Redakce Choice

Mokasíny na platformě - kombinace elegance a pohodlí

Anonim

Spravedlivý sex byl dlouho zvolen mokasíny jako pohodlná, stylová, a co je nejdůležitější - praktická obuv. V nich si můžete nechat nohy odpočinout od klasických člunů a přitom zůstat stejně elegantní a ženský. Jsou kombinovány téměř v každém případě, a různé modely umožňuje i ty nejnáročnější fashionistas najít perfektní a jedinečný pár.

Popis

V tomto článku popisujeme hlavní trend současné sezóny - mokasíny na platformě. Jaké jsou tyto módní šatní skříně? Jaké jsou tyto boty makléři ze slavné Wall Street byli schopni vyhrát srdce milovníků stylové oblečení a dobýt moderní metropole? Jak je nosit a co kombinovat? A také se pokusíme pochopit všechny druhy stylů a modelů této obuvi.

Tak, mokasíny na platformě budou správně volat mokasíny, který doslovně znamená “boty pro mokasíny”. Ačkoli v současné době existuje tolik úprav a variant těchto bot, že takové jméno lze stěží považovat za jediné pravé.

Milovníci vděčí za svou popularitu módnímu domu Gucci, který z nich v polovině minulého století učinil svou vizitku, a poté se na nich obrátily i jiné světové značky.

Typy a kombinace

Moccasiny pro ženy na platformě od obvyklých mokasínů, mít byt jediný, být rozlišován přítomností tlusté podrážky, klínem paty nebo dokonce pata. Klín dává elegantnější vzhled. Tato obuv bude dokonale kombinována jak s obleky, tak s koktejlovými šaty. Masivní podešev však může být výborným doplňkem k obrazu ve sportovním stylu nebo ležérním stylu. Mokasíny na platformě, vyrobené v hrubém, těžkém stylu, jsou schopny zdůraznit eleganci, křehkost a ženskost tenkého kotníku a budou dokonale kombinovány s kraťasy a krátkými kalhotami.

Originální modely

Mokasíny na platformě, vyrobené v klasickém stylu, se liší od jednoduchých mokasínů pouze v tloušťce jejich podešví. Moderní trh je však přeplněn více originálními modely, jako jsou:

  • Mokasíny na platformě se šněrováním - nejoblíbenější model současné sezóny. V kombinaci s minisukně, džíny, vícevrstvým oblečením.
  • Pantofle Moccasins Tato bota má velmi šlechtický původ. V Británii se jednalo o pantofle ze sametu a zdobené heraldikou šlechtické rodiny jejich majitele. Dnes, tyto "pantofle" také stál na platformě a potopil do duše mnoha módy.
  • Podpatky mokasíny. Užijte si jejich pokračující popularitu a dobýt jejich styl a eleganci. Současně, takové mokasíny na platformě, jejichž fotografie jsou uvedeny níže, mohou mít patu nejsložitější formy, která jim také dává zvláštní eleganci a jedinečnost.
  • Mokasíny na podrážkách traktoru. A je to jen na první pohled zdánlivě hrubé a nepříjemné. Jsou schopni přidat chuť k vašemu obrazu a budou vypadat skvěle jak na slavnostní akci, tak na procházce s přáteli. Je to důležité! Takové mokasíny na platformě jsou nejvhodnější pro křehké dívky, zatímco majitelé více chutných forem by s nimi měli být opatrní, aby jejich obraz nebyl těžší.
  • Klínové mokasíny. Jsou vhodné zejména pro malé holčičky a jsou schopny dát svůj obraz maximální ženskosti a chytrosti. V kombinaci s téměř jakýmkoliv oblečením a nepostradatelnou věcí v dámském šatníku.

Odrůda

Mohutníci všech barev a odstínů, v různých povrchových úpravách a materiálech výkonu, pletených a tkaných, lakovaných a semišových, velkoryse zdobených hroty a korálky, vyrobených z pythonu a leopardí kůže, jako by zůstali v šatníku Hugh Hefner, jsou také velmi populární mezi hvězdnými módy.

Nyní víte, co jsou mokasíny na platformě, v článku je uvedena fotografie některých variant obuvi. Fenomén takové obrovské popularity je zcela pochopitelný - je to tak vzácná kombinace pohodlí a elegance. Loafers jsou volbou stylových a moderních žen. Nicméně, proč zbytečná slova, doplňte svůj šatník o několik variant takových bot a jen se přesvědčte sami!

arrow