Redakce Choice

Co se nosí v zimě tak, aby bylo teplé, pohodlné a krásné?

Anonim

Při pohledu na módu, moderní a zároveň pocit pohodlí a zdraví - to jsou základní principy, které by měly řídit výběr toho, co se má v zimě nosit. Dříve, symbol prestiže byl v každém případě norkový kabát, a dlouhé kabáty byly ideální pro drsné ruské klima, ale nyní, zejména v teplém a drsném lednovém počasí, existuje mnohem více možností.

Chcete vědět, co se nosí v zimě, že se cítíte pohodlně? Nejdříve použijte zdravý rozum. Pokud řídíte auto, dlouhá srst nebo zimní kabát na špičce bude nepohodlné. V tomto případě vhodnější kožešinová vesta, nosí na lehké bundě. Pokud se ale pohybujete po městě hlavně veřejnou dopravou, je lepší z praktických důvodů se vzdát dlouhých drahých oděvů. Vzpomeňte si, jak se na podlaze a schodech autobusů a trolejbusů hromadí bahno a sůl smíšené se sněhem. Je lepší nosit teplé kalhoty z materiálů, které lze snadno prát. Ano, a kožené boty v podmínkách moderních ruských měst je doporučeno, aby se ujistil, že k ochraně speciálních sloučenin.

Co s sebou v zimě nosit, jak si vybrat boty a oblečení? Opět platí, že váš poradce by měl být především zdravý rozum a pohodlí. Pro sportovní oděvy nejsou vhodné vůbec, například boty s vysokými podpatky. Navíc, v ledových podmínkách, takové boty jsou prostě nebezpečné. Proto je nejlepší zvolit boty nebo izolované boty na stabilní protiskluzovou podrážku. Kovové nebo plastové kohouty nahrazují gumu. Výška vrcholů záleží na tom, zda dáváte přednost kalhotám nebo těsným legám nebo volné šířce, ať si vyberete sukně nebo džíny. Co nosit se v zimě, aby se zdravě? Máte-li rádi těsné štíhlé kalhoty nebo legíny (legíny), vyzvedněte si dlouhou bundu nebo šaty na svetr. Je důležité, aby byly pokryty dolní části zad a zranitelné podchlazení ženských orgánů. Všechny druhy mini a low-pas modely nechat na teplejší dobu roku.

Při volbě toho, co se nosí se zimou, je důležité respektovat proporce siluety.
Na sukně "na podlahu", naopak, vhodné úzké krátké kožichy, kabáty nebo kabáty. Pokud je horní část rozšířena (např. Lichoběžníková silueta), pak by mělo být "dno" rovné. Mnoho žen neví, co si obléknout v zimě. Vše záleží na modelu, tkanině a stylu. Pletené šaty, dlouhé i krátké, způsobují nejméně problémů, jsou perfektně kombinovány s svetry, bundami, halenkami, vysokými botami a polo boty. Pokud to dovolí teplota, můžete nosit model s krátkými rukávy a zvolit vhodnou vlněnou halenku nebo prolamovaný můstek. Ale s tím, co nosit džíny v zimě, snad každý ví. Úzké modely, "cigarety", jako by byly vytvořeny, aby je spojily s botami nebo jen boty s vysokými vrcholy. Zvedněte pro ně neutrální košili nebo rolák a skvělý outfit je připraven pro kancelář i volný čas.

Nejtěžší je přemýšlet o tom, co na sobě má zimu. Na kožichy z ovčí kůže a norek se hodí buď kožešiny nebo kožené čepice, nebo šály "v lidovém stylu, " například Orenburg dolů nebo Pavlovoposad. S bundami nejlépe vypadající pletené skromné ​​klobouky nebo barety. Pro kabát s kožešinovým límcem je však lepší zvolit měkký klobouk, který odpovídá textuře. Módní šály, trubky nebo klobouky jsou v zásadě vhodné pro jakýkoliv styl a veškeré svrchní oděvy. I když je vhodnější je kombinovat s krátkými kabáty a volnými ležérními bundami.

arrow