Redakce Choice

Stříbrný náramek - dědictví času

Anonim

Elegantní dekorace - náramek na ruce zlata nebo stříbra - zdůrazňuje krásu ženského i mužského zápěstí. Toto příslušenství je ozdoba, kterou pravděpodobně nosili lovci mamutů. Náramky jsou archeologové ve vrstvách vykopávek před tisíci lety. Nosili je ženy starověkého Babylonu a Asýrie, Hellasu a Říma. Nebyli cizinci, byli Slované. Vyrobeny ze stříbra nebo zlata, nosily je slovanské ženy vznešeného původu. Tyto dekorace dosud neztratily svou popularitu. A indické ženy s nimi zdobí nejen paže, ale i nohy. Stříbrný náramek je nyní na svém vrcholu popularity.

Moderní náramky

Klenotnictví, včetně internetových obchodů, nabízí velký výběr těchto doplňků ve zlatě a stříbře. Náramek se může nosit jako samostatná dekorace a je součástí soupravy, která vypadá mnohem pevněji. Krásný drahý náramek dodá každému oděvu půvab a šik, ať už se jedná o večerní šaty nebo oblek. Tyto doplňky ze stříbra a vykládané perlou jsou velmi žádané. Stříbrný náramek s perlou dodá obraz ženy sofistikovanosti a milosti. Může být vyrobena technikou zčernání a zlacení. Černění mu dodává vzhled starého šperku a činí reliéf výraznějším a díky zlacení se stává luxusní.

Stříbrný náramek může mít vložky různých drahokamů: topaz, safír, rubíny, smaragdy a mnoho dalších. Forma tohoto ornamentu je různorodá. Toto může být prsten, otevřený prsten, řetěz, paleta tkaní - “byzantský”, “Bismarck”, “dvojitý kosočtverec” a jiné druhy. Obvykle je toto příslušenství vyrobené ve formě řetězu nenákladné.

Tyto šperky ze stříbra a perel vypadají velmi ušlechtilé. Stříbrný náramek s vložkami z kubických zirkonů bude vhodný pro všechny šaty. Velmi tenké stříbrné náramky, které jsou řetězy, mohou stát jen asi 500 rublů. Jejich náklady, ale vykládané drahými kameny, zvyšuje: od 3 do 4 tisíc rublů. Dále, v závislosti na hmotnosti stříbra, stylu prováděných prací a ceně vložek z drahých kamenů, může být cena velmi odlišná.

Pánské šperky

Pánský stříbrný náramek získal v posledních letech popularitu. Je nutné zvolit správný tvar a design, pokud bude použit ve spojení s jinými dekoracemi. Tyto doplňky pro muže od japonských klenotníků jsou velmi krásné. Využívá vysoký stříbrný 925. vzorek. Každé takové příslušenství, které je výhradním autorským dílem, je doplněno certifikátem. Jsou vyráběny v podobě draků, oblíbeného orientálního motivu. Je třeba poznamenat, vysoce kvalitní snímky draků. Existují také evropské motivy v podobě gotické lilie nebo lví hlavy, keltský kříž. Všechny snímky jsou zhotoveny na nejvyšší úrovni. Některé z nich jsou zdobeny vložkami z drahých kamenů. Kolik stojí vysoce kvalitní stříbrný náramek vyrobený japonským mistrem? Jeho cena je obvykle o něco více než 500 dolarů.

arrow