Redakce Choice

Božská krása, nebo šaty v řeckém stylu

Anonim

Lehké, plynulé šaty v řeckém stylu pevně obsadily vedoucí pozici v moderní módě. Žena oblečená ve vícevrstvých řeckých šatech se promění v bohyni. Klasické motivy starověkého Řecka sdělují to nejlepší, co lze vyjádřit v oděvu - romantice, něhy, smyslnosti. Proto jsou v průběhu let aktivně využívány nejznámějšími designéry a nikdy nepřestávají líbit a vzrušovat.

Šaty v řeckém stylu jsou šité z vzdušných beztížných tkanin, které vytvářejí mimořádnou lehkost.

Průhledné tkaniny se vzájemně překrývají a vytvářejí vícevrstvé tekoucí závěsy. Bohatý obraz doplňují luxusní řemeny, které svírají postavu pod prsou.

Pro řecké šaty je třeba zvolit pastelové barvy a nejčastěji jsou bílé.

Hlavní rysy, které mají šaty v řeckém stylu jsou rovné drop-down střih, vizuálně prodlužující postava, V-tvarovaný výstřih, vytváří důraz na hrudi, a vysoký pas.

Jedná se o klasický obraz, ve kterém je vyjádřena veškerá plnost ženské smyslnosti, křehkosti a tajemství.

Moderní móda však vyžaduje změny. Proto se dnes můžete setkat a krátké šaty v řeckém stylu. Délka těchto šatů je těsně nad kolenem. To je volnější volba, ne tak pompézní jako dlouhé řecké šaty.

Tuto možnost lze bezpečně umístit na procházku nebo na film, zatímco dlouhý styl vyžaduje slavnostní příležitost. Kromě toho existují varianty řeckých šatů, ve kterých je jedno rameno otevřené, stejně jako v hrudi.

Šaty v řeckém stylu se hodí pro dámy jakékoliv stavby. Hodí se dokonale na libovolnou postavu. Tento styl příznivě zdůrazňuje pas a zakrývá boky a prsa. Pokud někde je nedostatek objemu, pak jemný záhyby to nahradí.

S pomocí sukně, můžete skrýt hrudník, pokud to nevypadá výhodné. Naopak, když se něco ukazuje, řecké šaty se zvednou s otevřeným výstřihem.

Štíhlé nohy jsou důležité pouze v případě krátkých řeckých šatů. Široký pás pod prsy vizuálně zvyšuje délku nohou, činí postavu přiměřenou a vyváženou. Možná je to tajemství krásy řeckých bohyní.

Pro klasické šaty v řeckém stylu se doporučuje nosit sandály "gladiátoři" s mnoha tenkými strunami, popruhy. Ale boty bez podpatků jsou také docela vhodné. Samozřejmě, večerní šaty v řeckém stylu by měly být nošeny pouze s vysokým podpatkem. Hlavní věc je, že boty na takové šaty by měly být lehké a pohodlné, aby se chodit těžké a těžké. V opačném případě významně utrpí účinek vzdušných bezesných šatů.

Nasazení na řecké šaty, můžete sbírat vlasy v tradiční řecký účes: jsou shromažďovány v zadní části hlavy v konvici s přímým rozdělením. Hlava může být svázaná stuhou. Můžete nechat vlasy volné.

Přirozenost a lehkost - první podmínky líčení. Měli byste používat pastelové odstíny a malé lícní kosti.

Tento obrázek je doplněn odpovídajícím doplňkem: náramky z malých kamenů, mušlí, perel nebo velkých náramků. Pro večerní šaty potřebujete lehce přehozené tašku spojky.

Na chladných večerech je k záchodě připevněn dlouhý plášť. Ona je přehozena přes rameno a upevněna brožem. Místo toho můžete použít šál nebo ukradený.

arrow