Redakce Choice

Tenisky "Nike" bílé - dámské a pánské. Recenze a fotky

Anonim

Tenisky "Nike" bílé se objevily na počátku 80. let. Jejich vstup na trh může být přirovnán k efektu silného výbuchu bomby, protože v té době nebyly žádné modely, které by se na dálku podobaly. Tehdy výrobce poprvé použil technologii Air, která dosud neztratila popularitu.

Lidé si tuto novinu oblíbili a začali ji zametat z obchodů. Od té doby uplynulo více než tři desetiletí, ale tato bota se stále těší nezměněným úspěchům mezi fanoušky sportovního stylu a módou ulic.

Pro koho jsou vhodné?

Tyto tenisky byly volány Air Force na počest letadel prezidenta Spojených států. Zpočátku byly určeny pro běh, ale v důsledku toho byly vytvořeny boty, které se dokonale hodí pro basketbal.

Díky jejich amortizaci jsou tenisky nejvhodnější pro vysoké skoky. A jejich masivní plochá podešev dokonale spolupracuje se zakrytím sportovního hřiště, zejména pokud je umístěna pod širým nebem.

Tyto boty jsou také ráda bruslařů a jen fashionistas, kteří sledují nové trendy a nenechte si ujít příležitost přidat dotek sportu na jejich image. Pohodlné, spolehlivé a odolné tenisky díky svému přehlednému designu vyhovují jakékoliv formě oblečení. Jsou perfektně kombinovány jak s džíny, tak i s krátkými kalhotami a sukní jakékoliv délky, i když jsou vyrobeny v přísném klasickém stylu.

Čisté a pohodlné

Nike tenisky pro ženy jsou bílé, navzdory jejich barvě, velmi obtížné barvit. Podle jejich majitelů je podešev snadno vyplavena ze všech nečistot a dlouhodobě udržuje jednotnou barvu.

Originální kůže, ze které jsou vyrobeny originální modely, umožňuje, aby nohy dýchaly iv nejsilnějším teple. Měkká a příjemná na dotek netlačí a netírá se, vytváří přitom neměnný pocit pohodlí a bezpečnosti.

Černé a bílé tenisky Nike, stejně jako červené, modré, stříbrné a dokonce i khaki - to vše jsou nové varianty klasického bílého modelu, vydané v 80. letech. Společnost pravidelně aktualizuje svou sestavu Air Force a nepřestává potěšit fanoušky těchto bot s novinkami. Tyto tenisky jsou velmi populární mezi mladými lidmi.

Druhý příchod

Daleko od poslední role ve formování "bojů" na módním podstavci hrála láska mnoha popových hvězd a slavných basketbalových hráčů. Například rapper Jay-Zi strávil celé koncertní turné v nich. Padesát svatých a jiných hvězd se také často objevuje na veřejnosti v takových teniskách.

V polovině 90. let byl model znovu vydán. Vzhled a způsob výroby bot se ve skutečnosti nezměnily, objevily se pouze další barvy. Od té doby do dnešních tenisek Nike přinášejí bělošníci společnosti zisk ve výši několika miliard dolarů a mnoho potěšení jejich majitelům, kteří o nich pravidelně nechávají chvályhodné recenze.

Vždy nahoře

Navzdory tomu, že historie této obuvi má více než tucet let, za kterou se její design sotva změnil, přináší výrobci trvale vysoké tržby a dokonce i v žebříčku deseti nejoblíbenějších "nikes" v celé historii značky.

Legendární “síly” jsou nižší v diskuzi o mezinárodních fórech, kromě pro košíkovou “Jordans”. Svět doslova objal epidemii Nike.

Co stojí za to, že velké klenotnické domy vyrábějí miniaturní kopie této boty z čistého zlata a platiny! A lidé po celé planetě se neustále chlubí přáteli s exkluzivními modely vyrobenými ve vzácných barvách, které neustále zveřejňují na svých stránkách na sociálních sítích.

