Redakce Choice

Vyberte si pro sebe Nike: boty, jako Cristiano Ronaldo!

Anonim

Fotbal je více než sport. Jeho zábava a ziskovost vytvářejí stálý zájem diváků. Nejvěrnější fanoušci žijí v Latinské Americe a Evropě, v Africe a na Středním východě.

Kvalita herních týmů přímo závisí na ceně práv na vysílání zápasu, příjmech (na hraní na stadionu), komerčních příjmech. Pro Real Madrid (Madrid), podle výsledků roku 2011/2012, činí 512, 6 milionu eur, Barcelona (Španělsko) má hodnotu 483, 0 milionů eur, Manchester United (Anglie) 395, 9 milionů eur Bavorsko (Mnichov, Německo) - 368, 4 milionu eur.

Není žádným tajemstvím, že se stejnou profesionalitou soupeřských týmů je možné získat výhodu díky inovativnímu designu sportovní obuvi. Společnost s energetickým tahem loga na přední straně zavazadlového prostoru je tradičně lídrem zásadové soutěže sportovního rozvoje. Nike Brain, umístěný v Beaverton, Oregon, s vysoce americkou kreativitou, vytvořil vysoce konkurenční boty - boty Nike Mercurial. Ztělesňují inovativní technologii All Condition Control. Je pozoruhodné, že ji iniciovali samotní hráči. Andreas Iniesta, který hraje v Barceloně, si kdysi stěžoval na zhoršení kvality kontroly míče v deštivém počasí. (Toto je typické pro anglickou Premier League, která hraje každý třetí zápas v dešti.)

Dnes jsou nové boty, které Nike nabízí, spojeny s úspěchem, Cristiano Ronaldo (Real Madrid, Madrid), Cesc Fabregas (Barcelona), Sergio Aguero (Manchester City), Zlatan Ibrahimovic (Paříž Saint-Germain) si je vybrali pro sebe. ), Andrei Arshavin (ruský tým, Arsenal (Londýn)).

Zdokonalená technologie zajišťuje údržbu všech míčů, tření a dotyku. Tyto profesionální boty jsou vyrobeny s ohledem na rychlost a manévrovatelnost na měkkém povrchu. Vpřed, provádějící "rotaci koule", spoléhají na vlastnosti svých bot o 50%.

Zejména Andrei Arshavin jednou v rozhovoru vysvětlil svůj cíl portugalskému „Braga“ v Lize mistrů s inovativním designem obuvi.

Světový lídr ve výrobě sportovní obuvi a obuvi Nike boty nabízí od amatérských až po profesionální. Od roku 2013 řada modelů zahrnuje třídy: Glide, Veloce (do roku 2013 - Miracle), Superfly, Vapor, Victory. Jedná se o řadu modelů - od bot pro začátečníky až po profesionální hráče. Se vzletem řemeslné výroby se odpovídajícím způsobem zvyšuje vyrobitelnost - od „klasiky“ až po kompozitní materiály kosmického věku.

Vítězná obuv (první etapa) je oproti váženému průměrnému typu trhu zesvětlena, její syntetická kůže má potah kráterů, uvnitř je textilní stélka, další hroty jsou k dispozici. Používají se nejlepší technologie předchozí generace. Boty určené pro fanoušky a začátečníky, kteří občas hrají. Ceny za to jsou nejdemokratičtější.

Uvolněné boty Nike Glide jsou krokem vpřed v měřítku profesionality. Jejich publikum: nadšené nadšence a poloprofesionální týmy. Používá technology pro vývoj umělé kůže "Nike" - taezhin, v kompozitním materiálu z uhlíkového kompozitu.

Veloce používá stejné materiály jako předchozí třída, ale spojuje je pomocí progresivní bezproblémové technologie. Oblast použití této boty (podle našich představ) je 1. a 2. liga fotbalových týmů.

Podrobněji si povíme o botách značky Vapor, které představí Nike, ve kterých hrají jasní profesionálové, včetně Cristiana Ronalda. Myšlenkou tohoto modelu je dosáhnout maximální rychlosti. Špičkové tenisky z mikrovlákna (jemná umělá kůže TEIJIN). Perfektně se přizpůsobí noze hráče. Z vnější strany je textura bočních ploch poněkud podobná golfovému míči. Tento reliéf podporuje lepší kontakt s míčem a následně jeho kontrolu. Odnímatelná syntetická podšívka EVA - antistatická, antibakteriální, elastická při vysokých a nízkých teplotách, neprochází vlhkostí, má vysoké vlastnosti absorbující otřesy. Materiál pro podrážku Nike Vapor je ultralehký laminát.

Trny na spodním povrchu jsou vícesměrné pro lepší kontakt s trávníkem, když fotbalisté provádějí trhliny a triky. Dochází také ke změně hrotů.

Boty vyrobené stejnou společností - Nike -Mercurial jsou spojeny s nekompromisním útokem, manévrovatelností a rychlostí, profesionální kontrolou míče. Kromě toho si každý může vybrat model pro svůj styl hry.

arrow