Redakce Choice

Pokud jsou vysoké podpatky škodlivé pro zdraví, proč je ženy stále nosí?

Anonim

Každý ví, že vysoké podpatky jsou nepříjemné a také špatné pro zdraví. Přes toto, mnoho žen ještě nosí takové boty. Proč je to tak?

Podpatky mohou všechno změnit

Navzdory nepříjemnostem mají paty své výhody. Tvrdí to ženy, kterým se podařilo dosáhnout vysokých výsledků ve své kariéře. Jak říká jedna úspěšná dáma, díky jejím patám se jí podařilo získat pozici, kterou nyní drží. Dívka tvrdí, že obdržela podobnou radu od svého učitele na vysoké škole a poté, co si koupila boty na vysokém podpatku, její život se zcela změnil.

Ano, tyto boty jsou nepohodlné, ale v jejím stole drží několik párů v klasických barvách, které se hodí k některému z jejích šatů. Tajemství spočívá v tom, že je postaví těsně před důležitou schůzkou a v takových botách se cítí jako skutečný šéf. Poté, co začala pravidelně nosit podpatky při práci, začala být povýšena, takže ani nepřemýšlí o tom, že by se vzdala bot.

Jak se přestat bát vystupovat na veřejnosti? Odborníci dávají jednoduché rady

Tam by byla touha, ale místo a držení těla budou sebrány: chladné fotky spících koček

Američtí občané byli dotázáni, co si svět myslí o své zemi: výsledky hlasování

Současná situace

Většina moderních společností neimplikuje oblékání, protože práce dámy je docela možné nosit džíny a tenisky. Většina společností dokonce vítá volné a neformální oblečení v práci a je přesvědčena, že to umožní zaměstnancům cítit se v pohodě a následně pracovat efektivněji.

Stereotypy o tom, že v kanceláři musí žena nosit sukně, halenky a podpatky, postupně mizí a lidé vidí tuto situaci ve zcela jiném světle. Navzdory tomu některé profese, společnosti i určité pozice stále neformálně vyžadují, aby si žena na paty dala práci. Takové boty slouží jako druh analogu pro mužskou kravatu.

Důvěra a síla

Co se týče profesí, nejčastěji jsou paty preferovány ženami, které pracují v právní sféře. Podle úspěšných právnic se cítí sebejistěji ve svých patách, což ovlivňuje efektivitu jejich práce.

Jeho ostrov pro pouhé haléře: muž ho postavil z plastových lahví

Ukrajinští umělci bojkot Eurovize

Skupina KAZKA nechce reprezentovat Ukrajinu v Eurovision

Podle průzkumů ženy pracující v právní oblasti preferují paty, protože si jsou jisti, že v takových botách vypadají lépe. Nejsou si jisti, co investují do tohoto konceptu: více ženského nebo sebevědomějšího, rozhodně však mnohem lepšího. Na sobě podpatky se cítí jako nejlepší profesionálové, takže na tyto boty tráví spoustu peněz.

Strach

Podle dalšího průzkumu vypadají ženy, které nosí podpatky, vyšší a silnější, což také vede jejich podřízené k tomu, aby měli určitý strach a respekt. To je typické pro ty dámy, které nosí boty na vysokém podpatku. Samozřejmě existují výjimky z tohoto pravidla a existují ženy, které mohou inspirovat strach tím, že nosí tenisky a džíny, nicméně, i přes to, obchodní styl a vysoké podpatky vypadají působivější v tomto ohledu. Mnoho žen pociťuje prudký nárůst energie a síly, jakož i určité změny v jejich charakteru a chování ihned poté, co si nasadili boty na patě.

Závěr

Časy se mění a moderní ženy často vzdávají paty ve prospěch pohodlnějších bot. Navzdory tomu v některých profesích a na určitých pozicích je stále možné setkat se s velkým počtem žen, které se nemohou podílet na svých botách. A proto mají své vlastní důvody, mezi něž patří důvěra, síla, vysoká úroveň energie a jen úžasný zdravotní stav. Možná se situace v budoucnu změní, ale nyní jsou paty stále vážným argumentem v profesionálním světě.

arrow