Redakce Choice

Jak si vybrat módní pánské džíny? 28 velikost je to, co na ruském měřítku?

Anonim

Správně vybrané pánské džíny by měly dobře sedět na postavě, nebránit pohybu a nesklouznout, když potřebujete sednout nebo se opřít. Kromě toho by měly být snadno zip nebo tlačítka.

Tajemství výběru džíny

Pro nákup vhodného modelu musíte nejprve odpovědět na otázky: jaký druh džíny potřebujete, velikost 28 je to, co ruská stupnice je. K tomu budete muset věnovat pozornost několika důležitým bodům:

  • při nošení jsou džíny nataženy na jednu až dvě velikosti a po prvním mytí se vrátí do původního vzhledu;
  • moderní džínové výrobky obecně nemění délku;
  • hodnota měření stehenního objemu je hodnota rozdělená na polovinu;
  • Velikost džíny může být označena písmeny a číslicemi, pouze písmeny nebo čísly.

Překládáme do ruských norem

Navíc velikost ruské mřížky je centimetrová hodnota, evropská a americká - palec (mimochodem, 1 palec je 2, 54 cm). Držení těchto informací je dostačující k nalezení správných džíny. „Velikost 28 je to, co budeme v souladu s našimi standardy?“ - kupující často žádají prodejce-konzultanty. Aby bylo možné správně vypočítat korespondenci mezi nimi, je možné přidat 16 cm na velikost v palcích, pak dostanete orientační výsledek, který bude blízký domácímu označení.

Co je za čísly na štítku?

Typicky, velikost pánských džíny je označena 2 číslicemi v podmínkách zlomku, tito jsou obvod obvodu a výška, oni jsou W (šířka pásu - pas, například, W33) a L (délka nohy - délka, například L34). Konečné rozměry hotových výrobků různých značek se mohou i přes stejné označení značně lišit. Proto je velmi důležité přesně měřit své vlastní parametry, abyste si mohli koupit pohodlné džíny. „Velikost 28 je jaká velikost je v pase?“ - někdy se zajímají i zástupci silnějšího pohlaví.

Pánské džíny budou správně přizpůsobeny šířce pásu, pokud upevňovací prvek zapadne na 2 prsty. Je třeba vzít v úvahu další důležitou jednotku - výšku přistání (vzestupu), na které do značné míry závisí pohodlí džíny v ponožkách. Pokud je nízká, horní okraj bude výrazně posunut na linii stehen, pokud je vysoká - na úrovni pupku.

Přistání odpovídá vzdálenosti od rozkroku a okraje pásu od vrcholu, zatímco jeho výška vpředu a vzadu se liší. Předpokládá se, že průměrné přistání je nejpohodlnější: pro džíny velikost 28/34 je v rozmezí 24-26 cm.

Jak se ujistit, že vám džíny sedí?

Když jsou džíny správně zvoleny na délku, nezdají se krátké a nedotýkají se podlahy. Ideální modely by měly dosáhnout středu paty boty, ale nespadají pod horní okraj paty. Je nutné se podívat na ohyb, který se objevuje na přední straně v místě kontaktu nohou s botami: měl by být malý, sotva znatelný záhyb. Samozřejmě, hodně záleží na vašich preferencích, ale příliš dlouhé džíny se nepohodlně nosí.

Při výběru pánských džíny záleží na šířce nohy (otevírání nohou), která si z nějakého důvodu myslí, že mnoho lidí myslí na poslední. Tento parametr je závislý na stylu. U produktů s úzkým zúžením je průměr podél spodní linie výrazně menší než na úrovni kolen. Nejčastěji se tato možnost nachází v módních modelech mládeže a drtivá většina z nich jsou džíny velikosti 28/32. V rovných modelech je šířka nohavic stejná ve spodním řádku a kolenní linii.

Pochopitelně, získání džínů mužů - úkol je poměrně jednoduchý, i když to vyžaduje pozornost a úsilí. Stačí se zaměřit na skutečná měření uvedená v popisu konkrétního produktu, pak si můžete vybrat správné džíny pro sebe. Velikost 28 je to, o co se mnoho zajímá. Vím, že s velkou pravděpodobností bude vyhovovat vysokým a štíhlým mužům. Mějte na paměti, že jakákoli rozměrová mřížka je pouze informativní a je pouze vodítkem pro nákup konkrétního modelu.

arrow