Moderní retro

Je těžké vysvětlit, proč se bílé tenisky Nike, jejichž fotografie můžete vidět v článku, proměnily v tak rozsáhlý fenomén modernosti. Faktem však zůstává: jejich popularita spočívá přinejmenším na jedinečném designu a pohodlí, které lidé cítí, když v nich chodí.

Jakýkoliv kupující, při pohledu na tyto boty, si všimne dotek stylu "staré školy" a dotek retro sportu. Laconic linky, absence složitých vzorů a barevných schémat, jednoduchý materiál a šití - to vše naznačuje, že model je docela starý.

V podrobnější studii lidé věnují pozornost tlusté jednodílné podešvi, která pokrývá horní část masivním kusem kůže, tradičním šněrováním a velkou hmotností.

V akci

Pánské bílé tenisky "Nike" jsou opravdu velmi těžké. Jejich majitelé tvrdí, že poté, co na ně položili boty, je na nohou obrovská zátěž. Dostane se dojem, že někdo visel na nohou malé činky. Podle majitelů, Forsy jsou skvělé pro hraní basketbalu. Jsou dobře zachované, i když jsou pravidelně používány v pouličním tréninku.

Tenisky "Nike" bílé mají příjemnou vnitřní vrstvu, tkanina ve skutečnosti netrhá nohy ani v prvních ponožkách. Tento efekt byl dosažen výrobcem díky tomu, že spoje minimalizoval a uspořádal na místech, která nejsou v kontaktu s nohou.

Nevýhody

Mezi nedostatky si lidé všimnou skutečnosti, že když jste tyto boty poprvé nasadili, ponožky jsou velmi špinavé. Podle nich je tento mínus typický pro starší modely, ale v nových verzích nebyl eliminován.

Majitelé "Fors", kteří mají širokou nohu, si stěžují na nedostatek pohodlí modelu. Tvrdí, že kvůli ztvrdnutí přední části tenisky s dodatečným pruhem kůže jsou špatně ohnuté a vytvářejí nepohodlí pro nohu.

Podle nich tyto pocity neprojdou s časem, ale jen zesílí. Lidé s úzkou nohou se tomuto problému nevyskytují a nevnímají žádné obtíže tohoto druhu.

Nike tenisky bílá má další nevýhodu - velmi měkké znehodnocení. Zpravidla, pokud je příliš slabý, sportovci pociťují mírnou bolest v oblasti dolních končetin. Lidé, kteří mají tyto tenisky, si stěžují na nepohodlí po celé délce nohou a dokonce i ze spodní části zad.

Fixace a odpisy

Nike tenisky vysoké bílé jsou dobře upevněny na noze díky speciálním doplňkovým popruhům. Oblast kotníku je také bezpečně držena v nich díky značnému množství polstrování a stylové otevřené krajky ve stylu osmdesátých let. Většina jmen takových modelů má slovo "medium", i když ve skutečnosti patří do kategorie vysokých tenisek.

Silná podešev tohoto modelu je spolehlivou platformou pro skákání a přistání. Je však stále nutné být opatrný, protože jeho ostré rohy, můžete poškodit kotník, pokud jste ostře naklonit na stranu.

Podešev také snižuje pocit soudu. Obránci basketbalu, kteří často dělají dýky pod kruhem soupeře a potřebují plně spolupracovat s pokrytím země, negativně reagují na tuto funkci.

Tento aspekt však lze spíše připsat výhodám než nevýhodám, protože poskytuje maximální úroveň přilnavosti podešve k povrchu ulice. Ale s poučením v hale v těchto botách mohou být problémy kvůli zvláštnostem kontaktu podešve s podlahou.

Tenisky "Nike" bílé ženy - sen každé módy, který si nenechá ujít příležitost doplnit svůj šatník o oblíbené věci. Poté, co se stali před více než třiceti lety hlavním proudem, jsou, stejně jako dříve, smeteni mladými lidmi z regálů od sezóny k sezóně.

arrow