Redakce Choice

Kožešiny z bobra. Recenze a tipy

Anonim

Ruské zimy - zvláštní období. Pohodlné počasí může kdykoli skončit a vydat se na cestu k těmto silným mrazům, blizardům a blizzardům. A dokonce i v tomto případě dostávají i ty nejodolnější ženy módy kožichy z šatníku.

Většina žen ze zvyku dostává výrobky z norek. Jsou dostatečně lehké a teplé. Někdy však třicetistupňový mráz dělá z krásných žen přemýšlení o správnosti jejich volby. V Rusku, pro období obzvláště chladných zim, kožešinové kabáty z bobra jsou stále populárnější. Recenze takových kožešinových výrobků jsou pouze pozitivní.

Toto zvířecí zvíře má jedinečný kožich. Perfektně ohřívá zvíře ve studené vodě a nepropouští chlad. Kromě toho, přírodní bobr odolné proti vlhkosti. Tato zimní věc je velmi teplá a vydrží vám dlouho. Za zmínku stojí také to, že kvalitní bobrové kožichy (hodnocení těchto výrobků trvají na této skutečnosti) nemohou být levné. Proto je nutné, abyste si mohli vybrat správnou věc, abyste nedostali upřímný falešný nekvalitní film.

Nepodléhejte provokacím ushlyh prodejců. Kvalitní kožich z přírodní bobr srsti nemůže být snadný. Neexistuje žádný takový speciální obvaz, který by změnil těžký teplý výrobek na beztížný závoj. Nadměrná snadnost bobr srsti srst (recenze doporučují věnovat zvláštní pozornost hmotnosti věci) by měl upozornit kupujícího okamžitě. Koneckonců, je to první signál, že srst je velmi špatná. Takový kožich se nebude zahřívat v silném mrazu kvůli řídkosti klků.

Nebuďte líní a zkontrolujte hustotu srsti. Pokud je to dost vzácné, pak máte před sebou něco málo kvalitního, což jednoznačně nestojí za peníze, o které se žádá. A tato skutečnost může ovlivnit nejen praktičnost srsti v provozu, ale i její vzhled. Dobrá srst bude tlustá, tlustá a lesklá.

Kolik je bobr srst, pokud je opravdu vynikající? Ve skutečnosti to bude stát téměř cenu skromné ​​norka mys. Krátký kožich stojí asi 50 tisíc rublů. Za dlouhý produkt budete muset zaplatit 70 000, nebo dokonce všech 80 000. Proč je to tak drahé? Vše díky jedinečným vlastnostem kožešin. Je velmi trvanlivý a neuvěřitelně teplý. Tento kabát vám tedy bude sloužit po velmi dlouhou dobu. Za kvalitní věc stojí za to zaplatit dobré peníze.

Bobr je také dobrý. Kožešina z podobné kožešiny bude o něco jednodušší a také nevypadá tak objemně. Současně se zachovala vlastnost, že se teplo udržuje i ve velmi chladném počasí. V tomto případě však existuje velké riziko, že se získá z padlého králíka, který pochází z notoricky známé Číny, padělek. A chránit se před falešným není snadné.

Nejlepší na světě jsou kožichy vyrobené z kožešiny kanadského bobra. Cena se velmi liší v závislosti na technologii zpracování a oblékání. K nákupu kožichů z bobrů (recenze jsou v této věci jednohlasné) je nutné pouze ve specializovaných prodejnách. A všemi prostředky udržujte šek, který je vydán při nákupu. Pokud se nakonec ukáže, že máte na rukou padělek, můžete podle tohoto dokumentu požadovat náhradu škody nebo výměnu za opravdu dobrou věc.

arrow