Redakce Choice

Jako kůže: typy, klady a zápory, foto

Anonim

Jeden z nejoblíbenějších návrhářů materiálů a módních návrhářů - jako. Je nemožné nemilovat předměty z dětské kůže. Koneckonců se vyznačují zvláštní elegancí, jemností, něhou, šarmem zvláštního závěsu.

Jako co

Odkud je zvíře? Recept na takové kouzelné ošetření pleti, které se narodily děti, vynalezl už dávno, pravděpodobně středomořské koželuhy. Kůže, vyrobená za pomoci speciálního „těsta“, která zahrnovala kamenec, vejce, mouku, živočišný tuk, byla cenově dostupná pouze těm nejbohatším lidem. Postupem času, s cílem dělat rád, začali používat kůži novorozených jehňat.

Když se Evropané dozvěděli tajemství dětské kůže a toho, z čeho jsou zvířata vyrobena, zvládli její výrobu. Zpočátku to byli trendy - Francouzi a brzy po nich mistři zbytku Evropy.

Výrobky z nejjemnější kůže, jejíž dokonale lesklý povrch se třpytily, se staly skutečnou hodnotou pro fashionisty a fashionisty. Materiál byl zpočátku používán pouze pro šití tak důležitého a nepostradatelného atributu jako rukavice.

Typy dětské kůže: moderní zpracování

Moderní mistři samozřejmě používají některé triky koželuhů předchozích generací, ale dnes se technologie léčby kůže jehňat a kozlíků hodně změnila. To diktuje čas, úspěchy chemického průmyslu, požadavky módy, jeho vývojáře a výrobce kožených výrobků.

Dnes je dětská kůže reprezentována několika typy:

  • Opalování hliníku (soli hliníku) může poskytnout zvláštní měkkost. Ukazuje se lehké, měkké a velmi hladké.
  • Chromové opalování (chrom-tuk, minerální prvky) přispívá k pružnosti pokožky.
  • Zirkoniové opalování (založené na alkalické sloučenině krystalů) umožňuje získat velmi lehkou, dokonce bílou kůži nejvyšší kvality elasticity.

Opálená kůže je vysoce kvalitní materiál. A docela drahé.

Výhody a nevýhody

Bez nadsázky je důstojnost takové kůže dlouho obdivována dodnes. To je:

  • Krása a elegance věcí.
  • Komfort měkkého materiálu, příjemný na dotek.
  • Schopnost maximalizovat přizpůsobení tělu, zdůrazňující jeho křivky.
  • Pružnost, která vám umožní uvolnit falešnou představivost designéra.

Snad nejvýznamnější z mínusů je mramorování výrobků z dětské kůže a složitost jejich čištění.

Druhý vážný negativní - opačná strana hlavní důstojnosti. Husky jsou velmi tenké, a proto dobré hlavně pro použití při výrobě rukavic, zřídka se používají při výrobě obuvi a doplňků.

Kožené zboží

Ihned je třeba poznamenat, že pláštěnky, kabáty, štoly, vesty a bundy z dětské kůže nejsou zcela praktické. Spíše slouží jako příslušenství, než hlavní svrchní oděv. Lickey kůže se bojí vody (kvůli speciálnímu způsobu opalování). Mokrý, ztrácí svůj vzhled a po sušení hrudky.

Takové věci se zpravidla kupují, jak se říká, „na cestě ven“. Elegantní a velmi pohodlné, nelze je použít pro každodenní nošení. Navíc se velmi snadno roztrhne velmi tenká kůže.

Svrchní oděvy a kalhoty, s přihlédnutím ke speciální pružnosti pleti husky, budou vytaženy na lokty, kolena a na jiných místech, pokud v něm sedíte a aktivně se pohybujete.

Velmi krásné a příjemné na dotek jsou vyrobeny z dětských kožených kabelek a spojek. Ženy módy s radostí nosí luxusní pásy z husky a bijouxu.

Stručně řečeno, dětská kůže může být použita při výrobě jakéhokoliv oblečení a obuvi. Ale musíte s ní zacházet velmi opatrně. A neměla by to být věc každodenního nošení.

Rukavice Husky

Dětské kožené rukavice jsou nejoblíbenější a nejobvyklejší produkty. Ano, s velkým příběhem. Je třeba poznamenat, že dnes toto příslušenství není o nic méně populární než před několika staletími. Jediný rozdíl je v tom, že je přístupnější. Cena chlupatých rukavic ještě není příliš nízká, ale je možné, že je demokratická.

Módní domy, návrháři a masoví výrobci nabízejí ženám a mužům, kteří mají rádi rukavice v takové rozmanitosti, že je někdy obtížné vybrat si jednu nebo druhou.

Především je třeba poznamenat, že moderní dětské kožené rukavice nejsou nutně oděvem na podzim nebo na jaře. Vůbec ne! Dnes vyrobeny izolované dětské rukavice. Nosí se kabáty a kožichy. S ohledem na moderní módu na oříznutých rukávech svrchního oděvu, můžete vyzvednout rukavice z husky s zahřátou podšívkou jakékoliv délky.

Vlastnosti materiálu diktují nošení takových výrobků, především jako velmi elegantní příslušenství. Nejkrásnější bílé kožené rukavice jsou velmi oblíbené u nevěst. To je opravdu velmi krásný doplněk k romantickému obrazu.

Divadelní, koncertní, oficiální oblečení také vždy zdobí takové tenké rukavice. A nyní produkují různé barvy a styly. Pro šaty s nízkým řezem a rukavice s krátkým rukávem se dobře hodí k loktům a výše.

Obchod také nabízí modely husky rukavic pro mladé lidi, které pomohou vytvořit moderní obraz a styl v kombinaci s džíny, "bundy", sportovní obuv.

Laika pleť: péče

V jasných barvách je to samozřejmě velmi účinné, ale je velmi obtížné je nosit a udržovat. Nejmenší skvrna na bílé kůži se může proměnit v problém. Proto se ve zvláštních případech obvykle nosí rukavice a další výrobky z takového materiálu. Pro každodenní nošení je praktičtější zvolit si podobu tmavších tónů.

Při prvním použití rukavic z barvené kůže je můžete zevnitř probudit z mastku s práškem, který po chvilce musíte vytřást. To pomůže zabránit přechodu barvy na ruce. V každém případě může jít jen na samém začátku ponožek.

Pokud je kožené zboží namočeno, nesmí být nikdy sušeno v blízkosti topných přístrojů, kamen a mikrovln. Vyschnou a zhorší se. Věci musí být setřeny do sucha, narovnány a rozprostřeny, aby se vysušily při normální pokojové teplotě. Pak se snadno otřete glycerinem nebo ricinovým olejem (čistá hmota).

V žádném případě ne experimentovat a nesledujte tipy na čištění husky s benzínem, petrolejem, alkoholem. Tenkou kůži můžete setřít směsí mléka a terpentýnu. Měli byste se nejprve pokusit o nenápadný kus zevnitř.

Pokud opravdu potřebujete pohladit kožený výrobek, mělo by být také provedeno s opatrností. Není to horké železo, přes tkaninu a naruby.

Jak udržet věci od rád

Žádné kožené předměty, včetně dětské kůže, nelze skladovat v mimosezóně v polyethylenu. Nedostatek přístupu vzduchu v takovém balíčku je velmi špatný pro přírodní kůži, která musí „dýchat“. Věci musí být uloženy v tmavých skříních, v obalech nebo baleních z přírodních tkanin (chintz, ložní prádlo). Bundy a jiné oblečení musí být zavěšeny na širokých ramínkách tak, aby se nedeformovaly.

arrow