Redakce Choice

Dárky pro muže cool (pro kolegy). Zajímavé nápady

Anonim

Zdá se, že tento problém je stejně starý jako lidstvo. Alespoň dvakrát ročně ženy čelí nerozpustné otázce: co dát mužům? V den narození nebo 23. února nechci představovat něco jako banální, například ponožky. Pokud je stále možné spravovat dar pro milovaného člověka a jeho příbuzné, pak pokud jde o dary pro kolegy, není jasné, jak prezentovat něco originálního, užitečného a nezbytného. Takové věci mohou být skvělé. Dnes je jich mnoho.

Věnujte pozornost zájmům

Narozeniny stojí za to se důkladně připravit. Není to jen zajímavé pero, legrační zápisník nebo pohár, dárek by měl být působivější.

Aby nedošlo k omylu s volbou, existuje několik poměrně jednoduchých pravidel. Nejprve je třeba vycházet z koníčků narozenin. Dárek pro něj by měl být zajímavý, především pro něj, a pouze pro tebe a všechny ostatní. Zjistěte si předem, o co se zajímá hrdina, jaký druh sportu dává přednost, ať už rád čte.

Cool narozeninové dárky pro muže může být naprosto cokoliv, ale bylo by škoda, kdybyste představili zajímavý soubor zápasů tří různých typů někomu, kdo nikdy nebyl na kempu. Kolega okamžitě pochopí, že vaše volba byla špatně koncipovaná, a je nepravděpodobné, že by mu takový dar přinesl radost.

Dárky týkající se práce

Pokud je čas před narozením malý, můžete darovat na základě povolání muže. Oni jsou obvykle levné, velmi vtipné a určitě přijde vhod v kanceláři. Například, fotograf může být prezentován s hrnkem ve tvaru objektivu a programátor může mít flexibilní klávesnici z počítače.

Šéf, který doslova žije ve zdech své kanceláře, může být pro své narozeniny dán na všechno, co ozdobí jeho pracovní plochu. Například malý stolní krb. Taková věc dodá pohodlí, nebude silně zarážející, a to vše je nepravděpodobné, že bude možné se setkat někde jinde.

Pouzdro na brýle

Není však nutné kupovat hotové dary, je možné vytvořit si pro své narozeniny vlastní dary pro muže. Je úžasné, kolik zajímavých věcí, a co je nejdůležitější, to, co potřebujete, může být vyrobeno ze staré kravaty s několika jednoduchými manipulacemi. Například z tohoto mužského příslušenství můžete snadno vytvořit pouzdro na brýle. Praktické, pohodlné a vždy nutné pro mnoho mužů. I když kolega každou minutu nenosí brýle, má-li více než 30 let, s největší pravděpodobností při práci s dokumenty potřebuje jeho oči pomoc. Chcete-li vytvořit případ, musíte zvolit kravatu takovým způsobem, že je o něco delší než brýle.

Když je požadovaná možnost již k dispozici, vložte brýle dovnitř. Zbytek kravaty se používá jako čepice. Pro tyto účely můžete na konci kravaty připevnit oboustrannou pásku nebo suchý zip, pouze tato možnost není příliš praktická. Pokud to čas dovolí a stále si pamatujete jednoduché lekce domácí ekonomiky, je lepší udělat smyčku na konci kravaty a o něco nižší budete muset šít krásné tlačítko. Takový kryt bude určitě trvat dost dlouho.

Originální balení ponožek

Kromě vazeb můžete použít i jiné improvizované materiály spojené s muži. Například ponožky, samozřejmě jen nové. Z nich můžete vytvořit zajímavý obal pro hlavní dárek, malé velikosti. K tomu je třeba pečlivě dát dárek do ponožek. Po předložení takového daru narozeninám byste měli rozhodně sledovat jeho reakci. Zpočátku bude kolega s největší pravděpodobností zklamaný, že se mu na jeho narozeninách představí takový samozřejmost, ale jak překvapený by byl, kdyby zjistil, že ponožky jsou jen obalem.

Flash disky

Všechno nejlepší k narozeninám, všechno je přibližně jasné, ale kromě toho je dnes 23. února. Tohle je svátek, kdy musíte jen poblahopřát všem mužským kolegům a je to zajímavé. Opravdu, pouze v tomto případě bude možné počkat s klidem 8. března.

Cool dárky pro 23. února pro muže kolegy vybrat ještě jednodušší, než ty, které jsou uvedeny v den narození. Je to proto, že bez ohledu na to, jak důležitý je tento svátek, je jasné, že v tento den gratulují všichni kluci v týmu, což znamená, že dárky jsou menší než ty, které jsou každému jednotlivci dány jednou ročně. Jaký druh dárků si muži vyberou skvěle? Může to být například originální flash disky. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho možností, můžete si pro každého kolegy vybrat ten správný. Nechte je stát asi stejně, ale jeden může být předložen s flash kartou ve formě kamery, a další - ve formě koule. Zde je vše opět spojeno se zájmy.

Vynikající a zajímavé řešení pro 23. února budou dary příslušného předmětu: dalekohled, baňky, klobouky pro koupel / saunu. Dárek může být předložen všem mužským kolegům najednou.

Hry

Jaké další skvělé dary pro muže 23. února v práci dávají? Například hry. To je jen skvělá volba. Prezentovat šipky nebo stolní fotbal ženského týmu je velmi neobvyklý nápad. Bylo by hezké získat povolení k instalaci tohoto práva v kanceláři, abyste mohli hrát v poledne. To by samozřejmě nemělo mít vliv na kvalitu práce. Ale bez ohledu na to, jak chápete svého šéfa, dávat pokerové karty je rozhodně špatný nápad. Vzrušení je stále neslučitelné s prací.

Představte šéfovi

Mimochodem, o šéfovi. I kdyby byl jeden dar vybrán pro všechny mužské kolegy, šéf by měl být blahopřál zvlášť. V tomto případě by jeho dar neměl být příliš odlišný od toho, co jste dali obyčejným zaměstnancům, ne-li ve smyslu, pak alespoň v ceně. Šéf může být předložen s medailí nejlepšího kuchaře, čestného certifikátu nebo dokonce sošky Oscara. To vše je velmi zábavné a docela vhodné 23. února.

Ostatní dárky pro muže v pohodě to udělat sami

Pokud se to vše zdá příliš běžné, můžete jít na osvědčenou cestu a dát kolegům dárky, vyrobené ručně. Ze stejných kravat můžete vytvořit vynikající řetězy na klíče. K tomu, mini kravatu je vázána z obruby kravatu, a je umístěn na prstenec přívěsku na klíče. Můžete také vytvořit rámeček pro fotografii s použitím různých technik: od řezání nůžkami až po papír-mâché. Bez ohledu na výkon, fotorámečky jsou určitě cool dárky pro muže 23. února vlastními rukama. Fotografie mohou být také součástí takové prezentace a je lepší vybrat si něco vtipného.

Závěr

Ukazuje se tedy, že dnes není tak těžké překvapit kolegy. Unikátní dárky pro chladné muže lze nalézt v hotovém tvaru, nebo ještě lépe, aby je vlastními rukama. Je jasné, že silnice nejsou vždy darem samotným, ale pozorností.

A přesto bude dvojnásobně příjemné, když mužský kolega na své narozeniny nebo 23. února získá něco originálního a chladného. Smích ve skutečnosti prodlužuje život a pozitivní vždy zůstává v paměti. Takže pokud je málo času na výběr a neexistují žádné skutečné možnosti, měli byste se určitě podívat na dary, které jsou nejen nezbytné, ale také zábavné.

arrow