Redakce Choice

Typ obrázku "hruška": rysy kreslení oblečení

Anonim

Úzká ramena, malá prsa, osika pas a svěží boky - to je to, co typ hrušky vypadá, což Jennifer Lopez, Mischa Barton a Beyonce se mohou pochlubit. A aby vytvořili jejich nádherný obraz, používají malé triky, které lze s jistotou říci všem majitelům takové siluety.

Typ obrázku "hruška" - základ obrázku

Nejvýraznějšími rysy tohoto typu ženské siluety jsou nepochybně svěží boky, šikmé nebo úzké ramena a vosí pas. Je to dovedně umístění akcenty na ně, můžete vytvořit krásný svůdný obraz.

Pravidlo číslo 1 . Klasický obchodní styl - "Bílý top, černé dno". Oblečení pro postavu "hruška" podléhá tomuto doporučení pouze v případě, že souprava je tvořena alespoň dvěma věcmi, jako je například vrch a sukně. Pokud žena dává jí přednost šaty nebo tak populární kombinézu, pak by paleta barev měla být výhradně v tmavých odstínech.

Pravidlo číslo 2 . Rovnováhy mezi horní a dolní částí kompozice se dosahuje vizuálním vzestupem v linii ramen. Tam je velká paleta verzí latter: zvláštní tvar výřezu (čtverec nebo loď), prodloužená linka ramene v bundě, a speciální formy pro vložení rukávu do ramenního průlezu (baterka nebo “husarské nárameníky”).

Pravidlo číslo 3 . Kompetentní prostorová výzdoba nahoře a nedostatek ozdob na dně soupravy. Jinými slovy, dáma, která má typ „hruškové“ postavy, je prostě povinna zdůraznit hrudník závěsy, masivními límci, stylizovaným jabotem, náplastnými kapsami. Spodní část, např. Kalhoty nebo sukně, by však měla být přidělena pouze kvůli řezu a tkanině, ale ne pomocí výrazných dekorativních prvků.

Právě tato tři pravidla tvoří konstrukci správného šatníku.

Typ obrázku "hruška" - oblečení a možnosti pro jeho kombinování

Bez ohledu na to, co říkají, ale šaty jsou nejvíce ženský prvek šatníku. Ale vybrat si to správně není snadný úkol. Pro "hrušky" by měly být vybrány pouze non-styly, ve kterých designér umístil akcenty na úrovni trupu, hrudníku a ramen. Složité řezy, objemné rukávy, holá ramena, zahalení na úrovni hrudníku může být vše v hruškových šatech. Lem je však doporučeno šít rovně v podobě lichoběžníkového nebo lehkého plisování.

Kalhoty, včetně džíny. Jejich ideální podobu lze považovat za ty, které mají mírnou světlici od kolena nebo rovnou. U takových modelů bude noha vizuálně získávat ideální tvar a boky nebudou silně vystupovat na pozadí telat.

Blůzy a bundy. Všechny by měly mít dobře definovanou linii ramen. To lze provést výřezem ve tvaru písmene „V“, lodi, čtverce nebo pomocí ramenních vycpávek. Kromě toho je žádoucí, aby se styl takového oděvu vyznačoval zřetelně akcenty v úrovni pasu: popruhy, skryté pružiny.

Nejlepší styly sukní pro tento typ postavy jsou lichoběžníkové, tužkové sukně, s volánky a tulipánovou sukní. Optimální délka je ta, která kolísá na úrovni kolena. Ale z mini, maxi a midi-sukně by mělo být upuštěno.

Typ postavy "hruška" znamená nošení obuvi s podpatky. Ale z ploché boty, pantofle a jiné boty na rovném kurzu je lepší se zdržet, a nechat to na turistiku v lese nebo školení.

arrow