Redakce Choice

Módní náušnice pro celé ucho: vlastnosti, historie, pravidla výběru

Anonim

Tento módní doplněk jste již jistě viděli na stránkách lesku nebo v přenosu života hvězd. Neobvyklý masivní náušnice, které zdobí nejen lalok, ale také část ušního boltce, už nejsou zázrakem. Toto příslušenství se nazývá neobvyklé slovo „manžeta“ a dnes se podrobně podíváme na to, jak se náušnice objevily, jaké funkce toto příslušenství má a jak jej správně nosit.

Módní trendy

Dnes, klenotníci vyvíjejí hodně neobvyklých šperků. Přednosti velkolepých oboustranných náušnic již mnozí ocenili. Horolezci se také zamilovali do módních mongerů - žabek, jejichž ozdobná část ne visí z ušního lalůčku, ale nachází se na ušním boltci. Mimochodem, jsou velmi podobné manžety.

Když se poprvé podíváte na manžetu a pokusíte se zjistit, kde by se taková dekorace mohla objevit, myšlenky o Indii s největší pravděpodobností přijdou na mysl. Že je považována za místo narození takových ozdob. Manžety od nepaměti jsou nepostradatelným doplňkem nevěsty. Dlouho byly tyto šperky mimo jejich historickou vlast, ale ve dvacátém století bylo toto příslušenství rozšířeno téměř po celém světě. Je pravda, že se nikdy nedostal na sovětské pódium, takže dnes můžeme tvrdit, že v naší oblasti jsou všechny náušnice nové a neporušené téma.

Rostoucí popularita

Náušnice po celém uchu dnes ve velkých množstvích vyráběných v Číně. Podnikatelé nebeské říše vždy rychle reagovali na rostoucí poptávku. Dračí manžety a hadi jsou díky své velkolepé konstrukci a relativně nízké ceně velmi populární již mnoho let.

Mám zájem o neobvyklé náušnice a renomované klenotníky. Na prodej najdete manžety z drahých kovů, zdobené drahými kameny.

Punčové manžety

Máte-li rádi manžety a vyberete si podobné příslušenství pro sebe, zvažte vlastnosti různých druhů manžety. Ti, kteří mají propíchnuté uši, je snazší zvednout příslušenství. Manžety lze dokonce použít jako náušnice pro propíchnutí uší. Celé tajemství je v karafiátu, který se nachází na spodní ploše dekorace. Vkládá se do defektu, díky čemuž se manžeta drží v uchu silnější.

Pokud není nutný defekt

Vzali jsme v úvahu výrobce příslušenství a zájmy těch módy, kteří z nějakého důvodu nechtějí proniknout do uší. Některé manžety jsou dodávány s malými „krabi“, které obepínají chrupavku ucha a nedovolují, aby se dekorace uklouzla. Takové příslušenství ozdobí vaše neproniknuté pravé nebo levé ucho. Náušnice se budou držet poměrně pevně, ale je těžké nosit tyto šperky po dlouhou dobu - vaše ucho se unavuje z „krabů“.

Minimalistické tradice

V širším smyslu slovo „manžeta“ obvykle znamená velkou nepárovou výzdobu, která se rozprostírá až po celou ušnici. Ale jsou tam velmi malé šperky, ne více než jeden centimetr. Také se nazývají manžety. Můžete je připevnit ke straně ucha a horní části a laloku. Krásné ucho bude vypadat jako tento náušnice v člověku. Kluci si již tyto doplňky vážili a často je používají.

Ne každý má rád tunely a dokonce i obvyklé defekty pro náušnice. Proto je malá manžeta bez defektu důležitá pro ty, kteří milují všechno neobvyklé, ale nechtějí perforovat své vlastní tělo.

Kovy

Náušnice pro všechny uši dnes jsou vyrobeny z různých materiálů. Většina výrobků na trhu je vyrobena ze slitin šperků, malovaných v barvách mosazi, mědi a bronzu. Stříbrné a zlaté šperky nejsou tak vzácné. Například manžety jsou prezentovány v nových kolekcích Roberta Cavalliho a Rodarteho.

Jak si vybrat velikost

Při nákupu manžety, zkuste dát přednost těm obchodům, které mají kování. Většina šperků na trhu je vyrobena v Číně. Není žádným tajemstvím, že čínské ženy jsou velmi křehké ženy, takže to, co je pro ně vhodné pro zákazníky z jiných zemí, může být příliš malé. Podivná manžeta nepřinese radost, ucho se bude pneumatikovat.

Hvězdy Uši Cuffs

Myslíte si, že toto příslušenství je vhodné pouze pro vzpurné teenagery? A ne. Manžety si vybraly i celebrity. Například, Emma Watsonová, jehož ucho je zdobené zlatými manžetami s diamanty od Repossi, více než jednou narazil na objektivy fotoaparátů.

Tam jsou také další obdivovatelé tohoto příslušenství: Alice Keese, Halle Berry, Natalia Ionova, Pink, Linda Evangelista, Cate Blanchett.

Tipy pro stylisty: jak a jak můžete

Pokud se vám podařilo najít nejvhodnější ze všech různých šperků, přemýšlet o všech detailech obrazu. Manžeta je světlý doplněk, který, pokud se použije šikovně, dá zvýraznění vašemu stylu. Ale pokud s ním budete negramotně jednat, bude vypadat vulgárně a bez chuti. Například, pokud máte takové náušnice v levém uchu, pak v pravém by neměly být žádné šperky vůbec, nebo lakonické, diskrétní náušnice, které budou dokonale kombinovány s manžetou.

Někteří návrháři vyvíjejí sady šperků, ve kterých jsou zastoupeny 2-3 položky. Například to může být velká manžeta s přívěsky a malá náušnice na druhém uchu ve stejném stylu.

Neměli byste nosit manžetu s náhrdelníkem nebo zářivým náhrdelníkem. Impozantní příslušenství bude dostačující pro výrazný obraz. Doplňte ho tenkým řetízkem bez přívěsku, náramkem nebo párem stylových prstenů. Pamatujte: všechny kovové šperky musí být stejné barvy.

arrow