá uvnitř dlaně. Typicky jsou tyto výrobky zdobeny drahými drahými kameny.

Někdy jsou dva prstence spojeny s vnější vložkou z drahých kovů s kameny.

Snubní prsteny

Popularita keramických kroužků je naznačena tím, že i snubní prsteny jsou vyrobeny z tohoto materiálu. Keramika je činí lehkou, silnou, spolehlivou a zároveň originální. Lesklý lesk těchto prstenců jim dodává ušlechtilý vzhled.

Jedná se o speciální sady vyrobené ve stejném stylu. Prsteny pro nevěstu a ženicha se mohou lišit velikostí, barvou.

Tam jsou produkty, které se navzájem, když se zabývají. Takový prsten je keramický s diamanty, bez slov řekne nevěstě o pocitech ženicha.

Cena

Náklady na keramický prsten je velmi odlišná, v závislosti na značce, náklady na vložení, kameny.

Jednoduchý prsten s ozdobou lze zakoupit za 1000 rublů. Od známých šperkařských společností, prsteny (keramika se zlatem) bude stát asi 30 tisíc rublů. a ještě více.

arrow